הובלות מנוף

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

בין כל האביזרים ושלל הציוד שכל חב' הובלות שמכבדת את עצמה מחזיקה ברשותה לצורך ביצוע של הובלות, זהו גם מנוף. היות ולעיתים יש צורך לבצע הובלות עם מנוף.

הובלה עם מנוף – מתי מומלץ להשתמש בשירות זה?

ישנם חפצים גדולים וכבדים שמראש ידוע שאין כל דרך להעביר אותם אלא עם מנוף. לדוגמא הובלת פסנתרים, הפסנתר הינו כלי ענק, כבד ורגיש מאוד לטלטולים. אין אפשרות לפרק אותו, אסור לגרור אותו או לסחוב, והדרך היחידה היא להניף אותו במנוף, ולהעביר אותו במינימום טלטול. ישנם חפצים נוספים אשר לעיתים תוך כדי העמסת הדירה להעברה, מתברר שלא תהיה ברירה ויהיה צורך לבצע את ההעברה שלהם באמצעות מנוף. לדוגמא רהיטים גדולים, משטחי זכוכית וכדומה שתוך כדי עבודת ההעברה של הדירה, נתקלים בקושי כאשר החפץ לא מצליח לעבור ברוחב הדלת או שאינו נכנס למעלית. או אז מכניסים לתמונה הובלות עם מנוף זרוע.

הובלה עם מנוף

הובלה עם מנוף רק אצל מקצוענים

כמה עולה הובלה עם מנוף

כאשר אתם יודעים שאתם זקוקים להובלה עם מנוף, אתם יכולים להיערך מראש ולבדוק מחירים. אך כאשר תוך כדי העבודה התגלה שלא יהיה מנוס מלערב עבודת הובלה והעברה עם מנוף, או אז לא תוכלו לצאת בבירורים, בשעה שכל הדירה מועברת ונשארו רק הפריטים הבעייתיים. תצטרכו לשלם עבור הובלה עם מנוף מחיר שיידרש ממכם. (בדרך כלל על ידי חברת ההובלה שמבצעת עבורכם את ההובלה.)
לכן כדאי תמיד לדעת שכאשר מחפשים חברת הובלות ומסכמים איתם את כל הפרטים, לכלול בחוזה סעיף המפרט את התשלום המדויק אותו תצטרכו להוסיף במקרה ויהיה צורך לערב שירות הובלות עם מנוף.

שירות הובלות עם מנוף אמור להיות שירות אחראי שישמור היטב על החפצים שלכם שלא יינזקו. לכן שימו לב שאתם סומכים את ידיכם בעניין הזה על חברת הובלות שאכן ראויה לאמון שלכם.

שירותים נוספים לרשותכם: אריזת דירה, הובלות משרדים, הובלות קטנות

 


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן