תפריט סגור

הובלות משרדים בנתניה

פורטל MoversTLV מאפשר לכם לבחור בחברת ההובלות הטובה ביותר עבורכם מתוך הצעות מחיר של עד ארבע חברות הובלה שמעניקות שירות של הובלות משרדים בנתניה, מהמקצועיות והמומלצות בנתניה וסביבתה. השימוש בפורטל חינמי וזמין עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה. שימו לב, השוואת המחירים הזו יכולה לחסוך לכם עד כ-40% מעלויות המעבר הכנסו עוד היום!

להובלות משרדים בנתניה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות משרדים בנתניה

שירותים שניתן לקבל מחברה להובלות משרדים בנתניה

 1. אריזה. מאספקת ארגזים וחומרי עזר ייעודיים להובלות משרדים בנתניה ועד לאריזה בפועל
 2. הובלה. מהובלה של ציוד רגיל ועד להובלה של חפצים עדינים כמו מחשבים וכלי נגינה כדוגמת פסנתרים
 3. הרכבה. הרכבה של הציוד במעון החדש
 4. הובלה לקומות גבוהות במידת הצורך ע"י שימוש במנוף הרמה
 5. אחסון הציוד במידה ויש צורך עד לתום התהליך
 6. הובלה של ציוד עדין במיוחד כגון מחשבים וכיוצא באלו

להובלות משרדים בנתניה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלת משרד בנתניה – איך מתחילים?

לפניכם שבע עצות שיפזרו את הערפל:

 1. קחו אוויר. העברה של משרד זה נושא מורכב. העברה מהסוג הזה צריכה לקחת בחשבון לחצים מסוגים שונים החל משיקולי תקציב וכלה בצורך למנוע בפגיעה במהלך הפעילות השוטפת. נשימה עמוקה תעזור לכם לחשוב בצלילות על הפעולות הנדרשות מכם לביצוע מלא ומקצועי של הובלות משרדים בנתניה.
 2. הכינו רשימה. הכנה מוקדמת של רשימת ציוד וטבלה המארגנת את לוח הזמנים תעזור לכם ולמובילים שלכם לעמוד ביעדים שלכם בהצלחה. בנוסף, רשימה שכזו יכולה לסייע בהערכת היקף עבודת האריזה ולעזור בחישוב מספר הקרטונים למעבר דירה שצריך.
 3. החלו לקרוא המלצות. אתם אנשי מקצוע. אתם יודעים להגיד בעצמכם כי מי שמכירים את טיב השירות שלכם טוב מכולם הם הלקוחות שלכם. קריאה של המלצות מלקוחות עבר תיתן לכם את התמונה המלאה על שירות הובלות המשרדים אותו אתם עתידים לקבל.
 4. השוו מחירים. זה אמנם נשמע טריוויאלי אבל זה לא פשוט כל כך. לחברות הובלה שונות יש דרכים שונות לתמחר את השירותים השונים שלהם. שירות של הובלה קטנה לא תתומחר כמו הובלת כלי נגינה למשל. בירור מדוקדק ומעמיק יאפשר לכם לקבל את החבילה המושלמת עבור בית העסק שלכם.
 5. בחרתם מוביל משרדים בנתניה, בדקתם האם יש לו ביטוח? אנחנו מאחלים לכם כי כל הציוד עליו שילמתם כסף רב יגיע ליעדו בשלום. אלא שלכל מקרה שווה להיות בטוחים. יתרה מכך, ביטח פעמים רבות משמש כסימן היכר לחברות הובלה וותיקות ומקצועיות שמכבדות את עצמן.
 6. שאלו את המובילים שלכם האם הם מכירים את האזור. אין דבר היכול לשבש לוח זמנים יותר מהגעה לא נכונה לכתובת וחוסר היכרות עם המרחב. שווה להשקיע זמן בבירור מדויק עם חברת הובלות משרדים בנתניה בה בחרתם ולוודא כי היא אכן מכירה את האזור.
 7. אל תוותרו על חוזה. תיאום ציפיות מוקדם והעלאתו על הכתב יכולים למנוע אי הבנות רבות בהמשך הדרך.

אנחנו בMoversTLV מאחלים לכם מעבר שקט ויישוב טוב ומוצלח. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהפורטל עוד היום ולקבל שיחה מנציג שירות תוך כ-10 דקות בלבד מרגע הזנת הפרטים.

* מחיר הובלת משרד בנתניה מתחיל ב 800 ש"ח ומשתנה בהתאם לגודלו, סוג התכולה וכמות הפריטים שיש להוביל.

להובלות משרדים בנתניה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי נתניה:

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן