תפריט סגור

הובלת ארון

מחפשים להוביל ארון במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש, לפרק ולהוביל את הארון לבד שאפשר להעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר במחיר הוגן עוד היום

הובלת ארון

ארון נחשב לאחד הרהיטים המורכבים יותר להובלה, כאשר לצד ההובלה עצמה, יש צורך לפרק את הארון בדירה הישנה ולהרכיב אותו בדירה החדשה.
כאן חשוב לציין, שרבות מחברות הובלת רהיטים, מציעות במסגרת השירותים אותן הן מציעות גם שירות של פירוק והרכבת ארונות, מה שיכול לחסוך זמן רב, עבודה פיזית מורכבת וכאבי ראש מיותרים מצד העוברים.
זאת הסיבה, שרבים מאלה אשר תרים אחר חברת הובלה לצורך הובלת ארון, יקפידו לשים דגש לא רק על רמת המקצועיות והניסיון של החברה בתחום ההובלה, אלא גם על השירות של פירוק והרכבת הארון, תוך בדיקה שלצוות העובדים יש ניסיון פרטני גם בתחום זה.
שימת דגש על כל הפרטים האלה תאפשר את בחירת החברה המקצועית והמתאימה ביותר עבור המטרה.

הובלת ארון – חשיבותו של ניסיון

לניסיון בתחום ההובלה יש חשיבות והשפעה גבוהה על בחירת חברת ההובלה וזה נכון בעיקר כאשר מדובר על עבודות הובלה הנחשבות למורכבות, כמו במקרה של הובלה של ארון.
מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות לבדוק את כל הפרטים אל מול החברה הנבחרת ולוודא באופן פרטני שהיא אכן מתמחה בהובלת ארונות מהסוג הספציפי אותו אתם מעוניינים להעביר – כידוע, יש לא מעט סוגי ארונות וכחלק מכך, יש ארונות שעבודת הפירוק וההרכבה שלהם היא מורכבת יותר וארונות אחרים שיותר פשוט וקל לפרק ולהרכיב אותם וכמובן, גם להוביל אותם.
את הבדיקה לגבי ההתמקצעות בהובלת ארונות, כדאי לעשות גם אם הצורך הוא בהעברת ארון בלבד וגם אם הצורך הוא בהעברת תכולה שלמה של דירה או בהובלת חדר שינה, כאשר הארון הוא חלק מתוכה.
בכל מקרה, כדאי לשים דגש פרטני על נושא הארון ולוודא מול החברה שהיא אכן מציעה את השירות של פירוק והרכבת ארונות, מכיוון שלא כל חברות ההובלה מציעות את השירות הזה, אשר יכול להוות כשירות חיוני עבור חלק גדול מהאנשים אשר עומדים לפני מעבר דירה.
יש לקחת בחשבון ששירות של פירוק והרכבת ארונות או רהיטים אחרים, הוא שירות אשר כרוך בעלות נוספת, כך שכבר בשלב הבקשה של הצעת המחיר, כדאי לוודא שהחברה מכניסה גם את הסעיף של פירוק והרכבת ארון בהצעת המחיר.

כשהארון מגיע אל ייעדו בשלום

ארונות מהווים את אחד מפרטי הריהוט המרכזיים והחשובים בבתים (ובמקרים מסוימים גם היקרים שביניהם), מהסיבה הזאת, חשוב כאמור, להתמקד באופן פרטני בארונות בעת בחירת חברת ההובלה ולוודא שיש ברשות חברת ההובלות הנבחרת את היכולות, הידע והכלים המקצועיים אשר נדרשים לצורך ביצוע ההובלה בצורה מקצועית, איכותית ומהירה.
חשוב לזכור, שבמידה ונציגי החברה יפרקו וירכיבו את הארון כבר במסגרת הליך ההובלה, יהיה לעוברים הרבה יותר יעיל ונוח לסדר את התכולה כאשר היא תגיע ליעדה (כל מה שהם יצטרכו לעשות זה לפרוק את הארגזים ולהניח את התכולה בתוך הארונות).

אם גם אתם מעוניינים בשירות של הובלת ארון ורוצים להבטיח שהשירות יינתן לכם על ידי צוות מקצועי ומנוסה וכמובן שמחיר ההובלה יהיה זול, אתם נמצאים במקום הנכון למטרה.
מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם פורטל ההובלות בטלפון  072-3728-449 וצוות החברה המקצועי והמנוסה, ידאג לקשר אתכם למובילים מקצועיים ומנוסים אשר מתמחים באופן פרטני בהובלת ארונות מכל הסוגים.

דילוג לתוכן