תפריט סגור

הובלות באשדוד

מעבר דירה באשדוד יכול להיות תהליך ארוך ומסובך. אבל בחירת המובילים לא צריכה להיות כזו! כדי למצוא שירותי הובלות באשדוד בקלות ובמהירות, היכנסו לפורטל MoversTLV, הזינו את הפרטים שלכם ושל המעבר שברצונכם לבצע, ומיד תקבלו רשימה של עד ארבעה מובילים מנוסים ומוכרים בתחומם. פורטל MoversTLV עובד רק עם חברות ההובלה המומלצות ביותר בארץ, כל המובילים שלנו מגיעים עם הרישיונות והביטוחים הרלוונטיים, והוכיחו את עצמם שוב ושוב במשך שנות ניסיון ארוכות. נסו את הפורטל שלנו היום, השירות ניתן בחינם והוא זמין עשרים וארבע שעות ביממה.

להובלות באשדוד על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות באשדוד

מחירון הובלות באשדוד

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

שלבי העבודה עם שירותי הובלות באשדוד

  1. תכנון – כמובן שמומלץ לקבוע עם מוביל מומלץ באשדוד מראש, לפני תאריך המעבר. אבל יש יותר עבודה מזה: כדאי לספור את הרהיטים שברצונכם להעביר, לבדוק האם רהיטים גדולים עוברים בדלת או זקוקים לפירוק, להחליט מה עובר איתכם, מה נשאר ומה נזרק, וכו'. ככל שתוכלו לתת למוביל יותר פרטים מראש, כך יוכל להתארגן מבחינת הציוד, מספר העובדים והצעת המחיר שיספק לכם.
  2. חתימה עם המוביל – כל חברת הובלות באשדוד שמכבדת את עצמה, תוודא שיש לה חוזה הובלות חתום איתכם עוד לפני מועד מעבר הדירה. כשאתם מגיעים לחתום עם מוביל באשדוד, שימו לב כי הצעת המחיר תואמת את מה שסיכמתם ביניכם, וכי היא מפרטת את כל הפרטים כולל מספר העובדים, ציוד מיוחד שיהיה נחוץ כמו מנוף, התאריך והשעה המדויקים של העבודה, וכן הלאה. כדאי אפילו לסכם מראש על הטיפ שתהיו מוכנים לתת לעובדים, כדי להימנע מאי-נעימויות. זהו גם השלב לוודא שהמוביל עובד עם רישיון הובלה בתוקף וכי יש לו ביטוח הובלה בתנאים שמקובלים עליכם.
  3. אריזה – מיון, סינון ואריזה של כל החפצים שלכם יכולה להיות מטלה ארוכה ומתישה. זהו בדרך כלל השלב שבו תשאלו את עצמכם מה עשתה לכם חברת השפע הזו וממתי יש לכם כל כך הרבה רכוש בבית. מובילים רבים כיום יכולים להקל עליכם גם בשלב הזה של המעבר ומציעים שירות אריזה מקיף, במהלכו יגיעו עובדים לאסוף את כל החפצים שלכם, לסדר אותם בצורה מקצועית בארגזים ולהעמיס אותם לרכב בלי שאתם תצטרכו לדאוג לשום דבר.
  4. פירוק והעמסה – השלב הבא הוא להעמיס את כל תכולת הדירה או הבית שלכם לרכב הכבד ולנסוע. זו משימה מאתגרת מבחינה פיזית, אבל לפעמים היא כוללת גם קשיים נוספים: חפצים כבדים במיוחד, כמו מקרר, שדורשים נשיאה על הגב במנשא סבלים מותאם, חפצים עדינים או מגושמים כמו ארון בגדים או שולחן אוכל שתרצו להוביל, אותם העובדים יפרקו לפני שיוציאו מהדירה וירכיבו בחזרה עבורכם בדירת היעד.
  5. שינוע ופריקה – זה השלב שבו השליטה שלכם על התקדמות התהליך היא המועטה ביותר, ולכן כדאי פשוט להישען אחורה ולהירגע. אם עשיתם את תפקידכם ובחרתם היטב בשירותי הובלות באשדוד, אין לכם סיבה לדאגה.
  6. סיום העבודה – אחרי שהסתיים תהליך ההובלה, כדאי לעבור על החפצים שהועברו כדי לוודא שאף אחד מהם לא חסר או ניזוק במהלך השינוע. אם הכנתם רשימה של החפצים בשלב ההעמסה על הרכב, או אפילו כשרק התכוננתם לקראת היום הזה – כאן הם יהיו שוב שימושיים ביותר ויעזרו לכם לוודא שלא פספסתם שום דבר. רגע לפני שהמוביל משאיר אתכם לבד ליהנות מביתכם החדש, אל תשכחו כמובן גם לתת טיפ לעובדים.

אל תוותרו על מוביל באשדוד

בשנים אלה, יוקר המחיה מכה בכולנו וכל אחד מאיתנו מחפש דרכים לחסוך בהוצאות המשפחתיות. זו הסיבה שמשפחות רבות מתפתות לוותר על שירותי הובלות באשדוד ולנסות לבצע את העבודה כולה בכוחות עצמם. אולם משפחות שכאלה מגלות במהרה שהובלה היא מקצוע תובעני ומאתגר וכי נחוצים בעלי מקצוע מיומנים כדי לבצע אותו. ניסיון לבצע את ההובלה בכוחות עצמכם כנראה יעלה לכם במאמצים וזמן מרובים יותר מכפי שאתם מוכנים להשקיע בו, וסביר להניח שאפילו מבחינה כספית תצאו בהפסד. במקרה הגרוע, זה עלול להיגמר בנזק לרכוש שלכם או, חלילה, אפילו בפציעה.

כדי למצוא את השירות הטוב ביותר, במחיר שכל משפחה יכולה לעמוד בו, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בפורטל MoversTLV. נציגי השירות שלנו ממתינים לסייע לכם במהירות וביעילות.

להובלות באשדוד על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי אשדוד

דילוג לתוכן