תפריט סגור

הובלת פסנתרים

הובלת פסנתרים רק על ידי המומחים!
פסנתר הוא כלי נגינה מהיקרים והעדינים ביותר ולכן הובלה שלו צריכה להיעשות אך ורק על ידי מומחים כדי למנוע נזקים כאלו ואחרים. הובלת פסנתר תתבצע לרוב על ידי מנוף מכיוון צורתו המורכבת של הפסנתר אבל המובילים עדיין צריכים לדאוג שהוא עטוף בצורה טובה שתגן עליו מזעזועים וחבטות. זו הסיבה שכדאי לך לשכור חברת הובלה מקצועית שתדאג להעברה בטוחה וחלקה של הפסנתר שלך.

להזמנת שירות הובלת פסנתרים חייגו: 072-3728-449

הובלת פסנתרים

איך מתבצעת הובלת פסנתר?

מעבר למשקל הרב שלו, יש חשיבות מכרעת לעדינות בה הפסנתר מועבר מהדירה הישנה לדירה החדשה ולכן חברת הובלות מקצועית תבצע הובלת פסנתר באופן הבא:

 • עיטוף הפסנתר
  הובלה היא תהליך מורכב בו הפסנתר עובר כל מיני תחנות בדרך אל היעד החדש ולכן חברת ההובלה חייבת לדאוג שהפסנתר לא יספוג חבטות. הדרך המקצועית ביותר לעשות את זה היא לעטוף את הפסנתר בניילון קשיח נצמד ובפצפצים שירככו פגיעות אם חלילה יקרו.
 • ניוד הפסנתר
  בגלל המשקל שלו, קשה מאוד לנייד את הפסנתר ברחבי הדירה שלך ולכן נשתמש במשטח מיוחד בעל גלגלים כך שהמובילים לא יצטרכו לבזבז אנרגיה על הזזה של הפסנתר בתוך הבית.
 • הובלת הפסנתר
  אנחנו תמיד נעדיף לבצע את ההובלה על ידי מנופאי כדי למנוע אפילו סיכוי קטן לחבטה שתיגרם בהובלה של הפסנתר במדרגות. אנחנו יודעים גם שהפסנתר לא יכנס במעלית כך שהובלה על ידי מנוף היא האפשרות הטובה, היעילה והעדינה ביותר להובלת פסנתר.
 • תכנון מסלול מיוחד
  הפסנתר פגיע מאוד לטלטלות ולכן כשאנחנו מגיעים להובלת פסנתר אנחנו נתכנן מסלול עם כמה שפחות סיבובים ובאמפרים כדי שהנסיעה תהיה חלקה ובטוחה ביותר.
 • קביעת משכן קבוע לפסנתר מבעוד מועד
  בגלל המורכבות בהעברת הפסנתר, מומלץ לחשוב על מקומו הקבוע של הפסנתר עוד לפני המעבר כדי לסיים עם ההובלה ולא לגעת שוב בפסנתר הכבד.
 • השלמת המעבר
  לאחר שהפסנתר נחת בדירה, אנחנו ממליצים לך לבדוק אותו מיד כדי להבין האם קרה איזשהו נזק לפסנתר. במידה וחלילה קרה משהו, כדאי לעדכן את חברת ההובלות מיד ולפני שהמובילים עוזבים את הדירה כדי להפעיל את הביטוח ולטפל במקרה.

הובלת פסנתר מחנות כלי מוזיקה

רכשת פסנתר חדש? מזל טוב! נשמח לעזור לך להעביר אותו היישר מחנות כלי המוזיקה אל הדירה שלך ללא עיכובים ובמקסימום מקצועיות! כדאי לך להיעזר בחברת הובלות מקצועית עם ניסיון בהובלת פסנתרים כדי שלא יקרה שום דבר לפסנתר החדש מצד אחד אך שיהיה לה כיסוי ביטוחי במידה וחלילה כן יגרם נזק.

איך להתנהל בזמן הובלת פסנתר?

כמובן שחברת ההובלות צריכה לדאוג להובלה אחראית וחלקה של הפסנתר, אבל גם לך יש יכולת לוודא שההובלה תהיה לשביעות רצונך באמצעות מספר פעולות פשוטות:

 • צילום הפסנתר לפני ואחרי
  לא משנה כמה חברת ההובלות תהיה מקצועית, עדיין יכולות לקרות תקלות והפסנתר עלול להינזק כתוצאה מהמעבר ולכן אנחנו ממליצים לך לצלם את הפסנתר מכל צדדיו לפני המעבר. כך שאם חלילה יקרה משהו, יהיה לך תיעוד של מצבו הקודם של הפסנתר.
 • ביטוח סחורה בהעברה
  זהו המינוח המדויק אשר מתייחס לאחריות שיש למובילים על הפריטים שהם מובילים וזהו הדבר הראשון שכדאי לך לדרוש מחברת ההובלות. ללא ביטוח כזה, הפסנתר ושאר הפריטים שלך, חשופים לנזקים שלא יהיה להם כיסוי!

כמה עולה הובלת פסנתר?

מחיר הובלת פסנתר נגזר מכל מיני פרמטרים קבועים והם:

 • סוג הפסנתר
  לא כל הפסנתרים דומים ולכן הדגמים השונים משפיעים באופן ישיר על מאמץ ההובלה ומייקרים אותה ככל שההובלה כבדה והדגם ומורכב יותר (פסנתר רגיל מול פסנתר כנף).
 • מורכבות ההובלה
  לא כל הדירות דומות זו לזו ולכן מחיר ההובלה משתנה בהתאם. במידה ותהיה גישה נוחה לדירה, המחיר ירד אך ככל שהגישה תהיה מסובכת יותר אנחנו נצטרך להפעיל אנשי מקצוע נוספים ובכך לייקר מעט את המחיר. גם לגובה הדירות יש משמעות בהצעת המחיר מה שאומר שדירות גבוהות יותר תהיינה יקרות יותר מדירות נמוכות.
 • המרחק בין נקודות ההובלה
  מעבר בתוך העיר נחשב למעבר קל אך ברגע שיש צורך לצאת מהעיר, זמן ההובלה מתארך וכך המחיר שלה יתייקר.
 • מועד ביצוע ההובלה
  Movers TLV זמינה עבורך 24/7 כך שאם עדיף לך לבצע הובלת פסנתר בסופ"ש השבוע אנחנו נוכל בהחלט לעזור לך. אמנם הובלה בשבת היא יקרה יותר, אך היא בהחלט רגועה ופשוטה יותר מהובלה באמצע שבוע על חשבון העבודה שלך והעומס בכבישים.

Movers TLV מרכזים עבורכם את מיטב המובילים להעברת פסנתרים מזה זמן רב , עזרנו למאות לקוחות להעביר בהצלחה עשרות רבות של פסנתרים בכל רחבי הארץ. אנחנו מזמינים גם אותך להוביל את הפסנתר שלך בדרך הקלה, המקצועית והחסכונית ביותר בשוק!

להזמנת שירות הובלת פסנתר חייגו: 072-3728-449

דילוג לתוכן