תפריט סגור

הובלת עצים

מחפשים להוביל עצים במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש ולהוביל את העצים לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת עצים עוד היום.

moverstlv הובלת עציםיש לא מעט סיבות בגינן יכול לעלות הצורך בשירות של הובלת עצים, כאשר ההובלה יכולה להתבצע עבור אנשים פרטיים אשר מעוניינים לדוגמא לבצע עבודת בנייה קלה, עבור נגרים, עבור אנשי מקצוע העוסקים בתחום הבניה ועבור חברות, מפעלים ואנשי מקצוע נוספים. הובלה של עצים תהיה בדרך כלל הובלה כבדה ומורכבת לביצוע ולכן, תדרוש מצד המובילים כוח ומקצועיות רבה, על מנת לצלוח את הליך ההובלה בצורה טובה.

כאן חשוב לציין שכמות העצים והכובד הכולל שלהם ישפיע במידה רבה על בחירת חברת ההובלה, כי במקרים בהם מדובר בהובלה קטנה יחסית של מספר עצים מועט, לעיתים, ניתן יהיה להסתפק בשירותיה של חברת הובלות קטנות אשר משתמשת בטנדר לצורך ביצוע ההובלה ובמקרים אחרים, יהיה צורך במשאיות גדולות לצורך ביצוע ההובלה.

הובלת עצים – הובלות מורכבות

הצורך בהובלה של עצים הנחשבת למורכבת יותר לביצוע, היא הובלה של עצים בשלמותם – צורך אשר יכול לעלות במקרים כמו העתקת עצי זית או עצי נוי אשר לא משתלבים בצורה נכונה עם תוכניות בנייה.
במקרים כאלה, יש צורך גם ברישיון ייעודי לביצוע העבודה וגם בכלי עבודה מקצועיים ומותאמים למטרה, במקרים רבים, יש צורך לעשות שימוש במנוף הרמה כדי לבצע את העבודה.

כאשר עולה הצורך בהובלות מהסוג הזה, יש לבחור חברת הובלה המתמחה באופן פרטני בתחום הזה וכחלק מכך, מחזיקה בציוד ובידע אשר יאפשרו לה להתמודד גם עם תנאי שטח או תנאי הובלה מורכבים (כאמור, במקרים בהם יש צורך בכריתה והעתקה של עצים שלמים, יש לוודא שהחברה מחזיקה ברישיון אשר מעניק לה את האישור לבצע את העבודה).

באופן כללי, אצל מי שעולה הצורך בשירות זה בפעם הראשונה, ההמלצה תהיה לאסוף בשלב הראשון את כל המידע לגבי תהליך הכריתה, על האישור הייעודי אותו צריך להשיג לצורך הכריתה (במקרים בהם מדובר בעצים מוגנים) ועל הדרך והאמצעים השונים בהם צריך להשתמש כדי לבצע את הליך הובלת העצים. הידע הזה יאפשר לבחור בצורה הנכונה והמוקפדת ביותר את החברה אשר תבצע את ההובלה.

הובלת עצים מותאמת צרכים

חיפוש אחר חברה אשר מתמחה בהובלה של עצים, יכולה להוות הליך לא פשוט עבור המחפשים, יש לא מעט פרמטרים עליהם חשוב לשים דגש בהליך הבחירה כמו:

  • הציוד – האם החברה מבצעת גם שירותי הובלת מנוף, מהו רכב ההובלה וכל פרט אחר על ציוד אשר יעיד על כך שהחברה מוכנה להעניק את השירות המבוקש.
  • רישיון ייעודי – במקרים בהם ההובלה אמורה לכלול כריתת עצים בשלמותם לצורך העתקתם למקום אחר.
  • ניסיון ומקצועיות – חשוב לוודא שהחברה מעסיקה סבלים מנוסים, אשר יכולים לבצע את הובלת העצים אל רכב ההובלה וממנו אל היעד לשם הם אמורים להגיע עם סיום תהליך ההובלה.

מחפשים אחר חברה לצורך הובלת עצים? מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 072-3728-449 או להשאיר פרטים בטופס ייעודי ב"פורטל הובלות" וצוות הפורטל ישמח לחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר מבית חברות הובלה מקצועיות ומנוסות אשר מתמחות בהובלה של עצים.

בהתבסס על הצעות המחיר, תוכלו לבחור בסופו של דבר את חברת ההובלה אשר תציע את העלות המשתלמת ביותר, מה שיאפשר לכם ליהנות מהובלה שהיא גם מקצועית וגם משתלמת.

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן