הובלות בדרום

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

כיום אפשר להזמין במהירות וביעילות חברת הובלות לכול מטרה, בין אם אתם רוצים לעביר דירה, עסק, פריטים בודדים, הובלות מיוחדות בקירור ושאר הובלות שונות. אם אתם גרים בדרום כדאי לכם להזמין מובילים בדרום, דבר שיכול להוזיל לכם את ההובלה. יש מספר סוגי הובלות וכדאי מה מחיר מוביל בדרום להובלה שאתם רוצים, דרך יצירת קשר עם החברה עצמה

סוגי הובלות

דירות: הובלות הנפוצות ביותר שמתרחשות בארץ הם מעבר מדירה אחת לשנייה. יש סוגים שונים של דירות, בין אם אלו דירות גדולות של משפחות או דירות קטנות של סטודנטים ורווקים. מחיר ההובלה משתנה בין סוג דירה אחת לשנייה וכמובן לכמות הפריטים וגודל התכולה. הובלות בדרום בזול עושים רק במקום אמין ומקצועי והדבר חשוב שבעתיים כאשר יש לכם ציוד יקר ערך ובעל חשיבות. הובלות קטנות בדרום יעלו כמובן פחות והם מתאימות למי שיש לו דירה קטנה או שהוא רוצה להעביר מספר פריטים מועט למקום אחר.

הובלות בדרום

הובלות בדרום – הובלות מקצועיות עם ניסיון רב

משרדים: עוד סוג הובלה נפוץ מאוד זה הובלה של משרדים. בהובלת משרדים מדובר לרוב בשולחנות וכיסאות משרד, מחשבים, ניירת, ארונות, מדפים וכו'. המחירים של הובלות משרדים יהיו שונים מהובלת דירות מכיוון שיש בציוד פרטי יותר רגישות ויש צורך בעבודה מקצועית. להובלות משרדים כמות הפועלים תהיה גדול יותר לרוב והדגש יהיה על מהירות ההובלה והתמקמות מהירה במקום החדש, כי הרי בעסקים זמן זה כסף.

בתי עסק שונים: יש בתי עסק שידרשו משאיות מיוחדות כמו משאיות קירור או משאיות מיוחדות אחרות גדי להעביר ציוד רגיש ובזמן מהיר. אם העסק שלכם בדרום ,כדאי להעביר משהו שחייב קירור או מכונות אשר צריכות טיפול מיוחד, עם חברת הובלות בדרום ולא מקום אחר מפאת הזמן והמרחק. יש לציין שרוב חברות מובילים בדרום לא מתעסקות  בסוג זה של הובלה, אלה יותר הובלות דירות ומשרדים.

איך לבחור חברת הובלות טובה

מקצועיות ואמינות: בדקו שמדובר בחברה בעלת ניסיון של כמה שנים ושהעובדים שלה והחברה  עצמה אמינה ומקצועית. מדובר בפריטים על ערך רגשי ולפעמים גם מדובר בפריטים יקרים. להכניס מישהו לביתכם ושייקח לכם את התכולה, חייב להיות מתוך אמון וביטחון באדם הזה.

שירות: מעבר דירה יכול להיות זמן מלחיץ ורגשי במיוחד ולכן על עובדי חברת הובלת בדרום או בכול מקום אחר להיות בעלי תודעת שירות גבוה וסבלנות.

המלצות: בדקו אודות החברה באינטרנט, תראו המלצות ואפילו תוכל לדבר עם לקוחות לשעבר על איכות החברה וההתרשמות שלהם ממנה.

שירותים נוספים לרשותכם: אריזת דירה, הובלות משרדים, הובלות קטנות


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן