תפריט סגור

הובלות ביבנה

הפורטל של MoversTLV מאפשר לכם לבחור בין ארבע הצעות של חברות ההובלות ביבנה הטובות, המומלצות והמשתלמות ביותר. השימוש בפורטל חינמי וזמין עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה. ההיצע הרב עלול להיות מבלבל ולכן בחרנו לעשות קצת סדר בכל הקשור בבחירת חברת הובלה ביבנה טובה ומשתלמת.

להובלות ביבנה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות ביבנה

מחירון הובלות ביבנה

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

למה בכלל יש חשיבות לבחירה בחברת הובלות ביבנה

מעבר זה תהליך מורכב הכולל פרטים רבים והתמודדויות מסוגים שונים: הסתגלות למקום חדש, עמידה בלחץ כלכלי, אריזה נכונה ועמידה בלוח זמנים כל אלו יכולים להיות גורמי לחץ לא פשוטים לעיכול. הדבר נכון עבור כלל האוכלוסייה בוודאי ועבור משפחות צעירות על אחת כמה וכמה. לא מעט משפחות צעירות הרוצות לחסוך יגידו כי הן מעדיפות לעבור את תהליך המעבר באופן עצמאי. פעמים רבות בחירה מסוג זה לא תכלול תקלות מסוגים שונים להן יש לצפות למשל, אם ההובלה כוללת הובלה של כלי נגינה או רהיטים גדולים הדבר עלול להקשות על ההובלה ולעיתים אף עשויה להיות בעיה בהכנסה לדירה החדשה. שלבי האריזה, האחסון, ההובלה והפריקה יכולים לעבור במינימום מאמץ מצדכם ובראש שקט. בשביל זה שווה להשקיע בבחירת חברת הובלות ביבנה שתהיה טובה ומקצועית ואשר תתאים את שירותיה כך שתעברו את המעבר בשלווה ובשלום.

הקטגוריות הנכללות בשוק הובלות ביבנה

 1. אריזה – משלב אספקת הקרטונים ועד לאריזה ממש.
 2. אחסון – אחסון רהיטי הדירה במקום בטוח המאפשר לכם לקבל את מלוא התכולה שלכם בשלום עד לתום ההליכים.
 3. הובלה – הובלה המלווה בביטוח מתאים שיבטיח את העתיד הכלכלי של הציוד היקר שלכם.
 4. הרכבה – ניתנת האפשרות להיעזר בשירותי הרכבה לרהיטים שונים כגון ארונות, מיטות ועוד.
 5. הובלה קטנה – במידה ואתם צריכים הובלה נקודתית של מכשיר חשמל כזה או אחר או הובלת שידה של חדר שינה או של חדר ילדים וכיוצא באלו.
 6. הובלה לקומות גבוהות ע"י שימוש במנוף הרמה – מיועד לדירות ובתי עסק הממוקמים בקומות גבוהות ודרושות שירות מקצועי ומיומן.
 7. הובלה של ציוד מיוחד – כמו מכולות, ציוד חקלאי, הובלה של במות לאירועים ועוד.

חמשת הדברים אותם יש לברר בבחירה של מוביל ביבנה וסביבתה

 1. בקשו פגישה עם נציג: פגישה מוקדמת עם נציג חברת הובלות ביבנה יכולה לתת לכם תמונה בהירה על צורת העבודה של המוביל במרכז בו בחרתם. תוכלו להתרשם מטיב האנשים איתם בחרתם ולברר עבורכם האם שירות מסוג זה יכול להתאים לכם.
 2. עשו השוואת מחירים מושכלת בין מוביל ביבנה כזה או אחר: לחברות שונות יש צורות תמחור שונות לשירותים שונים. הדרך היעילה ביותר לחסוך היא להבין לעומק מה השירות אותו מציעה כל חברת הובלות ביבנה ומה העלויות המדויקות של כל פעולה. בדרך זו תוכלו לחסוך עד כ-40% מעלויות המעבר.
 3. קראו המלצות על מובילים ביבנה: לכל חברת הובלות וותיקה ומוכרת בשוק יש המלצות של לקוחות עבר. קריאה של המלצות משנים קודמות תבטיח לכם קבל תמונה מהימנע מכל מי שעבר את אותו התהליך כמותכם.
 4. בדקו האם לחברה בה בחרתם יש ביטוח מתאים: לכל מקרה שלא יקרה העיקר שתהיו בטוחים כי הציוד שלכם נמצא בידיים בטוחות. במיוחד במידה ויש לכם ציוד יקר כמו הליכון כושר להובלה.
 5. שאלו האם המובילים ביבנה בהם בחרתם מכירים את האזור אליו אתם עתידים לעבור. מניסיוננו, היכרות מוקדמת עם השטח תבטיח הובלה ופריקה שקטים והימנעות מסיטואציות לא נעימות.

לאחר ביצוע כל השלבים האלו כל שנותר לנו הוא לאחל לכם מעבר קל ונעים ויישוב טוב ומוצלח. אנחנו בפורטל עומדים לשירותכם בכל שעה. מלאו את פרטיכם עוד היום וזכו לשיחה עם נציג שירות עד כ-10 דקות מרגע מילוי הפרטים.

להובלות ביבנה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי יבנה:

דילוג לתוכן