תפריט סגור

הובלות באופקים

המפתחות של הדירה החדשה באופקים בידיכם. אתם מתחילים לארוז את התכולה ומחפשים חברת הובלות לביצוע שינוע התכולה שלכם לבית החדש.

מתי צריך להזמין את חברת הובלות באופקים?

מיד כאשר קבעתם תאריך לביצוע המעבר לדירה החדשה, מהרו וסכמו עם חברת הובלות אופקים על התאריך בו תזדקקו לשירות. אל תחששו שאולי מוקדם מידי להזמין את החברה היות והחברות הטובות של מובילים באופקים נתפסים מהר מאוד וככל שמתקרב יומכם גדול יהיה מסובך יותר למצוא תאריך פנוי עבורכם. לכן אף כאשר מדובר בחודשיים מראש, זה לא מוקדם מידי לשריין את היום.

הובלות באופקים
הובלות מכל הסוגים עם מקצועיות ובטיחות

לאיזו שעה כדאי לקבוע עם חברת הובלות באופקים?

תמיד כדאי לתפוס את ההובלה הראשונה של אותו יום. יש לכך כמה וכמה יתרונות. כאשר אתם ראשונים יגיעו אליכם פועלים לאחר שנת לילה כאשר הם רעננים ומלאי מרץ וכוח לביצוע המשימה אשר לפניהם. העבודה תיעשה במהירות ויעילות מבלי שייגרמו תקלות העלולות לנבוע מתוך עייפות. כמו כן כאשר אתם ראשונים אין סיכוי שהמוביל יגיע באיחור בגלל עיכוב עם ההובלה הקודמת. כמו כן בשעות המוקדמות של הבוקר עדיין אין פקקים רבים והמוביל יוכל להגיע אליכם במהירות.

 

הובלות באופקים בזול – בדקו היטב מה עומד מאחורי ההצעה

כאשר יש לכם הצעה של חברת הובלות באופקים מחירים נמוכים באופן משמעותי ביחס למחירים של החברות הגדולות, עליכם לבדוק בשבע עיניים במה בדיוק מדובר. ישנם שרלטנים שעלולים להפיל בפח את האנשים השוכרים את שירותיהם ומתפתים למחיר הזול אותו ההם מציעים. וכבר היו דברים מעולם.
היו חברות שהציעו הובלה בזיל הזול, לאחר שכל התכולה הועמסה ביעילות רבה על המשאית, עלו כל העובדים עליה ו – נמלטו… המקרה הזה ארע לכמה משפחות על ידי קבוצה של עבריינים שמצאו להם את הדרך המפוקפקת לנשל את המשפחות מרכושם תוך שהם משאירים אותם רק עם הבגדים שלעורם.
יש חברות שמסכמות על יום ושעה לביצוע העבודה ובפועל אינם מגיעים היות וקבלו הצעת עבודה במחיר משתלם יותר. במקרה הטוב הם יידעו אתכם על הביטול תוך מלמול תירוצים שונים. במקרה הגרוע יותר הם פשוט יתעלמו ואף לא יענו לטלפונים שלכם.

לכן, כדאי תמיד לבחור בחברות מוכרות, גדולות ואמינות שעומדות מאחורי המילה שלהם. העובדים שלהם מיומנים ויודעים לבצע את העבודה כראוי ואין חשש שהם ישימו ידיהם על רכוש שאינו שלהם. שמם הושג ביושר והם משתדלים כל הזמן להצדיק אותו. שווה לשלם מחיר מוביל באופקים תמורת עבודה טובה ואיכותית.

הובלות באיזורים נוספים: הובלות ביהוד, הובלות בנתיבות, הובלות בלוד

 

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן