הובלות בצפון

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

יש כיום הרבה חברות הובלות בכול מקום בארץ והתחרות רק מועילה לנו הצרכנים, אך איך נדע באמת, מי היא חברה מקצועית ואמינה שאפשר לסמוך עליה? לפני שנבדוק את זה, בואו ננסה להבין בכלל למה אנחנו צריכים חברה מובילים בצפון שתהיה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון.

מה עושה חברת הובלות?

מובילים בצפון תפקידם, להעביר את החפצים שלכם, הריהוט ושאר התכולה של הדירה בבטחה ובמהירות. בנוסף על חברת ההובלות לפרוק את תכולת המשאית שהם העמיסו מהדירה אל הדירה החדשה. יש כמובן אפשרות של אריזה בבית הלקוח מה שיכול לעלות מחיר מוביל בצפון או בכול מקום אחר, אבל אם אין לכם זמן וכוח, כי זה דורש הרבה כוח וסבלנות, כדאי לבקש מהמובילים לעשות בשבילכם את העבודה. עוד תפקיד של חברת ההובלות זה פירוק רהיטים והרכבתם בבית החדש, אם הדבר נחוץ כמובן. יש רהיטים שהורכבו בתוך הדירה ואין אפשרות להוציא אותם שלמים מהדלת או בתוך המעלית או אפילו בלתי אפשרי להוריד אותם במדרגות. במקרים שכאלה על המובילים לפרק את הריהוט ולהרכיב בשלמותו בבית שאליו פורקים את התכולה. חלק מחברות הובלות צפון מעסיקים גם נגרים שבאים כחלק ממחיר ההובלה ויש לבדוק את הפרט הזה עוד לפני שמזמינים הובלה.

אם אין לי הרבה חפצים?

קיימות גם שירותי הובלות קטנות בצפון ותפקידם להוביל כמה חפצים ואפילו חפץ אחד כמו הובלה של ארון בודד, פסנתר, הובלת מיטה, כמה ארגזים וכו'. מחיר מוביל בצפון של הובלות קטנות יהיה בהתאם, מכיוון שאין צורך בהרבה עובדים וזמן העבודה קצר יחסית. הובלות קטנות עושים בדרך כלל סטודנטים, רווקים, זוגות צעירים וכו'.

מה אם אין לי לאן להעביר את הדברים?

יש מקומות שבהם ניתן לאחסן את החפצים והריהוט שלכם ולחלק מהחברות ההובלה הגדולות בצפון יש גם מחסנים כאלה ולחלק לא. הנושא הזה לא ממש קשור להובלה עצמה, האחריות של המובילים היא להעביר את החפצים שלכם לכול מקום שאתם רוצים.

מה המחיר הממוצע להובלה?

אי אפשר לקבוע בוודאות מה הוא המחיר של הובלה, שכן כל הובלה היא שונה מבחינת העובדים, זמן העבודה, תוספות שונות כגון ביטוחים, ארגזים , קרטונים לאריזת תכולת הדירה, כמות משאיות וכו'. חברת הובלות בצפון מחירים אפשר למצוא באינטרנט ולרוב המינימום יהיה בסביבות 500 ש"ח. בגלל התחרות העולה בתחום אפשר למצוא גם הובלות בצפון בזול יותר, אך חשוב להדגיש כי אם יש לכם חפצים יקרי ערך שחשובים לכם, כדאי להזמין חברה מקצועית ואמינה בלבד.

הובלות באיזורים נוספים: הובלות בצפת, הובלות בקריית שמונה, הובלות במעלות תרשיחא


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן