הובלות מנוף

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

שירות הובלות מנוף מיועד למקרים בהם ההובלה מעט יותר מורכבת, ודורשת ציוד מיוחד ומסיבי, אולם יותר מהכל – בעלי מקצוע מיומנים. במידה ואתם זקוקים לשירות כזה, כדאי שתכירו את פורטל MoversTLV המעניק ללקוחות עד ארבע הצעות רלוונטיות מאנשי מקצוע בתחום ההובלות, בהתאם לצורך. השירות ניתן בחינם ומיועד לכל אזורי הארץ.

לשירות הובלות במנוף על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות מנוף

הובלות מנוף – שחקן חדש בעולם ההובלות

תחום ההובלות בעבר היה יחסית אחיד מבחינת הציוד ואנשי המקצוע שנדרשו על מנת לבצע את עבודת ההובלה – כל הדרוש היה סבלים/מובילים, נהגים אם צריך וכמובן משאית או רכב הובלות. במקרים מסוימים נדרש גם נגר על מנת לפרק ולהרכיב מחדש רהיטים מורכבים יחסית.

אולם כיום, וככל הנראה הודות לבניינים הגבוהים יחסית הנבנים בשנים האחרונות, סטנדרט החיים מביא לא מעט אנשים לרכישת רהיטים רבים יותר (ומבחינת המובילים גם מורכבים יותר), אנו עדים להופעתו של כלי חדש בעולם ההובלות, והוא מנוף ההרמה. מנופים אינם דבר חדש כמובן, אך השימוש הגובר בהם כן, ומיד נסביר מדוע.

באילו מקרים מומלץ להזמין שירות הובלות מנוף?

  • כשמדובר בהובלה מקומה גבוהה או לקומה גבוהה. הכוונה למקרה בו יש צורך בהובלות מנוף ייעודיות לגובה רב, עם מנופי הרמה מסיביים יותר.
  • כשקיים סיכוי כי הרהיטים יפגעו או יגרמו נזק במעלית/בחדר המדרגות. מדובר כאן בנקודה חשובה מאוד, שכן גם אם הרהיטים יכולים להיכנס למעלית או לחדר המדרגות, ייתכן שהם גדולים מדי ופינותיהם יפגעו, או ישרטו חלקים בקירות עצמם.
  • כשקיימת האפשרות להוביל את הרהיטים דרך חלון הסלון או מפתח גדול אחר ומרכזי בבית. במידה ולא קיימת אפשרות כזו, הובלת מנוף איננה אופציה.
  • במידה ויש בבית רהיט עדין יחסית, שעדיף לשמור עליו בשלמותו, כמו רהיט מהבית של סבתא, רהיט וינטג’ או פשוט רהיט יקר מאוד שעדיף להובילו כמו שהוא.
  • במידה ויש רהיטים או חפצים בבית שלא ניתן או שעדיף שלא לפרק אותם, כמו במקרים של הובלת סלונים גדולים, כלי נגינה כמו פסנתר וכיו"ב.

מה חשוב לדעת לפני הזמנת שירות הובלות במנוף?

לפני שפונים לאנשי מקצוע בתחום ההובלות באופן כללי, בין אם מדובר בהובלת משרד ובין אם בהובלת דירה, חשוב להבין כי יש לפנות למקצוענים בלבד. ראשית, כי הובלות מטבען כוללות טיפול בחפצים בעלי ערך כספי וסנטימנטלי, ולעיתים גם בטיחותי. שנית, בייחוד כשמדובר על הובלות עם מנוף, יש צורך בהזמנת איש מקצוע שידע כיצד לתפעל את המנוף.

חשוב לדעת כי הובלות מנוף יכולות להיות יקרות יחסית, ארוכות ומחייבות עמידה קפדנית בלו"ז שנקבע מראש. בנוסף, קחו בחשבון גם את הדירה או המקום שאליו אתם עוברים: האם בעת העברת החפצים לשם תזדקקו גם להובלות מנוף? האם ניתן להסתפק בהעברה רגילה של החפצים או הרהיטים?

בטיחות ויושר מעל הכל
מעל כל שאר הפרמטרים, אנחנו ממליצים על פניה לבעל מקצוע שקיבלתם עליו המלצות ובייחוד, כזה שניתן לסמוך עליו בכל הנושא של בטיחות. בהקשר זה, יש לציין כי מובילים שמכבדים את עצמם בדרך כלל ידאגו לעדכן אתכם במדיניות של החברה בכל הנוגע לשברים או פגיעה בחפצים. אגב – שימו לב שלא כל "ביטוח הובלה" כולל גם פיצוי רלוונטי עבורכם, כך שאם המוביל ציין שיש לו ביטוח כזה, עדיין חשוב לבדוק בדיוק מה הוא אומר.

הפורטל שלנו לא רק שימושי, אלא גם איכותי – השירות שלנו כולל הצעות מחיר ממובילים המבצעים הובלות מנוף, שנבחרו בקפידה על ידי צוות פורטל MoversTLV, כך שאתם בהחלט יכולים להיות רגועים. השאירו את פרטיכם באתר, ספרו לנו למה אתם זקוקים, ואנחנו נחזור אליכם תוך דקות עם מספר הצעות מחיר להובלות מנוף.

לשירות הובלות במנוף על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות מנוף בפריסה ארצית


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן