הובלות באור יהודה

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מיידית

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

כאשר זקוקים לשירות הובלות קטנות באור יהודה ובכלל בכל תחום הובלות אור יהודה יש צורך בערנות כאשר בוחרים בחברה שתבצע את המלאכה. היות והשוק מוצף במובילים שונים ולעיתים אף משונים כמו למשל נהגים שברשותם רכב גדול המנסים לדחוס תכולה של בית לתוך הרכב תוך שהם מסכנים את הרכב, את הרכוש שאינו שלהם ואף את הרישיון שלהם והכול תמורת כמה פרוטות.

הובלות באור יהודה בזול

כאשר מציעים לכם הובלה במחיר מפתה וזול במיוחד, עליכם להיות ערניים ולבדוק למה המחיר כל כך זול. יש זול שעלול להיות יקר מאוד בסופו של דבר.
נספר לכם על כמה מקרים של מובילים באור יהודה שהפילו בפח את הלקוחות שלהם. כדאי שתלמדו מהניסיון המר שלהם ולא תטעמו זאת על בשרכם…

סיפור מס' 1 – המוביל נעלם… 
חברת ההובלה אתה סיכמו הגיעה בזמן כפי שסוכם עם בעלי הדירה. הסבלים היו אדיבים מאוד, פרקו את הרהיטים שאי אפשר להעביר כמות שהם, הורידו בזהירות את כל התכולה, מוצרי החשמל, הרהיטים והכול בזהירות המרבית מבלי לפגוע בהם. (תכף תבינו למה…) בעלי הדירה היו מרוצים מאוד וטפחו לעצמם על השכם, 'גם זול וגם שירות…' לאחר שהכול נארז במשאית הם גילו לחרדתם שכל הצוות עולה ומצטופף בתוך המשאית, המשאית מתניעה ו—טסה לדרכה. למותר לציין שכל מספרי הטלפון של החברה המהוללת לא היו זמינים יותר ולא היה להם עם מי לדבר. הם נשארו נקיים מכל רכושם! המקרה הזה ארע ל 8 משפחות על ידי אותם העבריינים.

סיפור מס' 2 – המוביל לא הגיע… 
משפחה סיכמה עם חברת הובלות כלשהיא על ביצוע הובלת דירה, ביום המיועד כאשר הכול היה ארוז ומוכן לשינוע, נשאר רק להמתין לחברת ההובלה. המתינו והמתינו, חלפה שעה וחלפו גם שעתיים, אין משאית ואין הובלה. המוביל אינו זמין ואין עם מי לדבר… בלית ברירה הוזמנה חברת הובלות אחרת. למחרת כאשר המוביל הראשון טרח סוף סוף לענות לטלפון, תרץ את עצמו בתירוצים שונים ומשונים, החל ברגל שנשברה וכלה במשאית שנגנבה. האמת שהטריק של החאפרים מן הסוג הזה ידוע. הם נותנים את השירות שלהם לכל המרבה במחיר. בלי להתנצל ובלי להודיע על ביטול השירות.

הובלות באור יהודה

הובלות אמינות ומקצועיות

לכן, זכרו תמיד כי שווה לשלם מחיר מוביל באור יהודה, אולי קצת יותר אך לקבל שירות אמין מקצועי עם עמידה בזמנים. ישנה חברת הובלות באור יהודה מחירים סבירים למדי, כאשר התמורה שווה כל שקל!

הובלות באיזורים נוספים: הובלות בבני ברק, הובלות בראש העין, הובלות ברמת השרון

 

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:
להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button דילוג לתוכן