הובלת מקרר

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

הובלת מקרר הוא לא דבר שקורה בכל יום, אך מידי פעם עולה הצורך להעביר מקרר ממקום למקום. בכדי שזה ייעשה כראוי חשוב מאוד להיעזר בשירות של אנשי מקצוע שיודעים לבצע את ההעברה בצורה בטוחה מבלי לפגוע במקרר.

הובלת מקרר מחיר

כאשר אתם מחפשים הובלת מקרר בזול, חשוב שתבדקו ראשית את רמת האמינות של חברת ההובלות. לפעמים מחיר זול עלול לעלות ביוקר, כי הובלה לא מקצועית עשויה להשאיר אתכם עם מקרר תקול, כך שעדיף כבר לשלם על ההובלה הטובה יותר, מאשר להוציא אחר כך סכום נכבד לצורך תיקון המקרר.

הובלת מקרר

הובלת מקרר בחברתנו מתבצעת במקצועיות רבה

איך תבחרו חברה לצורך הובלה של מקרר?

כאשר אתם מחפשים חברת הובלות, כדאי שתפנו לכמה חברות ולקבל מהם הצעות מחיר לביצוע ההעברה. מלבד זאת חשוב שתבדקו כי החברה מחזיקה בביטוח מתאים המבטחת את התכולה אותה היא מעבירה. לא כדאי לקחת סתם נהג שמחפש לייצר לעצמו הכנסה נוספת ולכן מתיימר לבצע הובלות קטנות ומזדמנות באמצעות הרכב הפרטי שלו, ובמקרה של תקלה או תאונה עלול המקרר להינזק. או אז תמצאו את עצמכם ללא מקרר וגם ללא כתובת לפנות אליו לצורך קבלת פיצוי על הנזק שנגרם לכם. מלבד זאת, החאפרים למיניהם לא ממש מקצוענים ולא תמיד הם יודעים לשנע חפצים רגישים כמו מקרר. כדי לעשות את זה כמו שצריך, חשוב מאוד להיות מנוסים, קצת להבין ב'נפש' המקרר. לדעת מה עלול להזיק לו, ובאיזו תנוחה הכי טוב להעביר אותו. להרים אותו בזהירות, ולפרוק אותו במקום החדש במלוא האחריות. רק זה יעזור למקרר להגיע בשלום ליעד שלו.

העולה מן הדברים שכתבנו עד כה – שגם כאשר מדובר בהובלה קטנה של פריט אחד, כמו מקרר לדוגמא – כדאי לפנות אל אלו שההתמחות שלהם היא הובלות קטנות. המתמחים יודעים לבצע את העבודה הנדרשת באופן אחראי ואמין, ובמקצועיות ראויה. לא כדאי תמורת כמה שקלים או אפילו עשרות שקלים, לסכן את המקרר. עלות הובלת מקרר הוא ממש לא בשמים ביחס לחשיבותו של המוצר, וכדאי לחשוב פעמיים לפני שמנסים להעביר אותו בדרכים אחרות ולא מתאימות למקרר.

שירותים נוספים לרשותכם:, הובלה ואחסנה, הובלות פסנתרים, אריזת דירה


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן