תפריט סגור

הובלות משרדים ברחובות

הפורטל של MoversTLV נותן לכם את הכלים לבחור בחברת ההובלות הטובה והמשתלמת עבורכם להובלות משרדים ברחובות וסביבתה. הפורטל מעניק לכם רשימה של עד ארבע חברות הובלה מומלצות ברחובות ואזור המרכז מה שמאפשר לכם לבחור בחברה המועדפת עליכם. החיפוש בפורטל קל ומהיר. השירות חינמי וזמין עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה.

להובלות משרדים ברחובות על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות משרדים ברחובות

הובלות משרדים ברחובות – איך מתחילים בתהליך?

תהליך של הובלת משרד ברחובות הוא דבר לא פשוט המצריך מתן תשומת לב לגורמים רבים ומשתנים. לוח זמנים צפוף, לחצים כלכליים, כל אלו יכולים להפוך מעבר של בית עסק כזה או אחר לתהליך מורכב הדורש תשומת לב מיוחדת. ההמלצה שלנו היא להתחיל בהנעת התהליך לפחות חודשיים לפני מועד המעבר, דבר שיבטיח לכם זמן חשיבה מדוקדק על כל הפרטים, בחירה נכונה של אנשי מקצוע שיבצעו את הובלת המשרד ברחובות ושקט נפשי. שאלנו את המומחים של MoversTLV מה ההמלצות שלהם למעבר שקט ומוצלח והבאנו לכם את התשובות.

להובלות משרדים ברחובות על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

4 דרכים שיהפכו כל הובלת משרד ברחובות לנעימה ופשוטה

 1. עשו רשימה. העברה של בית עסק או משרד לא דומה להובלת דירה. המחויבות לעמידה בלוח זמנים צפוף ומסגרת התקציב הם גורמים שאסור להתעלם מהם. הדרך לעבור את המשוכות הללו היא ע"י הכנת שתי רשימות. האחת, תעסוק בלוח הזמנים של תהליך המעבר. השנייה, רשימה המכילה בתוכה את כל הציוד אותו תרצו להעביר מלאה סימונים המקשרים בין הפריטים השונים לאריזה שלהם. סדר וארגון הם המפתחות למעבר בראש שקט.
 2. היו בטוחים כי החברה להובלות משרדים ברחובות בה בחרתם מכירה את האזור של המשרד. אין דבר מתסכל יותר מלגלות בבוקר יום המעבר כי המובילים הגיעו לכתובת הלו נכונה או שאלו לא יודעים היכן הנקודה הנכונה לפרוק בה את הציוד. שווה להשקיע זמן בבחירה של ציר הנסיעה. יותר מזה, אם יש צורך בהובלה מיוחדת כמו הובלה באמצעות מנוף יש לוודא כי אכן יש מספיק מקום עבורו.
 3. בקשו להיות הלקוחות הראשונים באותו יום. אם תהיו הלקוחות הראשונים של הבוקר תוכלו להבטיח שלא תתעכבו בגלל לקוחות אחרים של אותה חברת הובלות משרדים.
 4. אל תוותרו על חוזה. תיאום ציפיות מקדים על הובלת המשרד והעלאת ההסכמים על הכתב יכולים למנוע אי הבנות כאלו ואחרות לאורך הדרך.

מה כוללים השירותים של הובלות משרדים ברחובות?

 • אריזה של ציוד משלב אספקת הארגזים ועד לשלבי האריזה השונים
 • הרכבה של ציוד מחשבים וציוד משרדים
 • הרמה של ציוד במידת הצורך עד לקומה 15 ע"י שימוש במנוף הרמה
 • אחסון של ציוד במקום בטוח עד לתום התהליך
 • הובלה של ציוד מיוחד כמו מכונות חקלאיות ומכולות
 • הובלה של התכולה מנקודה לנקודה
 • הובלה דחופה מהיום למחר

אנחנו ב-MoversTLV מאחלים לכם מעבר נעים ומוצלח. אנחנו מזמינים אתכם למלא את הפרטים שלכם בפורטל עוד היום ולקבל שיחה מנציג השירות בתוך עשר דקות בה תקבלו הצעות מחיר לנותני שירות של הובלות משרדים ברחובות.

* מחיר הובלת משרד ברחובות מתחיל ב 800 ש"ח ומשתנה בהתאם לגודלו, סוג התכולה וכמות הפריטים שיש להוביל.

להובלות משרדים ברחובות על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי רחובות:

דילוג לתוכן