תפריט סגור

הובלת מקרר

הובלת מקרר מקצועית במחירים נמוכים במיוחד!
על פניו, הובלת מקרר נשמעת כהובלה קטנה ופשוטה אבל זה לא כזה מדויק. נכון שמקרר הוא פריט שקל להעביר, אבל, בידיים הלא נכונות המקרר שלך עלול לחטוף חבטות שיכולות להוביל לתקלות ואפילו לרכישת מקרר חדש. Movers TLV מבצעים הובלת מקררים מזה זמן רב ויכולים להבטיח לך העברה חלקה, בטוחה ומהירה שתשמור על המקרר שלך ותוודא שהוא מגיע בצורה מושלמת אל הדירה החדשה שלך.

להזמנת שירות הובלת מקררים חייגו: 072-3728-449

הובלת מקרר

הובלת מקרר על ידי מקצוענים

מקרר מורכב מכל מיני רכיבים חשמליים שונים ביניהם מדחס ומנוע אשר אחראי למערכת הקירור של המקרר. המדחס מכיל את הגז שמקרר את האוויר שנכנס אל המקרר ולכן חשוב להוביל את המקרר בצורה אנכית כדי שהגז לא יברח. זו הסיבה שמומלץ להוביל מקררים על ידי מקצוענים ולא על ידי מובילים חובבנים שממעיטים מערך ההובלה. מובילים מקצוענים מכירים את הרגישויות שיש בהובלת מקרר ולכן ידעו להוביל אותו בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר על ידי עיטוף המקרר אם צריך, עיגון המקרר לרצפת המשאית וכמובן העמסה ופריקה בצורה חלקה מהדירה שלך למשאית ולדירה החדשה.

היות והדירות לא דומות זו לזו, לפעמים המובילים יצליחו להעביר את המקרר דרך דלת הדירה לתוך המעלית ואז למשאית ולפעמים המקרר יהיה גדול מדי לדלת של הדירה החדשה, מה שאומר שנצטרך להזמין הובלה עם מנוף על ידי מנופאי שיעלה את המקרר מהמשאית אל הדירה החדשה שלך דרך הסלון או שהמובילים יאלצו לפרק את דלתות המקרר ולהרכיב אותן בדירה החדשה. המנופאים שאנחנו עובדים איתם הם אנשי מקצוע ותיקים שביצעו עשרות רבות של הובלות מקררים כך שגם מהבחינה הזו המקרר שלך מכוסה.

כל מה שצריך לעשות לפני ואחרי הובלת מקרר

המקרר מכיל גז אשר הופך את האוויר לקר ומאפשר למקרר לקרר ולכן יש מספר פעולות שיש לנקוט לפני שהמובילים מגיעים ומעמיסים את המקרר להובלה.

לפני ההובלה

 • ריקון המקרר מהתכולה שלו
 • ניתוק המקרר מהחשמל כעשרים וארבע שעות לפני ההובלה כדי לייצב את הגז שבתוכו
 • מקררים בעלי שתיים ושלוש דלתות יש לקשור את הדלתות כדי למנוע פתיחה שלהן בהובלה ובנסיעה (ניתן בהחלט לבקש מהמובילים לקשור את הדלתות האלו)

לאחר ההובלה

 • היות והגז שבמדחס התערבל בהעמסה ובנסיעה עצמה, מומלץ להחזיר את המקרר לחשמל רק אחרי 3 שעות שהוא עמד ללא תזוזה כדי לא לפגוע במדחס.
 • לאחר ההפעלה של המקרר, יש לבדוק האם הטמפרטורות נכונות ולא נגרם כל נזק למדחס. במידה והמקרר לא מקרר כמו שצריך, יש לפנות מיד לחברת ההובלה ולעדכן אותה בתקלה.

איך לבחור חברת הובלה להובלת מקרר?

נתחיל מזה שהובלת מקרר נחשבת להובלה קטנה ולכן לאו דווקא שחברות ההובלה הגדולות יוכלו לסייע לך במקרה הזה כשכאן יש לנו סוג של בעיה. בהיעדר פיקוח, חלק מחברות ההובלה הקטנות הן חברות חובבניות במקרה הטוב וחסרות אחריות במקרה הפחות טוב ולכן למרות שמדובר רק במקרר, עדיין כדאי לך לבחור חברת הובלה אמינה ומקצועית.

יש שלושה פרמטרים שיעזרו לך לבחור חברת הובלות מקצועית למקרר שלך והם:

 • ביטוח
  בראש ובראשונה ולא משנה מה הציעו לך, ביטוח זה הדבר הראשון שכדאי לך לבדוק. חברת הובלות ללא ביטוח מסכנת את עצמה, אותך, את המקרר שלך וכמובן את שלמות הדירה הישנה והחדשה שלך. במידה והמוביל מנסה להתחמק מהנושא, אנחנו בהחלט נמליץ לך לא להעסיק את המוביל הספציפי הזה ולהתקדם הלאה.
 • מחיר
  סוגיית המחיר היא חלק ידוע בכל מוצר ושירות ולכן הדבר החכם ביותר לעשות הוא פשוט להשוות בין מספר חברות הובלה מקצועיות. לאחר ההשוואה יתקבל מחיר שהוא בערך מחיר השוק, מה שיעזור לך לבחור חברת הובלה מקצועית במחיר הגון. אנחנו מפצירים בך לא לבחור בחברות הובלה שיעניקו לך מחירים נמוכים מדי כי ככל הנראה המחירים האלו מפצים על מקצועיות ירודה והמחיר של העיכובים והתקלות יהיה גבוה הרבה יותר מהחיסכון על ההובלה.
 • הסכם הובלה
  כדי להקל על ההובלה, כדאי לך לצלם בוידאו את דרכי הגישה לדירה שלך ולדירה החדשה כך שהמוביל ידע בדיוק מה הוא צריך לעשות כדי להוביל את המקרר שלך בהצלחה וללא ויכוחים.

כמה עולה הובלת מקרר?

כל הובלה, וגם הובלת מקרר, נגזרת ממספר פרמטרים קבועים והם:

 1. גודל המקרר
  כשאנחנו מחדברים על הובלה של מכשירי חשמל לא כל המוצרים זההים, בדומה לכך גם המקררים לא נולדו שווים ולכן ככל שהמקרר יהיה כבד יותר, ההוצאה על ההובלה תגדל.
 2. מרחק
  ככל שהדירות תהיינה רחוקות יותר זו מזו, כך מחיר ההובלה יאמיר.
 3. מורכבות ההובלה
  במידה והמקרר עובר בשתי דלתות הדירות השונות ונכנס בשתי המעליות, כך ההובלה תהיה זולה יותר. במידה והמובילים יצטרכו לפרק ולהרכיב את דלתות המקרר או להוביל אותו מהמרפסת, כך ההצעה תתייקר.

נשמח לעזור לך לתכנן נכון את הובלת המקרר שלך בשיחת ייעוץ והכוונה חינמית לחלוטין וללא כל התחייבות! מחכים לך במוקד ההזמנות שלנו!

להזמנת שירות הובלת מקררים חייגו: 072-3728-449

דילוג לתוכן