הובלות בהוד השרון

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

כמעט כל אחד מאתנו נזקק מידי פעם לשירות של הובלות בהוד השרון. בין אם זה לצורך מעבר דירה ובין כאשר מדובר בצורך להעביר מכשיר חשמלי אחד או כמה רהיטים, אז עולה צורך בחיפוש הובלות קטנות בהוד השרון. לא משנה באיזה סדר גודל מדובר, בחירת מובילים בהוד השרון הינה סוגיה מורכבת ויש לתת עליה את הדעת ולבחור בכובד ראש.

הובלות בהוד השרון

הובלות בהוד השרון עם חברה מנוסה ואמינה

למה חשוב כל כך לשים דגש על בחירה של חברה טובה ואמינה?

כאשר שוכרים חברת הובלות הוד השרון, חובה שזו תהיה חברה מוכרת אמינה ובעלת מוניטין בשוק. היות וכבר היו מקרים של 'חברות הובלה' שבאו ואספו את תכולת הבית ונמלטו עם הכל. ברגע שאתם מפקידים את כל הבית שלכם בידי אנשים זרים, חובה עליכם לבדוק שהם אמינים מספיק כך שתוכלו לסמוך עליהם בלב שקט.

חברת הובלות בהוד השרון מחירים

כשאתם רוצים לקבל הצעת מחיר מוביל בהוד השרון, עליכם לבקש מהחברות למיניהם לבוא ולראות מה יש להעביר, מה נכלל בעבודה ורק לפי זה לתת לכם את הצעת המחיר המתאימה שכוללת הכל מבלי שיצוצו תוספות שונות על פריטים עליהם לא ידעו. ייתכן ותקבלו בין השאר גם הצעות מחיר עבור הובלות בהוד השרון בזול, בדקו האם הזול הוא אכן שווה. יש חברות זולות שנותנות תמורה זולה מאוד, בדמות עבודה רשלנית ולא מקצועית. כך שלאחר כל ההעברה מתגלים נזקים רבים שהשיקום שלהם עולה הרבה כסף.

טיפים למעבר דירה

הרבה לפני שאתם מזמינים את חברת ההובלות אתם אמורים להתחיל לארוז את הדירה על כל חפציה. זוהי הזדמנות פז למיין את כל מה שיש לכם בבית, לגזור את דינם לשבט או לחסד, ולהתחיל בדירה החדשה מעין דף חדש.
– אל תזרקו הכל לארגזים. כל חפץ שאתם מפנים, חשבו האם היה לו שימוש בשנתיים האחרונות. בגד שלא לבשתם משך שנתיים, אין סיכוי שתתעניינו בו עוד. הוא הדין בנוגע לכלים או משחקים וכד'. השליכו בלי לחשוב מידי הרבה.
– מלאו את הארגזים בצורה מסודרת. על פי קטגוריות וכמובן לפי החדרים שונים. כדאי מאוד לציין על כל ארגז מה הוא מכיל ולאיזה חדר הוא מיועד. כך תוכלו לבקש מחברת ההובלה להניח כל ארגז בחדר המיועד לו, ולמנוע בהמשך עבודה מיותרת.
– אחסנו בארגז מיוחד את הפריטים אליהם תזדקקו בימים הראשונים, כך תוכלו למצוא את הנחוץ לכם מבלי להפוך את כל הארגזים.

אם תעבדו נכון וביישוב הדעת כל הפרוצדורה תתבצע בקלות.

שירותים נוספים לרשותכם: הובלה עם מנוף מרכז, הובלת מקרר, הובלה ואחסנה במרכז

 


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן