תפריט סגור

הובלות באשקלון

מחפשים איש מקצוע אמין הנותן שירות איכותי בתחום הובלות באשקלון? בפורטל MoversTlv תוכלו למצוא את השירות והמחירים הטובים ביותר! כל שעליכם לעשות הוא להשאיר בפורטל פרטים אודות השירות הדרוש, ואנחנו נעביר לכם עד ארבע הצעות מחיר מאנשי מקצוע מומלצים בתחום ההובלות.

להובלות באשקלון על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות באשקלון

מחירון הובלות באשקלון

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

הובלות באשקלון – למה דווקא מובילים מקומיים?

למרות שקיימים אנשי מקצוע רבים שעובדים בכמה אזורים, אנחנו תמיד ממליצים להיעזר במובילים מקומיים, כמובן ללא התפשרות על האיכות, הזמינות וכ"ן. חברת הובלות באשקלון תעניק לכם בדרך כלל את המענה הטוב ביותר מבחינת מחיר, זמינות ויעילות, שכן פעמים רבות הובלות באשקלון הנעשות על ידי אנשים שמכירים את השכונות והרחובות בעיר, יחסכו לכם טרחה רבה ואת ה"ריבית" הנלקחת על ידי חלק מהמובילים על מרחקי הנסיעה הארוכים.

מוביל באשקלון – כיצד לבחור ומה חשוב לדעת?

בין אם מדובר בהובלה באשקלון ובין אם מדובר בהובלות בכל מקום אחר בארץ, ישנם דברים שחובה לבדוק בטרם בחירת אנשי המקצוע. להלן נפרט את העיקריים שבהם:

  • מוביל מומלץ באשקלון: בחירת מוביל באשקלון צריכה להתחשב מטבע הדברים, באיכות השירות המתבטאת בהמלצות הלקוחות. בייחוד אם מדובר בחברה וותיקה, חשוב מאוד לקבל מידע על החברה ולהבטיח כי האביזרים, הרהיטים או כל חפץ אחר שתהיו מעוניינים להעביר יגיע בשלום.
  • זקוקים לשירות מיוחד? חלק מחברות ההובלות באשקלון עוסקות גם בהובלות מיוחדות הדורשות ציוד מיוחד, כמו מנוף, מובילים המתמחים באריזה, נשיאה והובלה של חפצים יקרי ערך, כמו הובלת כלי נגינה גדולים ויקרים, רהיטים עתיקים ועוד. אם הנכם זקוקים לשירות כזה, אל תהססו לברר עם המוביל באשקלון או עם כל מוביל אחר שאיתו תדברו, מהם השירותים הספציפיים שהוא מציע ובאיזה מחיר.
  • מצאתם חברת הובלות באשקלון שאתם סומכים עליה? קבעו תאריך הובלה מבעוד מועד. גם לאחר שקיבלתם פרטים של חברת הובלות מומלצת, עדיין חשוב לבדוק איתה מראש את הזמינות, בייחוד אם מדובר ב"עונות מעבר" למיניהן, כשבישראל אנחנו מדברים על סוף החופש הגדול ותחילת החגים, שהן תקופות עמוסות במיוחד.

על שירותי אריזה או קרטונים כבר חשבתם?

תחום "מחמם" בעולם ההובלות בישראל הוא ללא ספק שירותי האריזה הניתנים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, ולא בכדי. למרות שמדובר בשירות שהינו לכאורה בגדר מותרות, אנשים רבים בישראל נעזרים בו מדי שנה, כנראה משום שהם הבינו שזמן שווה כסף, ויעילות שווה פחות כאבי ראש. אם אתם אנשים סופר מסודרים או פשוט יש לכם מעט חפצים להעביר יחסית, אולי השירות לא מיועד אליכם. אולם, עבור מרבית האוכלוסייה הזקוקה להובלות באשקלון או בכלל, יש לציין כי אריזת הדירה או אפילו המשרד כוללת פעמים רבות כאב ראש לא קטן, שכן אריזה יעילה (לפחות לדעתנו) היא אומנות בפני עצמה.

ולסיכום: איך להקל על עצמכם לפני ואחרי המעבר?

היות והמטרה של כולנו היא לעבור בשלום ובשקט, הנה כמה עצות שחלקן יחדדו את האמור לעיל, וחלקן פשוט יסייעו לכם לעבור בשלווה ככל הניתן.

על קרטונים להובלה כבר חשבתם?
ובכן חשוב לדעת כי יש משמעות לקרטונים עצמם, בייחוד בארגזים המכילים חפצים אישיים, יקרים או חשובים (וכאלה שאנשים בד"כ אוהבים לארוז בעצמם). במידת הצורך, מומלץ לרכוש מראש גם גלילי פצפצים, לעטיפה הרמטית ובטוחה יותר.

קבעתם תאריך הובלה?
קבעו גם לו"ז סידורים. בין אם לקחתם שירותי אריזה ובין אם לא, עדיין יום ההובלה ולעיתים קרובות גם השבוע שלפניו לחוצים יחסית, בעיקר אם יש ילדים ברקע, או שיש לכם עוד עיסוקים כלשהם. לכן, אנחנו ממליצים להכין טבלה מסודרת עם המשימות שיש לכם לקראת המעבר, בהתאמה לתאריך ההובלה.

חשבו על היום שאחרי 
הלחץ לא בהכרח ייגמר כשהדברים "ינחתו" בדירה או במשרד החדש. זכרו, שעדיין אתם צריכים לישון איפשהו, להכין אוכל למחר ולהתלבש לעבודה / ללימודים בבוקר. לכן, נסו לסדר לעצמכם את הדברים מראש, באופן שבו יהיה לכם כמה שיותר נוח לעבור את יום ההובלה בנוחות וגם זה שאחריו, ולאחר מכן פשוט סדרו את שאר הדברים בבית בנחת.

מהיום, כבר אין צורך בחיפוש מייגע אחר מובילים מומלצים. ההצעות שתקבלו על ידי צוות פורטל MoversTlv נבחרו בקפידה, כך שלכם נותר רק להתקשר. המובילים שלנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ, ומענקים את כל שירותי ההובלות, בין אם מדובר בהובלות קטנות, הובלות גדולות, הובלות מנוף ועוד. התקשרו עוד היום וחסכו לעצמכם זמן ואנרגיה!

להובלות באשקלון על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי אשקלון

דילוג לתוכן