הובלה עם מנוף מרכז

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מיידית

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

ישנם חפצים שהשינוע שלהם לא עושה להם טוב. אין רהיט שמגיב בהתלהבות רבה מידי כאשר מטלטלים אותו ומעבירים אותו מדירה לדירה. אך ישנם כאלה שממש ניזוקים מהטלטולים התכופים. לדוגמא הפסנתר. חייו של הפסנתר מתקצרים באופן משמעותי אם גוררים אותו ומעבירים אותו ממקום למקום. הפסנתר יכול לתפקד מאות שנים, אך בתנאי שלא מטרידים אותו יתר על המידה. ולכן כאשר אין מנוס ועולה הצורך להעביר אותו ממקום למקום יש להיעזר בשירות של הובלות עם מנוף מרכז.

הובלה עם מנוף מרכז

הובלה עם מנוף מרכז – שירות אמין ומקצועי

מה תיתן לכם החברה של הובלות מנוף במרכז?

חברת הובלות במרכז אמור לספק לכם שירות אחראי ואמין כך שהעברת הרהיטים או החפצים הגדולים ייעשו במלוא האחריות. אם נקבנו בפסנתר כדוגמא, חובה עליכם לוודא שהם מודעים לרגישות של הפסנתר, לבעייתיות של השכבת הפסנתר ובאיסור להפוך אותו. הם צריכים להיות מיומנים ומנוסים בהעברות מן הסוג הזה, זאת על מנת שהכול יגיע בשלום ובבטחה לבית החדש או למקום החלופי אליו בחרתם להעביר אותו.

אזעקת חברת הובלות מרכז

לעיתים תוך כדי העברת החפצים למשאית לצורך העברת דירה, מתגלה שאחד מהרהיטים לא מסוגל לעבור ברוחב הדלת, או שאינו נכנס למעלית. או אז עולה הצורך בשירות דחוף ובלתי צפוי של הובלה עם מנוף מרכז. לא תמיד תציע לכם חברת ההובלות שבחרתם, את השירות הספציפי הזה של שימוש במנוף. ולכן לפני שאתם סוגרים עם חברה זו או אחרת, בררו איזו חברה תוכל לתת לכם מענה אם יתעורר הצורך במנוף.

שירותים נוספים לרשותכם:, הובלה ואחסנה, הובלות פסנתרים, אריזת דירה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:
להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

דילוג לתוכן