תפריט סגור

הובלות בגדרה

אנחנו לא מכירים אנשים שאוהבים לעבור דירה. מדובר בפרוצדורה מורכבת המלווה לא פעם בהמון חששות. במקרים לא מעטים המעבר מלווה בהתחלות חדשות אם במקום לימודים או במקום עבודה. תחושת הזרות בסביבה לא קלה גם בלי להוסיף עליה את תהליך המעבר הקשה והמעייף. לכן חשוב שתהיה ברגעים הללו חברת הובלות בגדרה עליה אתם יכולים לסמוך. אנחנו ב- MoversTLV ייצרנו למענכם פורטל אינטרנטי, חינמי, קל לשימוש שיאפשר לכם לבחור הובלות בגדרה.

להובלות בגדרה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות בגדרה

מחירון הובלות בגדרה

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

אילו שירותים ניתן לקבל מהובלות בגדרה?

הובלה זה תהליך הכולל פרטים רבים. הובלות בגדרה יכולות לספק שירותים מגוונים שלא תמיד הייתם חושבים עליהם מהרגע הראשון.

  1. אריזה: אריזה כוללת הבאת ציוד המתאים לאריזה כמו קרטונים וכיוצא באלו. תוכלו להיעזר במובילים לפירוק הרהיטים והרכבתם במקום החדש. כמובן ששירות אריזה גם מאפשר אחסון יעיל של כל החפצים בדירה. מכלי המטבח ועד הצעצועים של הילדים.
  2. הובלה: זה נשמע מובן מאליו אבל מוביל בגדרה מוביל פריטים קטנים, חפצים גדולים, פורק את הציוד במקום בו ניתן לעשות זאת בעיר ועוד.
  3. הובלה של משרדים ובתי עסק: כאשר אנחנו ניגשים למקום העבודה שלכם הראייה התפיסה המקצועית משתנה. לא פעם במשרדים נמצא ציוד יקר ורגיש כמו מחשבים וכיוצא באלו הצריכים הובלה מסוג אחר. לא פעם הובלת משרדים יש לבצע במהירות שכן מעבר לא צריך לפגוע בפעילות השוטפת של המשרד.
  4. הובלה בעזרת מנוף: כאשר אנחנו מדברים על חפצים גדולים או פריטים עדינים כדוגמת פסנתר וכיוצא באלו יש להעביר אותם בלי לטלטל. הדרך לעשות זאת היא באמצעות מנוף. מנוף זה פריט שיש לדעת איך להשתמש בו ולא כל חברת הובלות יודעת להפעיל את הפרוצדורה הזו בצורה טובה. קיימים מקרים בהם כאשר המעבר הוא לקומות גבוהות בבניין יעזרו במנוף גם כן כדי לא לעשות רעש וליעל את התהליך. שימוש במנוף גם מקצר משמעותית את משך ההובלה נתון שיכול להיות קריטי עבור לקוחות מסוימים.
  5. הובלה של כלים מיוחדים: כלים חקלאיים ומכולות צריכות העברה בעזרת ציוד מורכב יותר.

איך תדעו לבחור מוביל בגדרה?

זה נכון שהרשת מלאה במידע. אנחנו יכולים למצוא כל דבר שנחפש בלחיצת כפתור. אבל לא תמיד יש לנו הכלים לדעת לבחור הובלות בגדרה בלי להתבלבל בתוך ים האינפורמציה. פנינו למומחים של MoversTLV וביקשנו מהם כמה טיפים שיעזרו גם לכם לדעת איך לבחור מוביל מומלץ בגדרה.

  • טיפ ראשון, ביטוח: זה אולי לא היה הפרמטר הראשון שהייתם חושבים עליו אבל ביטוח משמש לא פעם כסימן לחברת הובלות מקצועית שניתן לסמוך עליה ועל האמינות שלה. חוץ מזה, שילמתם לא מעט כסף על הציוד שלכם. הוא יקר ללבכם ובצדק. אין שום סיבה לצאת לתהליך מעבר בלי להיות בטוחים במאה אחוז כי אתם מכוסים לכל מקרה.
  • טיפ שני, שיחה עם נציג: לא תמיד נעים לנו לבקש זאת, אבל שיחה ארוכה עם נציג יכולה לשנות את תהליך המעבר שלכם במאה שמונים מעלות. קודם כל כי זו הזדמנות מצוינת להתרשם מצורת העבודה בחברה בה בחרתם ומטיב השירות. שיחה מקדימה היא הזמן שלכם לתת מקום לתחושות הבטן ולאינטואיציה לדבר. שיחה נעימה בה תינתן לכם ההזדמנות לרדת לשורשם של הדברים היא סימן די מבטיח לחברת הובלות אמינה ומקצועית. בנוסף, אם יש לכם התלבטויות זה הרגע הנכון להציף אותן כדי לקבל תשובה מקצועית שתעזור לכם לבחור נכון.
  • טיפ שלישי, בירור עם כמה חברות שונות: אנחנו יודעים שלפעמים אין לזה זמן. קורה ויש להעביר את הדירה מהיום למחר ואין את הפריבילגיה לחפש. אבל במידה ויש לכם את האפשרות אנחנו ממליצים על כך בחום. בירור עם כמה חברות שונות יעזור לכם להבין מה טווח המחירים בשוק. מה השירותים אותם ניתן לקבל בכל מקום והאם יש שירותים עליהם אתם יכלים לוותר לעומת כאלו שהם ממש גלגל הצלה.

אין ספק כי לעבור זה לא תהליך פשוט אבל מניסיון אנחנו יכולים להעיד כי בחירה נכונה ומדויקת בחברת הובלות מקצועית יכולה להביא לחוויה טובה בהרבה. אתם מוזמנים למלא את הפרטים שלכם בפורטל ולקבל במהירות עד 4 הצעות להובלות בגדרה במחירים שווים לכל כיס.

להובלות בגדרה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי גדרה

דילוג לתוכן