הובלת דירה בתל אביב

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

5
053-7933-574

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

 

הובלת דירה היא לא דבר פשוט, היא משתנה בהתאם לציוד שרוצים להעביר, ובהתאם למבנה שאליו רוצים לעבור. הובלת דירה תמיד כרוכה בסבוכים שלא ציפינו להם ואיכשהו בדברים שלא ציפינו.
לכן אצלנו בשירותי הובלות בתל אביב, עושים את כל התכנון בשבילך, כדי שיום מעבר הדירה יהיה קליל מבחינתם.

הובלת הדירה אצלנו נעשית בשלבים הבאים –

תכנון – לאחר שהחלטנו על יום ושעה שתתבצע הובלת הדירה. שירותי הובלה בתל אביב שולח אליכם צוות מובילים מקצועי וותיק, שיתכנן בקפידה את המעבר עד לפרטים האחרונים. תכנון המעבר ייקח בחשבון את כמות התכולה שאתם רוצים להעביר. את מיקום המקום שממנו אנחנו נצא לדרך. ואת מיקום יעד המעבר. כמו כן יילקח בחשבון, תנאי המבנים, גודל המעליות, גובה התייקרות, וכובד הריהוט.  צוות המובילים, יבדוק את כל התנאים, יספק לכם שירות אדיב לו הוא מחויב, וייתן לך את ההמלצות שלו למעבר.

ביצוע ההובלה – הגענו ליום הגדול של המעבר. צוות המובילים שלנו ישתמש במידת הצורך בכלים חדישים כמו מנוף , לשם העברת הציוד בצורה בטיחותית. בשירות אדיב ומקצועי הוא יארוז לך את הריהיטים והציוד הדורשים אריזה. ויעמיס את הציוד על המשאית.
בעת ההגעה למקום היעד, צוות המובילים יפרק בצורה מקצועית את המשאית, ויחל את העמסת הדירה החדשה. צוות המובילים ייפרק את האריזות וייסע לכם בדברים הקטנים שתצטרכו מבלי לשים לב.

בקרה – לפני שההובלה והמעבר הושלמו בצורה בטיחותית ובהצלחה. נוודא שהמשאית המעבר ריקה מכל. ושכל הציוד שהעברתם הגיע בשלמותו.

לאחר שההובלה ומהעבר הושלמו בהצלחה מרבית. ניפרד מכם לשלום ונשמח לעמוד לרשותכם, בכל עת וצורך.

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

מובילים מקצועיים? הצטרפו אלינו

רישום מובילים

שירות לקוחות ארצי:

טלפון הובלות