תפריט סגור

הובלות בחיפה

הפורטל מאפשר לכם למצוא את חברת ההובלות בחיפה הטובה עבורכם מתוך 4 הצעות מחיר משתלמות מחברות הובלות שונות, מהמקצועיות והמומלצות בשוק במחירים שווים לכל כיס. השימוש בפורטל הוא חינמי וזמין עשרים וארבע שעות ביממה.

להובלות בחיפה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות בחיפה

מחירון הובלות בחיפה

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

בחירת חברת הובלות בחיפה טובה ומקצועית

 1. בגלל המיומנות: אף אחד לא רוצה להוביל רהיטים ואז להיות זה שנתקע עם ארון גדול שלא נכנס בדלת. מה שנדמה קל ופשוט בתחילה לא יראה כך בהמשך. בחירה במובילים בחיפה מיומנים תפתור לכם תקלות עתידיות מסוג זה.
 2. בגלל הזמן: חברת הובלות בחיפה שתהיה טובה ומקצועית חוסכת לכם זמן ומאפשרת לכם לעבור את התהליך במהירות המרבית.
 3. בשביל הגוף: הבריאות שלנו היא דבר חשוב. אם תחליטו לבצע את המעבר באופן עצמאי אתם יכולים להביא לנזק גופני ע"י הרמה לא נכונה של חפצים כאלו ואחרים, במיוחד אם מדובר בהובלות של חפצים כבדים. מוביל בחיפה מקצועי ומנוסה יידע איך לבצע את כל שלבי תהליך ההעברה בדרך הנכונה.
 4. בגלל השקט הנפשי: רבים יעידו על כך שהמילה 'מעבר' היא לבדה יכולה להעלות רגשות לא קלים של מתח ולחץ נפשי. בחירה בחברת הובלה בחיפה טובה עם אנשי מקצוע מנוסים יכולה להוריד מכם את המתחים הרבים הקשורים בתהליך המעבר ולאפשר לכם לעבור בראש שקט.

בחירת חברת הובלות בחיפה לפי אופי ההובלה

לפניכם 4 שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם כאשר אתם בוחרים חברת הובלות בחיפה:

 • מה השירות אותו אתם מחפשים: הובלת דירה לא דומה להובלה של משרד או בית עסק. לעיתים תצטרכו סיוע בשלבי האריזה ולעיתים תחפשו הובלה לחפצים עדינים כמו פסנתר או מוצר חשמל גדול. עשו בדק בית מקדים עבור השירות אותו אתם מחפשים כך שתדעו מה אתם רוצים לקבל ממוביל בחיפה.
 • בררו עם עצמכם מה הדברים החשובים לכם בזמן התהליך: יש כאלו שחשוב להם עלויות נמוכות, יש מי שצריכים לסמוך על האנשים האמונים על תהליך המעבר, יש כאלו שחייבים לעמוד בלוח זמנים לחוץ ועוד. אם תדעו להגדיר מה הדברים עליהם אתם לא מוכנים להתפשר בזמן התהליך יהיה לכם קל יותר לבחור בחברת הובלות בחיפה הטובה ביותר עבורכם.
 • שאלו חברים ולקוחות קודמים: לקוחות עבר יכולים להיות הפרמטר הטוב ביותר והאנשים שיתנו לכם את התמונה המלאה עבור שירות הובלות בצפון אותו אתם עתידים לקבל.
 • בקשו פגישה עם נציג: פגישה עם נציג יכולה להיות הזדמנות טובה להתייעצות ולקבלת רושם ראשוני על המובילים בחיפה שעתידים להיות המובילים שלכם. שאלו את אנשי חברת ההובלות על דעתם המקצועית ועל האפשרויות העומדות בפניכם.

לאחר בחירה מוצלחת בחברת הובלות בחיפה מקצועית הרשו לנו לשתף אתכם בכמה טיפים שיהפכו את המעבר שלכם לטוב ומוצלח

טיפים לבחירת מוביל בחיפה

 1. ביטוח. שימו לב כי לחברה בה בחרתם יש ביטוח מתאים עבור הציוד שלכם.
 2. שירותים. לחברות שונות יש שירותים שונים בתחום ההובלה. לרוב השירותים יסתכמו באריזה, אחסון, הובלה, סיוע בהרכבה של רהיטי עץ, שירות של הובלות קטנות, שימוש במנוף בעת הצורך והעברה של בתי עסק ומפעלים. שאלו את אנשי המקצוע שלכם מה מגוון השירותים אותם הם מציעים.
 3. ציר נסיעה. אין דבר מתסכל מלגלות כי המובילים בהם בחרת הגיעו לכתובת הלא נכונה. בירור מוקדם ומעמיק של ציר הנסיעה ישפר מאוד את העמידה בלוחות הזמנים.

אנחנו בפורטל MoversTLV זמינים עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה. מלאו את פרטיכם עוד היום וזכו לשיחה מנציג שירות תוך כ-10 דקות בלבד עם הצעות מחיר של חברות הובלות בחיפה.

להובלות בחיפה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי חיפה:

דילוג לתוכן