תפריט סגור

הובלות בערד

מציאת חברת הובלות בערד שתעניק לכם שירות איכותי היא חשובה ביותר ותקל עליכם בעת המעבר וגם לאחריו. פורטל MoversTlv הוקם כדי לסייע לכם למצוא את השירות בקלות, בהתאם לפניה שלכם. צוות הפורטל יחפש עבורכם בעלי מקצוע מצוינים ויעניק לכם פרטים של עד 4 מובילים על מנת שתוכלו להשוות ביניהם בנחת ולמצוא את השירות המתאים.

להובלות בערד על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות בערד

מחירון הובלות בערד

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

הובלות בערד – היתרונות של מוביל מקומי

קיימים כמה פרמטרים אשר יכולים להשפיע על מחיר ההובלה ועל יעילותה וביניהם, קיימים גם מרחק הנסיעה ועצם הכרת המוביל את האזור. זה נכון שמוביל מקצועי ואמין יכול להעניק לכם שירות מצוין גם בלי להכיר את אזור מגוריכם, אולם ככל עוד שהוא יכיר טוב יותר את האזור – מה טוב. שנית, כאמור, מרחק הנסיעה יכול להשפיע גם על מחיר ההובלה, כך שתמיד עדיף לחפש מוביל מקומי שמבצע הובלות בערד והסביבה, אבל כמובן גם לשים דגש רב על נושא המקצועיות והאמינות שלו.

מוביל בערד שימנע מכם כאב ראש
יום המעבר עצמו או יום ההובלה, יכול להיות לא פשוט מכמה בחינות: ראשית, פעמים רבות אין לנו "שהות" רבה מדי בין תאריך עזיבת הדירה לבין תאריך הכניסה לדירה החדשה (או במקרה של הובלת תכולת משרד, אז כניסה למשרד) ולכן, יום ההובלה צריך להיעשות בדרך כלל במועד ספציפי. שנית, בייחוד אם יש ילדים בבית, יום המעבר יכול להצריך מעט חשיבה לוגיסטית מקורית (ומי שיש לו ילדים יכול להבין לגמרי את הכוונה).

נוסף על כל זה, קיים כמובן גם עניין ההובלה אשר יכול להקל מאוד, או להקשות מאוד, בהתאם לטיב השירות והתקשורת עם חברת הובלות בערד. לכן, חשוב להבין כי מציאת מוביל מומלץ בערד חשוב גם כדי להקל עליכם בעת המעבר ולמנוע מכם עוד לחץ או עוד כאב ראש אשר רק יקשה עליכם.

טיפים למציאת מוביל בערד

 • מעבר למה שכבר ציינו לעיל, חשוב מאוד לבחור במוביל בעל המלצות שהוא יכול להראות לכם, או לחלופין, לקבל מספר של מוביל או מובילים מומלצים ממקור שאתם סומכים עליו.
 • מומלץ לברר מראש מהי מדיניות חברת הובלות בערד אותה בחרתם במקרה של שבירה, הרס או איבוד של חפצים. אנשים רבים לא יודעים שקיים דבר כזה "ביטוח הובלה", שנועד על מנת להגן עליכם ועל המוביל, במקרה של חלילה פגיעה ברכוש. בהקשר זה, נציין כי למוביל חייבת להיות מדיניות ברורה במקרה של נזק שייגרם על ידו או על ידי הצוות שלו ועדיף לברר אותה כאמור מראש. אגב, מומלץ לברר מה מכסה הביטוח, כי ביטוח לא חייב לכסות דווקא את סוג הרכוש שלכם ספציפית או את כולו.
 • בדקו מראש באיזה יום תרצו להעביר את החפצים וסגרו על חברת הובלות בערד על תאריך מראש. סגירת התאריך מראש תעזור לכם להכין מעין תכנית אריזה או תכנית מעבר, וגם תבטיח את הזמינות של חברת ההובלות במועד שנוח לכם.

שירותי הובלה בערד שיכולים לסייע לכם

גם בתחום ההובלות קיימים תתי-התמחויות אשר קשורים לסוגי שירותים שונים. בשורות הבאות, נציג את חלקם:

 • הובלות מנוף הובלות מנוף נועדו לסייע במקרים בהם לא ניתן להעביר את החפצים דרך חדר המדרגות או שיש מצב שייפגעו. הובלות מנוף רלוונטיות במיוחד במקרה של רהיטים שלא ניתן לפרק, או במקרים של רהיטים מיוחדים, כמו כלי נגינה וכדומה.
 • שירותי אריזה ושירותי פריקה בשנים האחרונות נכנס שירות חדש ומומלץ לתחום ההובלות והוא שירות האריזה או שירות הפריקה (או גם וגם). ככל הנראה, לקוחות החלו להבין שאריזת הבית דורשת יותר מדי זמן ומאמץ לפעמים ויש היגיון באריזה על ידי מקצוענים אשר מתעסקים בנושא כל יום. בנוסף, כאמור, מוצע ללקוחות גם שירות פריקה המשלים את שירותי האריזה.
 • שירות אספקת קרטונים וחומרי אריזה כל מי שעבר דירה כמה פעמים בחייו וודאי זוכר את הפעם הראשונה אשר כללה אריזת חפצים בקרטונים שלא ממש התאימו לכך, ואולי גם לא היו באמת נקיים, אלא משומשים. אנחנו ממליצים (במידה וניתן) לרכוש קרטונים ייעודיים לחלקים שונים בבית, מכיוון שכך אתם יכולים להבטיח את גודל הארגז הרצוי, את השימוש שלו, את הניקיון שלו וחשוב ביותר – את העמידות שלו. קיימים ארגזים שיכולים ממש לסייע לכם, כמו קרטון תליה לבגדים, קרטון למסמכים וכדומה.

המובילים שלנו ישמחו לעזור לכם בכל תחומי ההובלה, בכל מקום בארץ! לפרטים נוספים השאירו את הפרטים שלכם ואת פרטי ההובלה בפורטל MoversTlv ומייד תקבלו עד 4 הצעות מחיר ממובילים מומלצים באזורכם.

להובלות בערד על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי ערד

 • הובלת דירה בערד
 • הובלות מנוף בערד
 • קרטונים למעבר דירה בערד
 • הובלות קטנות בערד
 • הובלת משרדים בערד
 • הובלות לסטודנטים בערד
Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן