תפריט סגור

הובלות בטירה

בבואנו לחפש שרות הובלות בטירה נרצה באופן טבעי להגיע למוביל מקצועי, אחראי ובעל ניסיון. שיקולים נוספים התורמים בבחירת חברת הובלות והעדפתה על פני אחרות הוא כמובן התקציב העומד לרשותינו, נשאף למצוא את חברת ההובלות אשר עומדת בקריטריונים המקצועיים ונבחר הובלות בטירה בזול אך לא נתפשר בכל מחיר על האיכות.

יום המעבר

הבחירה הטבעית של הובלת דירה, משרד או לחילופין הובלה של פריט מסויים באזור טירה תהיה מובילים בטירה אשר דרכם עלות ההובלה תהיה נמוכה מבחירה במוביל מאזור מרוחק יותר. ישנה חשיבות רבה בבחירה של מוביל המתאים לכם מבחינת רמת השירות, הזמינות ,היחס והתאום על מנת להקל על המעבר, לחסוך בזמן ובדאגות מיותרות ולגרום למעבר להיות חלק ונוח. הקדשת זמן ומחשבה במציאת המוביל הנכון מבעוד מועד תסיר דאגה מלבכם ביום המעבר. תכנון מוקדם ליום המעבר רצוי שיכלול אריזה של התכולה, בין אם מדובר בארגזים או קרטונים או חומרים מבודדים, התייעצות עם המוביל בנושאי האריזה והפריקה בהחלט עשוייה לסייע לכם ותמנע שבירת ראש מיותרת.

בחירת סוג ההובלה

ראשית יש לדעת כי ישנם מספר סוגי הובלות ולא הובלה מסוג אחד לכל מצב ובכל תנאי. משמידע זה נמצא ברשותכם תכננו את ההובלה לפי צורכיכם בהתחשב בגורמים כגון גודל התכולה, משקלה, רגישות וכמות. באם מדובר בהובלת דירה ההובלה הינה סטנדרטית, הובלה של משרד לעיתים דורשת השקעה גדולה יותר ושימוש בציוד כגון מנוף. במצב כזה מחיר מוביל יהיה גבוה יותר. לעומת זאת טוב וחשוב לדעת כי קיים שרות הובלות קטנות בטירה המתאים בדרך כלל להובלת מספר פריטים קטן ולעיתים אף פריט בודד, הובלות קטנות יכולות להתאים גם לסטודנטים שתכולת ההעברה שברשותם אינה כשל משפחה העוברת דירה. במקרים אלו מחיר מוביל בטירה יכול להיות נמוך בצורה משמעותית ויכול להתחיל מ- 200 ש"ח, בהחלט סביר.

הובלות בטירה
הובלות בטירה – מובילים באחריות ומקצועיות

שרותים נוספים

לעיתים צץ צורך פתאומי ובמקרים מסויימים אף דחוף בהובלה, גם למקרה בלתי מתוכנן שכזה ניתן מענה מיידי, חלקן של הובלות טירה יתן בידיכם פתרון בו ברגע גם בהזמנה ללא התראה ותאום מוקדמים, ישנם צוותים אשר יקבלו קריאה זו ויספקו שרות. חלק מחברות ההובלה בטירה יספקו לכם שרות גם באריזה, אחסון תכולה ופריקה.

לפיכך, בהחלט נכון להקדיש זמן ומחשבה באיתור מוביל בטירה שמספק שרות מקצועי והוגן, הכלים אותם הצגנו בפניכם יסייעו בידיכם ויקלו לבחור בחברה המתאימה לכם. שיהיה לכם מעבר חלק ומוצלח!

שירותים נוספים לרשותכם: הובלה ואחסנה, הובלות פסנתרים, אריזת דירה

דילוג לתוכן