הובלות בקריות

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

החלטתם לעבור דירה ואתם מחפשים הובלות בקריות ?, להעביר משרד, אפילו להעביר רק כמה חפצים או רהיט גדול למישהו אחר, אתם צריכים חבר מובילים בקריות שתהיה אמינה ומקצועית. יש לא מעט חברת הובלות אז איך תדעו איזו חברה להזמין? ההחלטה על חברת מובילים היא חשובה מאוד, גם מכיוון שאתם מכניסים אנשים זרים הביתה, שאורזים לכם את הדברים וגם מכיוון  שהמובילים אמורים להביא את הדברים שלכם למקום החדש בבטחה ובמהירות.

הנה כמה דברים שכדאי לבדוק לפני שמזמינים הובלות בקריות:

ניסיון ומקצועיות: להיות מוביל זה לא רק להיות אדם בעל כוח פיזי ותו לא, עליו לדעת גם לארוז נכון, לסדר נכון את המשאית, לדעת לפרק והרכיב דברים ולהיות אחראי ובעל תודעת שירות גבוה. לפני שאתם מזמינים חברת הובלות בדקו מה הניסיון של אותה חברה, האם הם משתמשים בציוד מקצועי ואיזה משאיות יש להם. בין אם זה הובלות קטנות בקריות או בין אם זה הובלות גדולות, מומלץ להזמין חברה מקצועית שיודעת מה היא עושה.

המלצות: לרוב החברות כיום יש אתר אינטרנט שבו אפשר לקרוא על אודות החברה ואפשר לראות המלצות ואת סוגי העבודות שהם עושים. חיפשתם חברת הובלות קריות ולא מצאתם המלצות, בקשו אולי לדבר עם לקוחות אחרים שהזמינו שירות מאותה חברה ושאלו אותם על טיב העבודה.

הובלות בקריות

הובלות בקריות – במקצועיות ושירותיות

מחיר: המחיר של הובלות משתנה בהתאם לסוג העבודה ולנפח התכולה שלכם. אם יש לכם הרבה חפצים ורהוט ונסיעה ארוכה בין מקום העמסה למקום הפריקה המחיר יגדל. בנוסף בעבודות גדולות יש יותר עובדים להבדיל מעבודות קטנות שבהם לא צריך הרבה פועלים. חברת הובלות בזול בקריות אפשר למצוא גם כן באינטרנט או מהמלצות של חברים ואם מדובר בהובלות קטנות, אפשר למצוא גם חברות קטנות בקריות שיהיו מוכנות לעשות את העבודה במחיר הולם. בכול מקרה אל תתפתו למחירים נמוכים מחברות לא מקצועיות, מדובר ברכוש שלכם שלפחות בחלקו בעל ערך רב בין אם זה כספי או רגשי.

לסיכום, יש הרבה חברות הובלות בקריות ובכללי בכל מקום בארץ וגם בקריות. יש הובלות של דירות, של משרדים, עסקים שונים והובלות קטנות. בדקו שהחברה שאותה אתם מזמינים אמינה ומקצועית ובעלת שם ובדקו כמובן את השירות של אותה החברה. בנוסף בדקו גם זמינות ועמידה בזמנים בזמן העבודה, כי בטח לא הייתם רוצים שעבודה שאמורה להימשך כמה שעות בודדות תימשך כפול זמן. בכול מקרה כדאי לדבר עם אותה חברה בטלפון ואפילו לבדוק כמה חברות במקביל.

שירותים נוספים לרשותכם: הובלה ואחסנה, הובלות פסנתרים, אריזת דירה


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן