הובלות בצפת

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

כמעט כל אחד מתושבי צפת נזקק לעיתים לשירות של הובלות בצפת, לפעמים הצורך הוא רק לשם הובלות קטנות בצפת ולעיתים מדובר בהובלות גדולות יותר של דירות, משרדים, מפעלים וכדומה.
השוק מבלבל, ההצעות רבות וכל חברה מצהירה על עצמה שהיא זו שתיתן לכם את השירות הטוב ביותר, הזול ביותר, האדיב ביותר והמקצועי ביותר… איך נדע מי באמת כזו? ננסה לתת לכם כמה טיפים כיצד תוכלו לבדוק איזו חברה אכן נותנת את המענה המושלם ללקוחות שלה וממי מוטב להיזהר ולתפוס מרחק.

חברה וותיקה ובעלת ניסיון

כאשר חברה קיימת בשוק זמן רב זה מוכיח בדרך כלל שניתן לסמוך עליה. היות והטובים אכן מסוגלים לשרוד. השירות המוצלח שלהם מביא להם עוד ועוד לקוחות וכך העסק שלהם לא רק שורד אלא גדל מתעצם ומתפתח עם השנים. לכן כאשר אתם בוחרים בחברה וותיקה אתם יכולים להיות רגועים שאכן החברה תבצע את העבודה כראוי, תוך כדי שימוש בניסיון העשיר שלהם בתחום השינוע של תכולת דירות או משרדים או כל מה שתצטרכו. חברה מנוסה יודעת איך מעבירים רכוש מבלי לפגוע בו. וזה בעצם מה שהכי חשוב.

הובלות בצפת

חברת הובלות ותיקה בצפת תתן לכם שירות ללא פשרות

חברה שנותנת לכם אחריות מלאה על התכולה שלכם

ישנן חברות הובלות צפת שאינן אמינות. הן מנסות לחסוך בעלויות. (לחברות ההובלה יש הרבה הוצאות סביב הרישיונות, הביטוחים והמשכורות לפועלים, הציוד ועוד) יש כאלה שינסו להתחמק מתשלומי הביטוח על התכולה שהם משנעים. וכשתבקשו מהם לראות את תעודת הביטוח הם עלולים לשלוף את תעודת הביטוח של המשאית בתקווה שאינכם מבחינים בהבדל. אך חשוב שתשימו לב, משום שהעדר של ביטוח על התכולה עלולה להשאיר אתכם עם נזקים במקרה והתכולה תיפגע. לכם לא יהיה אל מי לפנות בתלונות.

חברת הובלות בצפת מחירים

לפני שאתם מסכמים עם מובילים בצפת עליכם לבקש שישלחו אליכם נציג מטעם החברה שיבדוק את הבית, הנציג יתרשם מכמות הרכוש שבבית, מגודל הרהיטים וממוצרי החשמל השונים. הוא יבדוק את מיקום הדירה, ברור שדירה בקומת קרקע עם חניה צמודה קל יותר לפנות מדירה בקומה שלישית בלי מעלית. הנציג ימדוד את רוחב המעברים של הדלתות ושל חדר המדרגות ועוד. כל אלו ייתנו לו את האינדיקציה באיזה סדר גודל מדובר. לאחר שקלול כל הנתונים הרלוונטיים ייקבע המחיר עבור ההובלה. חשוב שתבקשו להוסיף סעיף בו החברה מתחייבת על קנס למקרה של אי עמידה בלוח הזמנים או בשאר תנאי החוזה.

שירותים נוספים לרשותכם: הובלה ואחסנה, הובלות פסנתרים, אריזת דירה

 


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן