תפריט סגור

הובלת ספות בתל אביב

מחפשים להוביל ספה במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש, לפרק ולהוביל את הספה לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת ספות בתל אביב עוד היום.

moverstlv הובלת ספה
ספות נבדלות אלו מאלו במגוון רחב של פרמטרים ובין היתר: החומרים מהם הן עשויות, הגדלים שלהן, העיצובים, הגוונים, התוספות וכמובן, העלויות.
לא משנה באיזו ספה מתוך המבחר אתם מחזיקים ברשותכם, ברגע שיעלה הצורך להעביר את הספה ליעד חדש, חשוב, שתבחרו בקפידה את חברת ההובלה על מנת להבטיח שהספה תגיע בשלמותה ליעדה החדש.

ישנן לא מעט סיבות בגינן יכול לעלות הצורך בשירותי הובלת מערכת ישיבה או ספה ובין היתר: בהליך של רכישה ספה חדשה. כאשר ההורים או הדודים רוכשים ספה חדשה ו"תורמים" את הישנה לטובת דירת הסטודנטים של הילדים וסיבות רבות ונוספות.

כמובן, שלצד איכות ההובלה, גם עלות השירות, תהווה פרמטר חשוב עבור מי שיהיה מעוניין בשירות, כאשר במקרים רבים, הכתובת הנכונה תהיה דווקא חברה אשר מתמחה בשירותי הובלות קטנות או הובלה לסטודנטים וכחלק מכך, גם המחירים אותם היא גובה עבור השירותים שלה יהיו נמוכים יותר.

הובלת ספות בתל אביב – השאלות החשובות

אם גם אתם זקוקים לשירותי הובלת ספות, מומלץ, בטרם בחירת חברת ההובלה להציג לנציגים מטעם חברת ההובלה מספר שאלות אשר בהחלט יכולות לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת ונבונה אם לבחור באותה החברה ובין היתר:

 • באיזה רכב הובלה נעשה שימוש לצורך הובלת הספה?
  ההעדפה תהיה כמובן לרכב סגור, אשר יכול להגן על הספה מפני פגעי מזג האוויר כמו: הרוחות והגשמים של החורף והשמש היוקדת המאפיינת את עונת הקיץ.
  יחד עם זאת, אם מדובר ברכב פתוח, חשוב להשתמש באמצעים שונים אשר בכוחם להגן על הספה.
 • האם יש ביטוח על ההובלה?
  יש לקחת בחשבון, שברוב המקרים, חברות אשר מציעות את האפשרות לבטח את הספה, יגבו תוספת כספית מסוימת עבור הביטוח (תוספת אשר ברוב המקרים תהיה גלומה בהצעת המחיר אותה תקבלו ממנה).
 • מה הניסיון המקצועי של המובילים?
  האם המובילים הינם בעלי ניסיון רב בתחום ההובלה ובעלי התמחות פרטנית בהובלת כבדת של רהיטים ובתוך כך כמובן, גם הובלת ספות בתל אביב.
 • מה עלות ההובלה?
  אחד השיקולים המרכזיים בבחירת חברת הובלה, יהיה כמובן, עלות ההובלה. במקרים רבים, הצורך יהיה בהובלת ספה מיד שניה וכמובן, שהשיקול המרכזי יהיה שעלות ההובלה תהיה משתלמת.
  כאן חשוב לציין, שרוב חברות ההובלה מספקות הצעות מחיר כתובת ומפורטות, כך שבמקרים רבים השאלה הזאת לא תהיה רלוונטית.

חשוב לציין שכאשר מדובר בשירותי הובלת רהיטים, לכל אחד יש את הדרישות והצרכים הפרטניים שלו, כך שמי שמעוניין להבטיח קבלת שירותי הובלה אשר יענו על אותם הצרכים, יוכל להציב את השאלות הפרטניות שלו.

מקצרים לכם תהליכים
אם גם אתם זקוקים לשירותי הובלת ספות בתל אביב, בין אם זה במסגת הובלת דירת קרקע, דירת סטודנטים או הובלה של דירת פנטהאוז, ורוצים להבטיח שהשירות אותו תקבלו מחברת ההובלה, יהיה מחד מקצועי ואיכותי ומאידך, גם לא יקר, תשמחו לגלות שיש דרך אשר בכוחה לקצר עבורכם תהליכים, בעיקר בכל מה שנוגע להליכי החיפושים המורכבים אחר חברת ההובלה המתאימה.

כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי לקצר תהליכים, זה פשוט להתקשר ל"פורטל הובלות" וצוות הפורטל, יקשיב לכל השאלות והבקשות המיוחדות משירותי ההובלה ויחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר של חברות הובלה מקצועיות ומנוסות.
אז עשו את הצעד הראשון בדרך לשירות הובלת ספה מקצועי וחייגו: 072-3728-449

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן