תפריט סגור

הובלת מחסנים

מחפשים להוביל מחסנים במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש ולהוביל את המחסן לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת מחסנים עוד היום.

moverstlv הובלת מחסניםרוב האנשים משתמשים במחסנים פרטיים כדי לאחסן את כל הציוד שלא משמש אותם. עם הזמן, הציוד נערם במחסן ובמקרים מסוימים, כל כניסה למחסן, טומנת בחובה סיכון שפריט או ארגז כלשהו יפול על ראשו של אותו אדם.

לכן, כאשר עולה הצורך בשירות של הובלת מחסנים, אי אפשר להתפשר על פחות מחברת הובלה מקצועית ומנוסה. חברה אשר תהיה ערוכה לבצע את ההובלה בצורה מקצועית ובטוחה, כאשר הסבלים של החברה, יהיו מקצועיים דיים כדי לפנות את המחסן בצורה המצופה.

חשוב לציין שיש מקרים בהם הצורך בשירותי הובלות מחסנים, יהווה את נחלתם של חברות או מפעלים ובמקרים כאלה, עבודת ההובלה תהיה אף מורכבת יותר ותדרוש מצד המובילים רמה מקצועית בלתי מתפשרת וניסיון רב בתחום הובלות לעסקים.

הובלת מחסנים – כיצד נקבע מחיר ההובלה?

אחד הפרמטרים החשובים בבחירת חברת הובלה לצורך הובלה של מחסנים, יהיה כמובן, מחיר השירות.
חשוב לזכור שיש לא מעט פרמטרים אשר משפיעים על עלות ההובלה ובין היתר:

  • כמות התכולה – ככל שהמחסן יכיל תכולה גדולה יותר, כך עלות ההובלה תהיה גבוהה יותר.
  • סוג התכולה – במידה והתכולה כוללת חפצים גדולים וכבדים או חומרים אשר דורשים הובלה מיוחדת, עלות ההובלה תהיה ברוב המקרים גבוהה יותר.
  • ביטוח – במידה ומדובר בהובלה עבור מפעל או חברה, מאוד יכול להיות שמדובר בתכולה יקרה וחשובה ולכן, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על ביטוח התכולה. יש לא מעט חברות הובלה אשר מציעות את האפשרות לבטח את התכולה.
  • מה כולל השירות – האם השירות כולל גם את פירוק המחסן והאריזה או רק את ההובלה עצמה (כידוע, במקרים רבים, מחסנים יהיו מבולגנים ויהיה קושי גדול לארוז ולארגן את התכולה ולכן, יעלה הצורך ליהנות גם משירות של סידור ואריזה ולא רק את שירות ההובלה) בכל מקרה שירותים נוספים מייקרים ברוב המקרים את עלות הובלות מחסנים.

לצד הפרמטרים הללו יש גם שיקולים אישיים אשר ישתנו מחברת הובלה אחת לאחרת וישפיעו על מחיר ההובלה. מעבר לכך, כדאי לקחת בחשבון שבנוסף לסכום אשר ינקב בהצעת המחיר, נהוג גם לשלם טיפ למובילים.

החדשות הטובות הן שביצוע סקר מחירים מקדים יכול לסלול את הדרך לעבר חברת הובלה אשר תציע את השירות במחיר האטרקטיבי ביותר.

עובדים בשבילכם
אנשים רבים יכולים להרגיש שעצם הליך החיפוש אחר חברת הובלה הוא סוג של עבודה, אשר דורשת שיטוטים ארוכים באינטרנט, שיחות טלפון, הכנת שאלות מקדימות ועוד. אז אותם אנשים ישמחו ודאי לגלות ש"פורטל הובלות" חוסך להם את אותה ה"עבודה" ומאפשר להם להשקיע מינימום של מאמץ בדרך למציאת חברת הובלה שהיא גם מקצועית, גם מתמחה בהובלה של מחסנים וגם זולה.

כל מה שצריך לעשות זה למלא את פרטים בפורטל או להתקשר לפורטל ותוך זמן קצר צוות הפורטל יחזור לפונים עם הצעות מחיר רלוונטיות. כאשר הפעולה היחידה אותה הפונה יידרש לעשות זה פשוט לבחור את החברה אשר סיפקה את הצעת המחיר הנמוכה ביותר.

מחפשים אחר שירות של הובלת מחסנים? מוזמנים לעשות את הצעד הראשון בדרך למציאת חברת הובלה שהיא גם מקצועית וגם זולה ולחייג ל"פורטל הובלות" – 072-3728-449

דילוג לתוכן