תפריט סגור

הובלת סחורה

מחפשים להוביל סחורה במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש, לפרוק ולהוביל את הסחורה לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת סחורה עוד היום.

moverstlv הובלת סחורהבחירת חברת הובלה לצורך הובלת סחורה, מהווה הליך לא פשוט ולו מהסיבה, שבמקרה כזה אי אפשר לבחור פחות מחברת הובלה מקצועית ומנוסה, אשר מחזיקה בידע, בכלים ובאישורים המתאימים לביצוע הובלה של סחורה.

אחד הפרמטרים המרכזיים עליהם יש לשים דגש כשזה נוגע להובלה של סחורה, נוגע לסוג הסחורה אותה יש להוביל. האם ברצונכם לבצע הובלה של מזון או להוביל ציוד מכני? כידוע, יש לא מעט סוגי סחורות, אשר מצריכים, תנאי אחסון והובלה מיוחדים ודורשים מצד החברה ציוד ייעודי לצורך ביצוע ההובלה ומהסבלים את היכולות והידע להעביר את אותה הסחורה.
זאת הסיבה שהליך בחירת חברת הובלה לצורך הובלה של סחורה הוא מורכב וחשוב לעשות שימוש בכל הכלים אשר יבטיחו את ביצוע הבחירה בחברת ההובלה המתאימה ביותר עבור המטרה.

דגשים בבחירת החברה לצורך הובלת סחורה

יש מספר דגשים חשובים אשר יסייעו לכם בבחירת חברת ההובלה המקצועית והמתאימה ביותר עבור אותה המטרה ובין היתר:

  • התמחות פרטנית – כאשר מדובר בהובלה של סחורה, אי אפשר להתגמש או להתפשר על חברת הובלה שהיא לא מקצועית, מנוסה ובעלת התמחות בהובלת מחסנים ובהובלה של סחורה מהסוג הספציפי אותו מעוניינים להוביל.
  • ניסיון – כדאי לבחור בחברה שיש לה ניסיון של שנים רבות בתחום ההובלה ככלל והובלה של סחורות בפרט. ניסיון כזה, יעיד גם על רמת הציוד בו החברה עושה שימוש וגם על הרמה המקצועית של הסוחרים.
  • ביטוח – ביטוח הסחורה יהווה אלמנט חשוב ואף קריטי בהליך הובלת סחורה מכיוון, שכל נזק ולו הקטן ביותר אשר יגרם לסחורה בהליך ההובלה, עלול לגרום לנזק כספי משמעותי לחברה ולכן, כדאי לשים דגש גם על הביטוח וגם על סכומי הכסף בהם מבוטחת הסחורה.
  • עמידה בלוחות זמנים – בהליך הובלה של סחורה ובעיקר אם הסחורה מובלת ליעדים מרוחקים, כגון הובלה מהמרכז לצפון הארץ, חשוב לוודא את היכולות של חברת ההובלה הנבחרת לעמוד בזמנים וגם כאשר מדובר בלוחות זמנים קפדניים במיוחד.
  • רכב ההובלה – הרכב בו מתבצעת ההובלה אמור להיות אופטימאלי לאחסון ולשמירה על הסחורה לאורך כל הליך ההובלה. אם ברצונכם לבצע הובלה של קרח או מוצרי מזון קפואים למשל – רכב ההובלה חייב להיות מצוייד במקפיא מתאים. לכן, כדאי לשים דגש גם על סוגי הרכבים בהם החברה עושה שימוש לצורך ההובלה ולוודא שהם עומדים בקנה אחד עם הדרישות והצרכים של הלקוחות.

במידה ויש דרישות פרטניות לגבי הליך ההובלה חשוב לציין אותם כבר בשלב הראשוני של החיפוש אחר חברת ההובלה ולוודא שאותה החברה אכן ערוכה ומוכנה ליישם את אותן הדרישות ובדיוק בצורה המצופה והמבוקשת.

חברה שאפשר לסמוך עליה
הליך איתור חברת הובלה לצורך הובלת סחורה הינו הליך מורכב לכשעצמו, כאשר החדשות הטובות הן שיש דרך באמצעותה ניתן לקצר תהליכים ולמצוא את החברה בצורה מהירה ויעילה יותר.

"פורטל הובלות" עובד בשיתוף פעולה עם חברות ההובלה המנוסות והמקצועיות ביותר, כאשר עליהן נמנות גם חברות המתמחות באופן פרטני בנושא של הובלת סחורות מסוגים שונים.

כל מה שצריך לעשות זה לחייג לפורטל בטלפון: 072-3728-449 או למלא פרטים בטופס ייעודי אשר נמצא ב"פורטל הובלות" ותוך זמן קצר ממועד הפנייה, צוות הפורטל, יחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר מחברות הובלה אשר מחזיקות בידע וביכולות לביצוע ההובלה הנדרשת ולכם רק נותר לבחור את החברה אשר הציעה את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.

דילוג לתוכן