הובלות קטנות

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

מחפשים חברת הובלות קטנות ? פורטל הובלות MoversTLV מתמחה בן היתר גם בהובלות קטנות לזוגות צעירים וסטודנטים בכל הארץ
אנו מספקים  שירותי הובלות קטנות בכל הארץ במחיר הוגן לכל לקוח, הובלות לסטודנטים , לקוחות פרטיים ועסקיים.

בין שירותי הובלות קטנות

הובלות קטנות

הובלת פריטים בודדים

הובלת מקרר

הובלת מקררים מכל הסוגים וכל הגדלים

הובלה עם מנוף

הובלה לגובה של מוצרים בודדים עד קומה 15

הובלת פסנתרים

הובלה מקצועית עם ביטוח על פסנתרים

הובלת מכונת כביסה

הובלה של מדיח כלים \ מכונות כביסה בעזרף מנוף

שירות הובלות קטנות

סטודנטים שיש להם מעט רכוש והם רוצים להעביר הכל למשכן אחר, או אנשים שמעוניינים להעביר פריטים בודדים כמו הובלת מקרר או כל מכשיר חשמלי או רהיט אחר, כל אלה ועוד הרבה אחרים, זקוקים לשירותי הובלה נקודתיים, מדובר בשירותי הובלה מינימליסטיים של הובלות קטנות.

במאמר שלפניכם, ננסה להעניק לכם טיפים גדולים עבור הובלות קטנות, מאלו המצויים באמתחתנו לאור הניסיון הרב בתחום ההובלות הקטנות כמו הגדולות.

הובלות קטנות בכל הארץ

הובלות קטנות בכל רחבי הארץ

בוגרים שעוזבים את הקן – ילדים שגדלו ובגרו, ורוצים לפרוש כנפיים, לנסות לבנות לעצמם את הקן, עם מלוא הפרטיות אליו הם זקוקים, אלה לא זקוקים מעבר לסיוע מצומצם של העברת החפצים שברשותם, כמו כן אין להם הרבה כסף להוציא על שירותי הובלה רציניים, הכוללים שירותי אריזה ושירותי פריקה. אין להם צורך בהרבה ידיים עובדות, הם אורזים בעצמם את מעט המטלטלים שלהם, וזקוקים לנהג שיעביר להם הכול בבטחה ובשלום ליעד החדש שלהם.
סטודנטים – אלו לא צברו יותר מידי חפצים בחיים. בדרך כלל מה שיש להם זה מחשב, ספרי לימוד שונים, מחברות אולי כמה דיסקים, גם הם לא זקוקים לשירות הובלה גדול.

זוגות צעירים – הרבה מאוד זוגות צעירים שוכרים להם יחידות דיור קטנות ומרוהטות, עד שיתאפשר להם לרכוש דירה משלהם באמצעות משכנתא. כאשר מתגוררים ביחידות הללו, יש את האפשרות לגוון מידי פעם ופשוט לעבור דירה… זה לא כרוך בהמון פרוצדורה. הדירות הרי מרוהטות ממילא, כך שאין צורך לשנע רהיטים, והדבר פשוט מאוד לכאורה. אמנם יש להם חפצים להעביר, אך לא בכמות גדולה, והם בהחלט יכולים להסתפק בהובלה קטנה.
העברת רהיטים – אנשים שצריכים להעביר רהיט אחד או אפילו קצת יותר מזה, או כאשר יש צורך לשנע מוצר חשמלי, כמו מקרר או מכונת כביסה, לשם כך גם אין צורך בהובלה גדולה.

כל אלו ועוד, רוצים להעביר הכל במינימום תשלום, ובצדק. אין סיבה לשלם על הובלה מורכבת כאשר הצורך הוא כל כך נקודתי ומצומצם. אז איך תדעו אל מי לפנות?

הובלות קטנות

הובלות קטנות לסטודנטים וזוגות צעירים

מי יכול להעניק לכם את השירות של ההובלות הקטנות?

חברות ההובלה הרגילות – בדרך כלל, חברות ההובלה הרגילות, כמעט כולן מציעות לסייע גם כאשר מדובר בהובלות קטנות. סביר מאוד שבין צי המשאיות מחזיקה החברה גם ברכבים קטנים ובציוד ייעודי בדיוק לשם המטרה הזו, של הובלות של חפצים ופריטים קטנים או בודדים. יש רק לחפש הובלות קטנות המלצות מלקוחות שנהנו מהשירות.

מוביל "זעיר" – ישנם אנשים בעלי תושייה שמחזיקים ברשותם טנדרים או וואן, או סתם רכב מסחרי, והם מוכנים לבצע שינוע של חפצים והובלות לכל צורך גם כשמדובר במעבר דירה, כל עוד החפצים מצלחים להיכנס אל הרכב שלהם.

העברה עצמאית – יש אנשים בעלי רכב גדול או שהם שואלים רכב כזה תמורת תשלום ומעבירים בעצמם את התכולה הנדרשת.

אז נכון שהאפשרות של העברה באופן עצמאי נראה הכי זול והכי משתלם, אך חשוב לזכור, שההעברה כזו היא הכי פחות יעילה, אתה צריך לסחוב את הכל לבד, לקשור, להעמיס על הרכב, לפרוק להעביר להעלות במדרגות ולהרכיב מחדש. לא תמיד זוכרים את כל הפרטים הללו הכלולים בשינוע של חפץ או רהיט, ורק אחרי שמתחילים להעביר, תופסים במה מדובר ובכמה טרחה כל זה כרוך. כמו כן המובילים הזעירים למיניהם, הינם בדרך כלל סטודנטים בעצמם, או סתם אנשים מהשורה שיש להם רכב גדול, והם מחפשים להרוויח עוד כסף על ידי עבודות כאלה ואחרות, לרוב הם אינם מתמחים בתחום של ההובלות, אין להם את הרישיון הדרוש לשם כך, ואין להם את הטכניקות המתאימות ואת הידע הדרוש לשם כך. לכן חשוב שתדעו כי הובלות קטנות מחיר שתשלמו יצדיק את התמורה אותה תקבלו.

מלבד זה ישנו חיסרון בולט כאשר שוקלים להסתפק במובילים מעין אלו. היות ורובם אינם מקצועיים, ולכן ברוב המקרים לא יהיה להם ביטוח על החפצים שלכם אותם הם משנעים, ולכן אם חלילה תקרה תאונה, או שייגרם נזק כלשהו לרכוש שלכם, אתם תמצאו את עצמכם בבעיה לא פשוטה. לכן גם כאשר מדובר בהובלת רהיט או מכשיר חשמלי כלשהו, אל תחפשו קיצורי דרך. חפשו חברת הובלות שמוכנה לבצע גם הובלות קטנות בכל הארץ והיעזרו בשירות שלהם.

הובלות קטנות בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ!

אנו נעניק לכם שירות מקצועי ואמין 24 שעות ביממה , הובלה קטנה בתל אביב מתבצעת על ידי צוות מובילים בתל אביב מומחים העוסקים בתחום ההובלות שנים רבות.

אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולקבל הצעת מחיר מותאמת אישית עבור הובלות קטנות בתל אביב שרלוונטיות עבורכם או בכל אזור אחר!.

שירותי הובלות קטנות בפריסה ארצית


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן