הובלות ברעננה

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

כאשר אתם זקוקים לשירות של הובלות ברעננה, חשוב שתתארגנו עם זה מספיק זמן מראש. היות והחברות השונות שמספקות שירותי הובלה, נתפסים מהר מאוד ובמיוחד כאשר מדובר בעונת הקיץ שאז הביקוש להובלות עולה.
לכן, מיד כאשר אתם קובעים תאריך בו אתם רוצים לפנות את הבית ולעבור לדירה החדשה, קבעו עם מוביל שיבצע עבורכם את ההעברה. אפילו אם מדובר בחודשיים מראש, זה לא מוקדם מידי. החברות נתפסות מהר ואתם עלולים למצוא את עצמכם מתעכבים עם ההעברה רק בגלל שהחברה לא מצאה עבורכם יום מתאים.

הובלות ברעננה

הובלות ברעננה – מובילים את תכול הבית שלכם במקצועיות

על מה כדאי לשים דגש בטרם סוגרים עם מובילים ברעננה?

המלצות – לפני שאתם סוגרים עם הובלות רעננה, חשוב מאוד לבקש מחברת ההובלות מספר טלפון של לקוחות שהיו מרוצים משירות ההובלות שלהם. אל תתעצלו, פנו אליהם ושאלו אותם את כל מה שחשוב לכם לדעת על אופן ביצוע העבודה של החברה, על הדיוק בזמנים על מיומנות אמינות וזריזות וכל מה שחשוב לכם לדעת.

מחירים – לפני שאתם מחפשים הובלות ברעננה בזול, חשוב שתדעו שהמחיר הוא לא העיקר. לפעמים עדיף לשלם מחיר מוביל ברעננה, קצת יותר משהייתם רוצים, אך לקבל שירות אמין אחראי ויעיל. היות והרבה אנשים חסכניים – שלא לומר קמצנים – לוקחים הובלות במחירים מפתים, אך אחר כך הם משלמים על כך ביוקר כאשר הם מגלים חפצים שניזוקו או מוצרי חשמל הזקוקים לתיקון יקר. כך שאמנם יש מקום לערוך סקר בין חברות ההובלה השונים ולבדוק חברת הובלות ברעננה מחירים אותם הם מציעים ללקוחותיהם. אך לבחור ראשית בשירות הטוב והאמין ורק אחר כך להתפנות לבדוק את עניין המחיר.

חוזה כתוב – אל תוותרו על חוזה כתוב ומפורט עם החברה שאתה סיכמתם על ביצוע ההעברה. החוזה אמור לכלול את כל הפרטים הכרוכים בהעברה. את מספר הפריטים והארגזים, הרהיטים אותם יש לפרק ולהרכיב מחדש, מספר הקומות בדירה הישנה וכן בדירה החדשה, עם או בלי מעלית. חשוב לסכם גם את התאריך והיום המדויקים וכן שעה מדויקת פחות או יותר בה הם מתחייבים להתייצב אצלכם לעבודה. כמו כן חשוב לסכם איתם איזו משאית תגיע ומה מספר הפועלים שיבואו לבצע את העבודה. חשוב לסגור את כל הקצוות על מנת למנוע אי נעימות.

הובלות גדולות כמו הובלות קטנות ברעננה חשוב לבצע רק על ידי המומחים היודעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. בזהירות הנדרשת, בזריזות, ביעילות, במקצועיות ובאמינות.

שירותים נוספים לרשותכם: הובלה עם מנוף מרכז, הובלת מקרר, הובלה ואחסנה במרכז

 


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן