תפריט סגור

הובלות בצפון

אחרי שנים בתחום אנחנו גאים להגיד כי מעבר דירה לחוץ ומעיק זו לא גזירת גורל. אפשר לעשות את זה אחרת. המפתח הוא בחירה נכונה של שירות הובלות בצפון. כזה שיתן לכם את כל מה שאתם צריכים. בשביל זה הקמנו ב MoversTLV פורטל שיעניק לכם עד ארבע חברות הובלה מקצועיות ומנוסות ברחבי הצפון על מנת שתוכלו לבחור מתוכן את החברה הטובה לכם מכולן. השירות פתוח עשרים וארבע שעות ביממה והוא מוגש לכם בחינם.

להובלות בצפון על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות בצפון

מחירון הובלות בצפון

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

איך תעשו בחירה נכונה של הובלות בצפון?

כאמור, אין לזלזל בביצוע בחירה נכונה של חברת הובלות בצפון. שוק ההובלות התפתח וגדל מאוד בשנים האחרונות, מה שמביא לפתחנו אנשי מקצוע טובים יותר וכאלו טובים פחות. השפע עלול לבלבל ולהביא אותנו לבחור בחירות לא נכונות. שאלנו את המומחים שלנו מה הכלים שלהם למציאת מוביל מומלץ בצפון הארץ וחזרנו עם תשובות.

  1. המלצות: היום בעידן הרשתות החברתיות לא קשה למצוא המלצות או חוות דעת כאלו ואחרות על החברה אותה אתם בוחנים. אבל תמיד שימו לב כי מדובר בחוות דעת אותנטית ולא כזו שיד מכוונת שתלה.
  2. שיחה עם נציג: ההמלצה שלנו היא לנצל את השיחה המקדימה עם חברת ההובלות כדי להבין מאיש מקצוע מה הדרך הנכונה לביצוע המעבר שלכם. מעבר לכך שזה הזמן גם לקבל תמונה על אופי אנשי המקצוע בחברה ולראות מה התחושות שלכם לגביהם.
  3. בררו האם חברת ההובלות בה בחרתם מכירה את האזור: אין דבר מתסכל יותר מלהגיע ליום המעבר ולגלות כי המובילים הגיעו לכתובת אחרת. בחירה נכונה של מסלול הנסיעה יכולה גם היא לקצר משמעותית את זמן המעבר וליעל מאוד את התהליך.
  4. השוואת מחירים: כאן אנחנו נכנסים לתחום מורכב יותר הכולל מספר שיקולים שונים. ראשית, צריך להבין כי הובלה היא פעולה שלא כוללת רק שינוע חפצים מנקודה לנקודה. אנחנו מדברים על חבילה הכוללת שירותים שונים החל מהובלות בהן נעזרים במנוף וכלה בשירות של הובלות קטנות. ההמלצה שלנו היא לחשוב מראש מה מסגרת התקציב שלכם, על מה תהיו מוכנים לוותר ואיזה שירות יכול ממש להציל אתכם. אולי תעדיפו להיעזר בכמה חברות שונות עבור שירותים כאלו ואחרים. כך או אחרת השוואת מחירים מדוקדקת יכולה לחסוך לכם הרבה.

אין לכם הרבה חפצים? יש לנו פתרונות משתלמים

קיימים גם שירותי הובלות קטנות בצפון ותפקידם להוביל כמה חפצים ואפילו חפץ אחד כמו הובלה של ארון בודד, פסנתר, הובלת מיטה, כמה ארגזים וכו'. מחיר מוביל בצפון של הובלות קטנות יהיה בהתאם, מכיוון שאין צורך בהרבה עובדים וזמן העבודה קצר יחסית. הובלות קטנות עושים בדרך כלל סטודנטים, רווקים, זוגות צעירים וכו'.

בחרתם מוביל בצפון? כעת קבלו כמה טיפים שיקלו עליכם את התהליך

בחירה נכונה של מוביל בצפון זה דבר חשוב אבל זה ממש לא הכול. גם לכם יש חלק בהפיכה של תהליך המעבר לנעים ויעיל יותר. אחרי שנים של ניסיון ועבודה עם לקוחות רבים בחרנו לחלוק איתכם כמה טיפים שיהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים.

  • לנשום עמוק – האמינו לנו, אנחנו יודעים כמה זה לא קל להיכנס לתוך תהליך מעבר. מדובר בתהליך ארוך, מסורבל וממש לא קל. גם אתם יודעים וודאי שלחץ לא עוזר לנו. הרבה פעמים הוא מונע מאיתנו לחשוב בחכמה ולקבל החלטות נבונות. לפני שאתם מתחילים בתהליך אנחנו ממליצים לכם לקחת כמה דקות, לצאת להתאוורר ולהגיע מוכנים יותר ורגועים יותר לתהליך.
  • תכנון – תכנון זה לא רק לבחור בקפידה שירותי הובלות בצפון זה גם לחשוב מה הפריטים אותם תרצו להוביל, מה מסגרת הזמן שלכם למעבר, איך אתם רוצים שסדר היום יתנהל ועוד. ההמלצה שלנו היא לבוא עם טבלה מסודרת המארגנת לכם את אופן המעבר. כאשר הדברים כתובים על דף קל יותר לעבוד על פיהם.
  • הזמינו את שירותי ההובלה מראש – אנחנו כישראלים אוהבים להגיד 'יהיה בסדר' אבל לעיתים המציאות מראה לנו משהו אחר. ככל שתזמינו את חברת ההובלות מוקדם יותר כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם משריינים את המובילים העדיפים עליכם בשעות שנוחות לכם. ההמלצה שלנו היא לנצל את ההזמנה המוקדמת למשא ומתן על מחיר ההובלה.
  • בקשו להיות ראשונים – אם תהיו הלקוחות הראשונים של היום לא תתעכבו בגלל לקוחות אחרים. אל תוותרו על הזמנה של שירותי הובלה ראשונים בבוקר.

אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לחקור ולחפש את חברת ההובלות הטובה ביותר עבורכם באמצעות הפורטל שלנו. הזינו את הפרטים ותקבלו שיחה מנציג שירות תוך כ- 10 דקות בלבד.

להובלות בצפון על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי צפון

דילוג לתוכן