תפריט סגור

הובלת מיטה

מחפשים להוביל מיטה במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש, לפרק ולהוביל את המיטה לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת מיטה עוד היום.

moverstlv הובלת מיטהמיטה נחשבת לאחד הפריטים היותר מורכבים להובלה. כידוע, יש לא מעט סוגים של מיטות, חלקן מורכבות מחלק אחד בלבד וחלקן ממספר חלקים (כמו במקרים של מיטת חבר אשר יכולה להיות מצורפת למיטות ילדים ונוער). כך יוצא, שאשר עולה הצורך בשירות של הובלת מיטה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את חברת ההובלה ולוודא שיש ברשותה אות הניסיון והכלים להוביל מיטה.

כידוע, יש לא מעט סיבות בגינן עולה הצורך בהובלת מיטה ובין היתר, כשעוזבים את דירת ההורים ומבצעים מעבר לדירת סטודנטים, כאשר רוכשים מיטה חדשה או מיטה מיד שניה, כאשר עוזבים דירת שותפים והפריט ריהוט היחידי ששווה להוביל ממנה הוא המיטה וסיבות נוספות.
כמובן שלא משנה מהי הסיבה בגינה עולה הצורך בשירות של הובלת המיטה, מומלץ להקפיד ולבחור חברת הובלה מקצועית ומנוסה שהינה בעלת ניסיון פרטני בהובלה של מיטות מכל הסוגים.

הובלת מיטה – אז כמה זה אמור לעלות?

יש לא מעט פרמטרים אשר ישפיעו על העלות של שירותי הובלה של המיטה ובין היתר:

  • באיזה סוג של מיטה מדובר – מיטת יחיד, מיטה זוגית, ספת נוער, מיטה נפתחת וכדומה. סוג המיטה כמו גם הגודל והכובד שלה, הם פרמטרים בעלי השפעה על עלות השירות.
  • המרחק בין היעדים – המרחק בין המקום בו המיטה נמצאת כעת לבין היעד החדש. ככל שהמרחק הינו גדול יותר כך גם עלות השירות תהיה גבוהה יותר.
  • האם מדובר בהובלת מיטה בלבד –  במקרים רבים, לצד המיטה יהיה צורך בהובלה של ציוד נוסף. כאן חשוב לציין שגם כאשר מדובר בתוספת של פריטים קטנים בלבד, כמו למשל הובלה של שידה או של שולחן, חשוב לציין זאת בכדי לקבל הצעת מחיר מדויקת ונכונה.
  • קומה – באיזה קומה המיטה נמצאת ולאיזה קומה יש להוביל אותה. האם יש מעלית ב-2 המקומות. ככל שהליך ההובלה יהיה מורכב יותר, כך גם עלות השירות תהיה גבוהה יותר.
  • שיקולים פרטניים של חברת ההובלה – כמובן, שיש חברות אשר יגבו עלות גבוהה יותר בהשוואה לחברות הובלה אחרות, כאשר לכל חברה יש את השיקולים הפרטניים שלה.

כל מי שיתחיל בחיפוש אחר חברת הובלה לצורך הובלת מיטה ולצורך כך, יבקש הצעות מחיר מחברות הובלה שונות, עתיד לגלות שטווח המחירים של הובלת המיטה הוא יחסית רחב.
המטרה תהיה כמובן ליהנות ממחיר אטרקטיבי, אך כזה אשר לא יבוא על חשבון טיב ואיכות שירותי ההובלה.

עושים את הבחירה המשתלמת ביותר

יש למעשה שני פרמטרים מרכזיים אשר יכולים לסייע לכם לקבל הצעות מחיר מפורטות ומדויקות ובהתאמה, לבחור את החברה המציעה את שירותי הובלות מיטות המשתלמת ביותר.
הפרמטר הראשון, הוא הבנה של מלוא הדרישות והצרכים שלכם מאותה ההובלה.
הפרמטר השני, הוא כמובן, קבלת הצעות מחיר ממספר חברות הובלה אשר יינתנו על סמך הדרישות שלכם.
שימת דגש על כל הדרישות הללו, יסייעו לכם לבחור בסופו של דבר חברת הובלה אשר מציעה שירות שהוא גם מקצועי ואיכותי וגם מוצע בעלות אטרקטיבית.

בכדי לקצר תהליכים ולבצע את הבחירה הנכונה, מוזמנים להשאיר פרטים או לחייג את פורטל הובלות וצוות הפורטל, ישמח לשלוח לכם מספר הצעות מחיר איכותיות, אשר יינתנו בהסתמך על הדרישות שהצגתם.
מוזמנים לחייג כבר היום לפורטל הובלות: 072-3728-449

דילוג לתוכן