הובלות בגבעת שמואל

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מיידית

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

המפתחות בידיכם והדרך לדירה החדשה שלכם בגבעת שמואל קרובה מאי פעם, נשאר לכם רק להעביר את תכולת הבית שלכם לדירה החדשה. אז זהו שזה לא ממש 'רק'. תחום ההובלות הינו תחום פרוץ מאוד. הרבה חאפרים מציעים את שירותיהם לציבור, ויש לבדוק היטב לפני שבוחרים בחברת הובלות בגבעת שמואל.

איך תבחרו בחברת הובלות גבעת שמואל?

כאשר אתם מחפשים חברה לצורך ביצוע של הובלות קטנות בגבעת שמואל כמו גם בהובלות גדולות ומורכבות עליכם לשים לב מי עומד מאחורי החברות הללו. ישנם חאפרים שמציעים שירותי הובלות בגבעת שמואל בזול, אך חשוב לשים לב מה עומד מאחורי החברות הללו. היו יותר מידי מקרים של הובלות שנעשו על ידי חאפרים כאשר בעלי הדירות ניזוקו קשות.

נספר לכם על כמה מקרים שהיו ומהם תלמדו.

מובילים בגבעת שמואל – ההובלה ברחה…. 
היו משפחות שהזמינו חברת הובלה ליום מסוים, סיכמו את כל הפרטים וביום המיועד כאשר הבית על כל חפציו היה ארוז ומוכן לשינוע הגיעה ההובלה כמתוכנן התכולה הועלתה על המשאית, וברגע אחד נעלמה יחד עם כל הפועלים. המשפחות הללו נשארו בחוסר כל ולא היה להם אל מי לפנות בתלונות. מספרי הטלפון של המובילים כולם לא היו זמינים והמשאית עם כל רכושם התנדפה כלא הייתה. התברר שחבורת עבריינים נקטה בשיטה הזו ועקצה שמונה משפחות באכזריות.

הובלות בגבעת שמואל

הובלות בגבעת שמואל – רק עם חברה אמינה

הובלות בקריית שמואל – ההובלה לא הגיעה… 
ישנם חברות מהסוג המפוקפק שמסכמות על הובלות עם כמה וכמה לקוחות לאותו יום ולאחר מכן הם בודקים למי מהם הכי שווה להם לבצע את העבודה. לא תמיד הם יטרחו להודיע על הביטול, לעיתים הם יגמגמו משהו על משאית שנגנבה או על פועלים ששברו את הגב וכו'. עכשו לכו תמצאו הובלה שתהיה פנויה מידית.

הובלות קריית שמואל – בלי ביטוח 
החאפרים למיניהם לא טורחים לשלם את דמי הביטוח הנדרשים עבור התכולה שהם משנעים. במקרה של נזק לרכוש או תאונת דרכים שתפגע בציוד לא יהיה מי שיבטח אתכם. הנזק יהיה כולו שלכם. (לעיתים כאשר תדרשו לראות את תעודת הביטוח שלהם הם ינסו להראות לכם את תעודת הביטוח של הרכב. אז שימו לב שהם לא עובדים עליכם…)

שווה לשלם מחיר מוביל בגבעת שמואל – תמורת שירות מקצועי, אמין יעיל ואיכותי. כדי שכל התכולה תגיע בשלום ולא פחות חשוב – בשלמות אל הדירה החדשה.

העיקר שיהיה לכם 'יישוב טוב' בדירה החדשה ותדעו בה רק רגעים טובים  ושמחים.

שירותים נוספים לרשותכם: אריזת דירה, הובלות משרדים, הובלות קטנות

 

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:
להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button דילוג לתוכן