תפריט סגור

הובלות בנתיבות

כאשר תושבי נתיבות נצרכים לשירות של הובלות קטנות בנתיבות או אפילו לשירות גדול יותר של הובלת משרד או הובלת דירה הם עלולים להתפתות לבקש את השירות מחברות שמציעות להם הצעות זולות משמעותית מחברות אחרות. כדאי לדעת שהחאפרים למיניהם שמציעים לכם את ההובלות הללו לא שוות את המחיר שלהם. הם עלולים להותיר אתכם עם נזקים לא פשוטים שעולים בהרבה על הפער שבין המחיר שלהם לבין המחיר של מובילים בנתיבות של חברות גדולות ורציניות.

למה לא כדאי להסתמך על 'חאפרים'? 
החאפרים מנסים לעשות כסף קל באמצעות הרכב שברשותם, ועל כן הם מכנים אותו למשך שעות מסוימות ביום בשם – הובלות בנתיבות בזול. אך מאוד לא מומלץ להשתמש בשירות שכזה מכמה וכמה סיבות.

חוסר מיומנות – 
כדי לבצע הובלות נתיבות נדרשת מיומנות מסוימת. אף כאשר הצורך הוא רק בשינוע של מקרר או מכונת כביסה, צריך לדעת לעשות זאת עם הבנה 'לנפש' המקרר או מכונת הכביסה. ישנן הזוויות הנכונות להרים אותם מבלי לפגוע בהם. הובלה שלא מתבצעת באופן הנכון עלול להשאיר אתכם עם מוצר תקול, כאשר את המחיר אתם תצטרכו לשלם.

הובלות בנתיבות
הובלות במחירים נוחים לכל כיס

העדר ביטוח – 
כאשר משנעים תכולה של בית יש צורך בביטוח על התכולה שאותו משנעים. היות אם וכאשר תתרחש חלילה תאונה או ייגרם נזק כלשהו לתכולה שלכם, בהיעדר הביטוח לא יהיה לכם אל מי לפנות. את הנזק תצטרכו לספוג בעצמכם ולא תקבלו כל פיצוי מהמוביל.

חושף אתכם לגניבות – 
כאשר אתם בוחרים לבצע את השירות באמצעות חאפר אתם חשופים לגניבת הרכוש שלכם. לא תמיד החאפר הוא אדם המוכר לכם באופן אישי וכבר היו דברים מעולם שהחאפרים הללו נעלמו עם הרכוש אותו העמיסו על רכבם. לכן אל תתפתו אף פעם מהמחירים הזולים אותם מציעים לכם החאפרים. אין להם ביטוח אין להם רישיון ולפעמים גם אין להם ניסיון. חבל על הרכוש שלכם שילך לטמיון בגלל חיסכון של קצת כסף. שווה לשלם מחיר מוביל בנתיבות לחברה טובה ואמינה שתבצע את ההובלה כמו שצריך.

איך תבחרו את החברה הנכונה?

חברה שיש לה שם טוב בשוק – שם טוב נרכש ביושר. כאשר יש מעגל לקוחות מרוצה הם מוציאים לה את השם הטוב שלה ואכן תוכלו גם אתם לסמוך על חברה שכזו.
חברה שיש לה וותק וניסיון – שנות הוותק מעניקות לחברה יתרונות רבים מאוד. הניסיון אותו רכשו גורמות לעבודה להתנהל במהירות אך מבלי לפגוע כלל ברכוש.

שירותים נוספים לרשותכם: הובלת מקרר, הובלות סטודנטים, הובלה ואחסנה

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן