הובלת רכבים לפירוק

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

רכבים לפירוק

הובלת רכבים לפירוק בתל אביב

אנו בMoverstlv עוסקים בענף הובלות בתל אביב לא רק בנושא העברת חפצים ומוצרים פרטיים. לנו שיתוף פעולה גם עם חברות ואתרים מענף מכירה וגריטה של רכבים לפירוק.

לאחרונה אני מספקים שירותים לחברת רכבים לפירוק חברה הפועלת מזה 15 שנים בכבישי ישראל ומבצעת גרירות של רכבים למוסכי פירוק רכבים.

אנו מעבירים בכל אזור הארץ את כל הסוגים של החלפים לרכבים , מצברים לרכבים , צמיגים , דלתות עבור כל סוגי המכוניות , מראות , פנסים ,כסאות , גגונים ועוד.

איך מובילים רכבים לפירוק – ראשית כאשר הוסכם בין בעלי הרכב לחברת פירוק רכבים שהמכונית תועבר למוסכי פירוק ובינהם נחתמו כל המסמכים הרלוונטים יש להצטייד  במספר כלים וצעדים לקראת ההובלה. מפעילי ההובלה\ גרר עליהם להגיע למקום הנקבע בטרם עת ולבצע גרירה של המכונית, אין אפשרות לבצע העלאה של המכונית לגרר בנסיעה מכיוון שמכוניות לפירוק הוצהרו שאינם בשימוש ומהווים סכנה לכולם ויש חשש וסיכון גבוה לנהוג ברכב.

את הגרירה יש לבצע עם מנוף או רכבים נגררים מקצועיים בלבד!

רכישת רכבים אלו

יש לציין שחברות שמבצעות את ההובלה והגרירה שלהם לא בהכרח גם קונות את המכוניות אלה רק ספקי גרירה. ישנם חברות שמספקות קניית רכבים לפירוק שגם תקבלו מזומן בעסקה על המכונית ושילוב הגרר בעיסקה אינו כלול. הכל מתבצע Build-In , אתה כלקוח מקבל את כל החבילהבהקדם האפשרי.

יש לציין שלעבוד מול חברות שגם קונות וגם מספקות את ההובלה הוא המקרה הטוב ביותר, כך גם אתם מקבלים סכום נאה מבעל המקצוע ובנוסף אינכם מבזבזים כסף בעבור ההובלה שלו.

בנוסף לא כל רכב שעולה לכם על הדעת ניתן להעביר לפירוק, לדוגמא אם אתם תושבי תל אביב וראיתם מכונית שעומד בצדי הכביש מעל מספר חודשים הרי שזו מכונית המיועדת לפירוק , אם אתם מכירים את בעל המכונית כדאי מאוד לקשר אותו עם קונה רכבים לפירוק מומלץ כדי שיקבל תמורה וגם ינקה את הרחוב ממכוניות פגומות. אם אתם מאמינים שרכבים שעומדים בצד הדרך תקופה ארוכה מדי יש להודיע לעיריית תל אביב ויש סיכוי גבוהה מאוד שרכב זה קיבל התראות בעבר ורכבו יגרר.

לפי חוק שמירת הנקיון יש לערייה אופציה לבצע גרירה במידה ורכב ישן עומד כ-60 ימים +.  אם הרכב שלכם נגרר תוכלו להגיע לעיר פתח תקווה לרח' נחשון 17 א"ת סגולה ולבדוק אם אכן הרכב הובל למגרש פינויי רכבים \ גרוטאות. לבירור דרך הטלפון : 03-934-2021

היתרונות הבולטים בהעברה של רכבים לפירוק

  • תמיכה באיכות הסביבה ( כתוצאה של מחזור רכבים לפירוק )
  • הורדת מכוניות המהוות סכנה לכל אדם בכביש ,גם לנהג וגם לסובבים אותו
  • תקבלו כספים עבור מכוניות שאינם תקינות ואינם רשאיות לעלות על כבישי ישראל

תמונות הובלת רכבים לפירוק מהשטח:


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן