תפריט סגור

הובלות ברעננה

אם גם אתם בחרתם לעבור דירה לאזור השרון בכלל ולרעננה בפרט אנחנו חושבים שכדאי לכם להציץ במאמר הזה. גם אם אתם בעלי מסעדה או בית עסק העומדים לפני תהליך מעבר אנחנו מאמינים כי הידע שיוצג בפניכם כאן יכול לסייע לכם להגיע לתהליך באופן מתוכנן. בחירה נכונה של הובלות ברעננה יכולה לשנות עבורכם את כל התמונה ולהקל עליכם בתהליך המעבר. הפורטל שלנו פתוח למענכם בחינם ונותן לכם עם הזנת הפרטים רשימה של עד ארבע חברות הובלה מומלצות ברעננה וסביבתה. שימוש בפורטל יכול לחסוך לכם עד 40% מעלויות המעבר. השירות זמין עשרים וארבע שעות ביממה.

להובלות ברעננה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות ברעננה

מחירון הובלות ברעננה

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

חשיבות בחירה נכונה של חברת הובלות ברעננה

אנחנו יודעים שלא מדובר במדע טילים. בסופו של יום, המעבר הוא לשנע חפצים מנקודה אחת לאחרת על מנת לחזור במהירות לפעילות השוטפת. מעבר דירה מתרחש הרבה פעמים לפני אירועים חשובים. זו יכולה להיות פתיחת שנת הלימודים או התחלה במקום עבודה חדש. כך או כך לאף אחד מאתנו אין יותר מדי זמן לחשוב על תהליך מעבר. בדרך כלל אנחנו פשוט רוצים לסיים עם זה כבר. מה שמפתיע הוא שדווקא חשיבה מוקדמת ותכנון יעיל יכולים להתברר כמשפרי זמן סיום התהליך. אם אתם מרגישים עומס ושאין לכם כוח לזה, אין סיבה שתעברו את כל התהליך לבד. כאן אין ספק כי שירות של הובלות ברעננה יכול לשנות את הכול. בחירה באיש מקצוע מיומן יאפשר לכם להניח לפרטים מיותרים ולהתרכז במה שחשוב באמת.

מה הדברים שיש לעשות לפני שפונים למוביל ברעננה?

העולם מתחלק לשני סוגי אנשים. אלו שלא דוחים שום דברים ואלו שעושים הכול ברגע האחרון. כך או כך חשוב להקפיד על כמה כללים לפני שמזמינים חברת הובלות ברעננה או בכל מקום אחר.

ראשית, מיקוד: חישבו מה אתם מחפשים. הובלה של משרד שונה מהובלה של בית דירות ולעיתים נרצה להשתמש במכשור כזה או אחר לצרכים שונים. אז היו בטוחים שאתם יודעים מה אתם מחפשים. אולי אתם צריכים שירות של הובלות קטנות? אולי אתם מחפשים מוביל ברעננה היודע להשתמש במנוף? ככל שתהיו יותר ממוקדים בשיחה הראשונית כך תהיו בטוחים כי השירות אותו תקבלו יהיה לשביעות רצונכם.

שנית, מסגרת תקציב: יוקר המחיה בישראל משפיע על כולם. אין שום סיבה לקרוע את הכיס כדי לקבל שירות טוב ואמין של הובלה ברעננה. הדרך הטובה ביותר היא לקחת את הרשימה שמציע הפורטל ולבחון בתוכה מה החבילות המשתלמות יותר עבורכם. השוואת מחירי הובלות תוך התייחסות למסגרת התקציב אותה בחרתם בהתחלה תאפשר לכם מעבר נוח בלי לחצים כלכליים מיותרים.

אז מה למעשה שירות הובלות ברעננה כולל?

  • אריזה: משלב אספקת הקרטונים ועד לאחסון הפריטים בארגזים. אל תשכחו כמובן לבקש שירשמו לכם על כל קופסא מה היא מכילה ולאיזה חדר בבית היא שייכת. האמינו לנו כי לא תתחרטו על זה.
  • פירוק והרכבה: פירוק והרכבה זה תהליך הרלוונטי לארונות, מיטות, שולחנות ולמעשה כל חפץ גדול אותו לא ניתן להעביר בקלות דרך הדלת והמסדרון.
  • הובלות מנוף: הובלות מנוף מאפשרות הובלה יעילה ומהירה יותר. הובלות מנוף למעשה מאפשרות הובלה שלא מטלטלת את החפץ כך שאם מדובר בהובלה של פסנתר או מכשיר חשמלי זה או אחר אין ספק כי הובלות מנוף יכולות לתת לכך מענה.
  • הובלות קטנות: אם אתם זוג צעיר הרוצה לחסוך תשמחו לשמוע כי ניתן לקבל שירות אמין ומקצועי עבור שינוע של פריטים בודדים במחיר נמוך ממחיר של הובלה רגילה.
  • הובלות מהיום למחר: אנחנו תמיד נמליץ לכם לתכנן את המעבר מראש. אבל כמו שכולנו יודעים החיים לעיתים יכולים להפתיע. אצלנו תוכלו לקבל שירות הובלה מקצועי גם בדקה ה 90 – שירות הובלות מהיום למחר.

שפע המידע בו אנחנו מוצפים עלול להיות מבלבל. לכן, כדי שתוכלו למצוא בקלות מוביל מומלץ ברעננה והסביבה, בחרנו להקים את הפורטל שיעמוד לשירותכם מסביב לשעון וייתן לכם את הכלים לבחור את הטוב ביותר עבורכם מכל מקום. אנחנו מזמינים אתכם להזין את הפרטים שלכם בפורטל ולקבל שיחה מנציג שירות תוך ב- 10 דקות בלבד.

להובלות ברעננה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי רעננה

דילוג לתוכן