תפריט סגור

הובלות משרדים בכפר סבא

MoversTLV מאפשרים לכם למצוא את חברת ההובלות למשרד שלכם בקלות וביעילות ע"י מתן מאגר של עד ארבע חברות הובלה מומלצות ומשתלמות להובלות משרדים בכפר סבא וסביבתה. השירות חינמי וזמין עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה. שימוש בפורטל יכול לחסוך עד 40% מעלויות המעבר – הכנסו עוד היום!

להובלות משרדים בכפר סבא על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות משרדים בכפר סבא

הובלות משרדים בכפר סבא, מה כולל השירות?

 • אריזה של ציוד משלב אספקת הארגזים ועד לשלבי האריזה השונים
 • הרכבה של ציוד מחשבים וציוד משרדים
 • הרמה של ציוד במידת הצורך עד לקומה 15 ע"י שימוש במנוף הרמה
 • אחסון של ציוד במקום בטוח עד לתום התהליך
 • הובלה של ציוד מיוחד כמו מכונות חקלאיות ומכולות
 • הובלה של התכולה מנקודה לנקודה
 • הובלה מהיום למחר

להובלות משרדים בכפר סבא על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

איך לבחור חברה להובלת משרד בכפר סבא?

לקוחות רבים שואלים איך ניתן לדעת כי החברה בה בחרתם היא חברת ההובלות הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם להובלת משרד בכפר סבא. העברה של בית עסק או משרד היא דבר מורכב הדורש התייחסות ללחצים שונים, לוח זמנים צפוף ומסגרת תקציב מחמירה. הובלה של משרד או בית עסק מחייבת גם לא פעם הובלה מקצועית ומיומנת שכן הציוד המשרדי הוא יקר ורגיש בטח כשאנו מדברים על ציוד מחשבים לדוגמא וריהוט כמו שולחנות, כסאות כיוצא באלו. שאלנו את המומחים שלנו על חמישה דברים שכדאי לבחון כאשר ניגשים לבחור בחברה להובלת משרדים בכפר סבא.

5 דברים שיש לבדוק בבחירת חברה להובלות משרדים בכפר סבא:

 1. קראו המלצות. אתם אנשי מקצוע. אתם יודעים טוב מכולם כי לקוחות עבר ואלו שהיו שם בדרך לפניכם הם אלו שיכולים לתת את התמונה הטובה והמהימנה ביותר על השירות אותו אתם עתידים לקבל.
 2. אל תהססו לבקש פגישה עם נציג שירות. טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים. פעמים רבות חיוך, מילה טובה וסבר פנים חמות יכולים לשפר את חווית המעבר בעשרות מונים. ההמלצה שלנו היא לנצל את הפגישה עם נציג השירות להתייעצות עם איש מקצוע על דרך המעבר הטובה עבורכם.
 3. כתבו חוזה. תיאום ציפיות מוקדם והעלאת ההסכמים על הכתב יכולים למנוע אי הבנות וחוסר נעימות לאורך הדרך.
 4. וודאו כי לחברה בה בחרתם יש ביטוח. אנחנו מאחלים לכם שכל הציוד היקר שלכם יגיע אל יעדו החדש בשלום. אבל לכל מקרה, טוב להיות מכוסים, אף אחד לא רוצה לאבד חלק מהרהיטים או את מכונת הצילום במהלך ההובלה. מלבד זאת, ביטוח מתאים הוא לא פעם אינדיקציה לחברת הובלות משרדים בכפר סבא טובה, מקצועית וותיקה המכבדת את עצמה.
 5. שאלו את המובילים בהם בחרתם אם הם מכירים את האזור של המשרד. אין דבר מתסכל יותר מלגלות בבוקר יום המעבר כי החברה בה בחרתם לא מכירה את האזור של המשרד, הגיעה לכתובת לא נכונה או בחרה במקום לא נכון לפריקה מסודרת של הציוד. ההמלצה שלנו היא לבחור בחברת הובלות המכירה את השטח.

אנחנו ב-MoversTLV מאחלים לכם מעבר נעים ויישוב טוב. מחפשים שירותי הובלות משרדים בכפר סבא? אנחנו מזמינים אתכם להזין את פרטיכם בפורטל שלנו עוד היום ולקבל שיחה מנציג שירות בתוך עשר עד חמש עשרה דקות בלבד.

* מחיר הובלת משרד בכפר סבא מתחיל ב 800 ש"ח ומשתנה בהתאם לגודלו, סוג התכולה וכמות הפריטים שיש להוביל.

להובלות משרדים בכפר סבא על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי כפר סבא:

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן