הובלות בקריית ים

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

הרבה אנשים שמחפשים הובלות קטנות בקריית ים או אפילו הובלות גדולות כבר יודעים שלא כדאי להתפשר על חברה לא אמינה שמציעה מחירים זולים תמורת העבודה. היות והם כבר שמעו סיפורים רבים מידי על לקוחות שבסך הכל בקשו מובילים בקריית ים, ושכרו שירות שהציע להם הובלות בקריית ים בזול. בסוף הסיפור הם מצאו עצמם עם נזקים כבדים במקרה הטוב ועם אובדן רכוש מוחלט במקרה הגרוע.
נשבר את אוזניכם בכמה מהסיפורים הללו כדי שתדעו גם אתם להיזהר ולהישמר מפני אותם חאפרים המבטיחים ניסים ונפלאות ללקוחות שלהם כאשר בפועל אין כלל כוונות טובות מאחורי הדברים.

הובלות בקריית ים

הובלות בקריית ים רק עם חברה ותיקה ואמינה

הובלות קריית ים באמצעות חאפרים – למה זה מפתה?

החאפרים מציעים הובלות במחיר זול באופן משמעותי ביחס לחברות ההובלה הרגילות. כאשר מדובר במעבר דירה ההוצאות רבות מאוד וברור שאתם רוצים לחסוך בכל מקום אפשרי. כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר כה אטרקטיבית אתם עלולים להתקשות לעמוד בפיתוי. אז רגע לפני שאתם סוגרים, לימדו מהניסיון המר של אלו שנפלו בפח.

סיפור מס' 1 – ההובלה לא הגיעה:
י. מצא חברת הובלה שנתנה לו הצעת מחיר זולה מאוד בעבור שינוע תכולת הדירה. י. צהל ושמח מאוד על שהשיג הובלה במחיר שכזה. היום המיועד הגיע, הוא סיים לארוז את כל תכולת הדירה וישב לחכות לחברת ההובלות. חיכה שעה וגם שעתיים וכשפקעה סבלנותו צלצל אל המוביל הנכסף. המוביל אף לא טרח להתנצל, הוא הסביר שאין לו כל אפשרות להגיע היום היות והמשאית נקלעה לתאונה והפועלים שלו בדיוק יצאו אתמול לפנסיה. ובכלל לא זכור לו שסיכם אתו על הובלה ביום הזה. התברר שלמוביל הייתה הצעה שווה יותר ברחוב הסמוך…
סיפור מס' 2 – אין ביטוח!
חברות רבות שאינן רציניות דיין, מנסות לחסוך בעלות של הביטוח, ולכן אינן טורחות לבטח את התכולה אותה הם משנעים. שכנים שלנו ששכרו שירות של חברה כזו נשארו עם נזקים רבים היות והמשאית נקלעה לתאונה, המקרר חטף מכה רצינית, מכונת הכביסה נחבלה קשות ויצאה מכלל שימוש ועוד נזקים שונים שנגרמו בגלל ארגזים שהתעופפו והתפרקו. לא היה להם אל מי לפנות בהיעדר הביטוח. קולם היה כקול קורא במדבר.

שווה לשלם מחיר מוביל בקריית ים, אף אם זה יקר באופן משמעותי, אך לקבל תמורתו שירות אמין, יעיל, מקצועי ובטוח. חברה טובה ואמינה לא תזלזל בכם. תעבוד עם ביטוח מלא ועם רישיונות מתאימים ומובטח לכם שהכול יגיע בשלום.
שירותים נוספים לרשותכם: הובלה ואחסנה, הובלות פסנתרים, אריזת דירה

 


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן