תפריט סגור

הובלות משרדים בירושלים

פורטל MoversTLV הוא שירות אינטרנטי חינמי הנותן לכם את האפשרות לבחור מתוך ארבע חברות להובלות משרדים בירושלים ממאגר החברות המומלצות והמשתלמות בעיר הבירה. השירות בפורטל יכול לחסוך לכם עד כ-40% מעלויות המעבר והוא זמין עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה.

להובלות משרדים בירושלים על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות משרדים בירושלים

מה השירותים אותם יכול לספק מוביל משרדים בירושלים?

 • פירוק ואריזה של הציוד. מרהיטי משרד ועד לציוד מחשבים
 • אריזה של הציוד מאספקת ארגזים מיוחדים לציוד מחשבים ועד לאריזה של רהיטי משרד
 • אחסון של הציוד במידת הצורך עד לתום התהליך
 • הרמה של ציוד כבד וגדול לגובה ע"י שימוש במנוף הרמה

המלצות להובלות משרדים בירושלים בקלות

 1. קבעו את מועד ההעברה לשעות הבוקר. העברת משרד צריכה להתבצע במהירות וביעילות כדי לא לפגום בפעילות השוטפת. קביעת מועד המעבר לשעות הבוקר תבטיח כי לא תתעכבו בגלל לקוחות מוקדמים באותו יום.
 2. תכנון מוקדם והכנת רשימות מסודרות. אנחנו יודעים שזה נשמע טרחני אבל האמינו לנו כי רישום מסודר של לוחות הזמנים והציוד אותו אתם מתכננים להעביר יכול לעשות את כל ההבדל בין מעבר לחוץ ומבולגן למעבר שקט, נעים ומסודר. מעבר לכך, ישנן חברות המספקות קרטונים למעבר דירה מה שיכול לסייע בקיצור זמני האריזה.
 3. אל תוותרו על חוזה. חתימה על חוזה ותיאום ציפיות מקדים יכול למנוע אי נעימויות רבות בזמן התהליך. כמו כן חוזה הוא אחד מסימני ההיכר של חברה וותיקה ומקצועית להובלות משרדים בירושלים שמכבדת את עצמה.
 4. הקדישו כמה דקות למסירת הכתובת. אין מתסכל יותר מלגלות כי המובילים להם אתם מחכים הגיעו לכתובת הלא נכונה במיוחד אם מדובר בהובלת מנוף בה צריך גם לדאוג למקום מספיק למנוף. מתן הסבר מוקדם ואפקטיבי יכול לעשות את כל ההבדל ולמנוע הרבה לחץ מיותר.

להובלות משרדים בירושלים על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

על מה לשים לב בעת חיפוש אחר מוביל למשרד בירושלים

 1. מצאתם חברה להובלות משרדים בירושלים, וודאו כי היא מכירה את האזור של המשרד. אין דבר היכול לעכב הובלה יותר מאשר טעות בכתובת וניווט לא נכון. יותר מזה, ציוד משרדי הוא הרבה פעמים גדול ודורש הרבה עדינות. היכרות מוקדמת עם נקודות הפריקה השונות בעיר יכולה להיות הגורם שישנה לטובה או לרעה את כל התהליך.
 2. הקפידו לעבוד עם חברה המתמחה בהובלות משרדים בירושלים. העברת משרד דורשת סוג מיומנות שונה מהובלה רגילה והיא שונה מהובלת דירה או הובלה קטנה. מה גם שפעמים רבות העבודה צריכה להתבצע במהירות ובמקצועיות כדי לא לפגוע בפעילות השוטפת. מוביל משרדים בירושלים מנוסה ומיומן ישאיר אתכם בראש שקט ובידיעה כי הכול ייעשה על הצד הטוב ביותר ובזמן.
 3. השוו מחירים. חברות להובלת משרד בירושלים מתמחרות סוגי שירות שונים בדרכים שונות וכך גם בנוגע לשירות הובלות משרדים. אל תוותרו על בחינה של כל תתי השירותים ומחיריהם כדי לקבל את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם.

אנו, בפורטל MoversTLV מאחלים לכם מעבר טוב ומוצלח ומזמינים אתכם לדבר עם נציג שירות עוד היום ע"י מילוי הפרטים בפורטל החינמי שלנו.

* מחיר הובלת משרד בירושלים מתחיל ב 800 ש"ח ומשתנה בהתאם לגודלו, סוג התכולה וכמות הפריטים שיש להוביל.

להובלות משרדים בירושלים על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי ירושלים:

דילוג לתוכן