הובלות ביהוד

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

תושבי יהוד נזקקים לעיתים לשירות של הובלות קטנות ביהוד או של הובלות גדולות לצורך שינוע תכולת משרד או מפעל. כאשר עולה הצורך בבחירת אנשי המקצוע לצורך ביצוע ההובלה כדאי להיות מודעים למתחולל בשוק. שוק המובילים הינו פרוץ למדי כאשר 'חאפרים' רבים מציעים את שירותיהם לציבור מבלי שתהיה להם כל הכשרה של ביצוע הובלות.

הובלות ביהוד

הובלות ביהוד – מובילים מיומנים ומקצועיים

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חברה של הובלות יהוד?

כאשר אתם מחפשים הובלות ביהוד חשוב שתדעו מה האופציות הקיימות.

הובלה באופן עצמאי – יש כאלה שרוצים להתמודד לבד ובכך לחסוך כסף. הם רק לא תמיד זוכרים מה כוללת ההובלה. רק לאחר שהם קופצים למים ומתחילים בעבודה הם מגלים שהם ממש לא יודעים לשחות בים הזה… כאשר צריך להוביל תכולת בית יש לפרק את הרהיטים, לעטוף אותם כראוי. יש צורך בציוד מיוחד שבו נעזרים לצורך הפירוק העיטוף והשינוע, כמו כן יש להרכיב הכול מחדש בדירה החדשה וכו' וכו' ים של עבודה קשה שמי שלא התנסה בכך לא יוכל להתמודד אתה.

הובלות ביהוד בזול על ידי חאפרים – ישנם נהגים בעלי רכב שבחלק מהיום הם תולים על הרכב שלט שמצהיר כי מדובר ברכב של מובילים ביהוד. השלט נראה אולי מרשים והמחירים אותם הם דורשים אף הם מפתים מאוד, אך חשוב מאוד שלא ללכת שולל אחר חאפרים שכאלו. יש לכך מגוון סיבות.

חוסר מיומנות – ראשית לחאפרים הללו אין ידע ומיומנות לצורך ביצוע ההובלה. כדי לבצע הובלה כמו שצריך יש צורך במיומנות ובידע מקצועי בכמה תחומים. חשוב לדעת לטפל בפירוק של הרהיטים באופן זהיר על מנת שלא לפגוע בהם, כמו כן חשוב להכיר את מוצרי החשמל ואת הדרך הטובה ביותר להרים ולהעביר מבלי שייגרם להם כל נזק. החאפרים הללו עלולים להשאיר אתכם עם נזקים לא פשוטים ולא בטוח שתוכלו לדרוש פיצוי בגלל הסעיף הבא.

היעדר ביטוח מתאים – לחאפרים אין ביטוח על התכולה שאותה הם מעבירים. אם חלילה יקלע הרכב עם הציוד שלכם לתאונה שבה ייגרם נזק לרכוש, אתם עלולים להישאר חשופים ללא כתובת לקבלת פיצויים. לא מומלץ ולא כדאי.

לכן עדיף תמיד לשכור שירות הובלות ביהוד מחברה מוכרת אמינה ומקצועית שמבטיחה לכם עבודה טובה. עם הסבלים המקצועיים שמגיעים עם הציוד המתאים. שווה לשלם כל מחיר מוביל ביהוד ולקבל בתמורה חברת הובלות ביהוד מחירים שיצדיקו את עצמם. כל התכולה תועבר אליכם בשלום ולא פחות חשוב – בשלמות!

הובלות באיזורים נוספים: הובלות באשדוד, הובלות בדימונה, הובלות בבאר שבע


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן