תפריט סגור

אחסון רהיטים

מחפשים לאחסן רהיטים במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת לאחסון רהיטים עוד היום.

moverstlv אחסון רהיטים

יש לא מעט סיבות בגינן יעלה הצורך בשירותים של אחסון רהיטים ובין היתר:

  • כאשר נוסעים לשליחות בחו"ל או לטיול ארוך וכחלק מכך, תרים אחר מקום לאחסן בו את כל תכולת הדירה או חלק ממנה לאותה תקופת זמן.
  • במקרים של מעברים בין דירות, בהם עולה הצורך לעזוב דירה אחת לפני תאריך היעד של הכניסה לדירה החדשה.
  • כאשר נכנסים לדירה שכורה ומרוהטת לתקופת זמן מסוימת ורוצים לשמור על הרהיטים.

לא משנה מהי הסיבה בגינה עולה הצורך באחסון רהיטים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את חברת האחסון בקפידה ולוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה, אשר בכוחה להעניק מענה אמין ומקצועי עבור כל הדרישות והצרכים משירותי האחסון.

דגשים חשובים בהליך אחסון רהיטים

ישנם מספר פרמטרים עליהם מומלץ לשים דגש בעת בחירת חברה אשר מציעה שירותים לאחסון רהיטים ובין היתר:

  • אמינות – כדאי לוודא שמדובר בחברה אמינה שניתן לסמוך עליה (בכל זאת, מדובר ברהיטים יקרים, שלעיתים לצד הערך הכספי יש להם גם ערך רגשי ומאוד חשוב לוודא שהם נמצאים בידיים טובות).
  • תנאי האחסון – כדאי לבדוק מהם תנאי האחסון, האם מדובר בחדרים רחבי ידיים, אשר יתאימו לאחסון הרהיטים אותם אתם מחזיקים ברשותכם (אחסון בצפיפות גבוהה, עלול לגרום לפגיעה ברהיטים).
  • אבטחה – כדאי לוודא שהמתחם בו מאוחסנים הרהיטים מאובטח ברמה גבוהה לאורך כל שעות היממה ואף לוודא באילו אמצעי אבטחה החברה עושה שימוש לצורך המטרה.
  • תנאי השירות – האם החברה מציעה שירותי אחסון לתקופות קצרות וארוכות? יש לוודא שהשירותים של אותה חברה אכן עונים על הדרישות והצרכים שלכם.
  • עלות – כמובן, שלעלות השירות תהיה השפעה גבוהה על בחירת החברה ובעיקר במקרים בהם הצורך הוא באחסון לתקופת זמן ארוכה.
  • שירותים נלווים – כדאי לבדוק אם החברה אשר מציעה את שירותי אחסון הרהיטים, מציעה גם  שירותים נוספים כמו הובלת הרהיטים ממקום הימצאותם אל מקום האחסון או כמו פירוק של הרהיטים (שירותים אשר יכולים להקל במידה רבה על החיים של המאחסנים).
  • התחייבויות – האם החברה אשר מציעה שירותי אחסון, מבטחת את הציוד אותו היא מאחסנת או מתחייבת לשמור עליו ולשאת בהוצאות במקרים בהם הוא יינזק או ייגנב? מומלץ לשים דגש גם על הנושא הזה בהליך בחירת החברה.

שימת דגש על הפרמטרים הללו, תאפשר לבחור בחברה מקצועית ומנוסה, אשר תציע שירותי אחסון איכותיים ומותאמי צרכים.

שירותי אחסון רהיטים לשקט הנפשי שלכם
רוב האנשים אשר מתעניינים בשירותי אחסון של רהיטים, יהיו זקוקים לשירות עבור רהיטים אשר יקרים עבורם – בין אם מדובר בערך הכספי ובין אם מדובר בערך רגשי ולכן, המטרה תהיה לאתר חברה מקצועית מנוסה ואמינה, אשר תעניק את השירות הטוב ביותר בנמצא.

העניין הוא שלא כולם מוצאים המלצות ייעודיות ואמינות על שירותיה של חברה מסוימת וגם הליך החיפוש אחר החברה המושלמת, יכול להיות ארוך ומסורבל עבור חלק גדול מהאנשים.

החדשות הטובות הן שכאן בדיוק פורטל ההובלות יכול להיכנס לתמונה ולסייע לכל מי שמחפש אחר שירותי אחסון, ליהנות ממענה מקצועי ואיכותי על דרישותיו. כך שכל מי שמעוניין בשירותים שכאלה, יכול להשיג את מטרתו בצעד קטן ופשוט של יצירת קשר עם פורטל ההובלות בטלפון: 072-3728-449

דילוג לתוכן