הובלת פסנתרים

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

הפסנתר הינו כלי מיוחד ויקר מאוד ביחס לכלי הנגינה השונים הקיימים בעולם. העברה של הפסנתר אינו דבר של מה בכך והוא דורש מקצועיות ומומחיות מיוחדת. כאשר עולה הצורך בשינוע של הפסנתר – חשוב לפנות אל אלו שמתמחים בזה ויודעים לבצע את העבודה באחריות הראויה.

למה כל כך מסובך העניין של הובלת פסנתרים?

הפסנתר הוא כלי שיכול להאריך ימים אפילו מאות שנים, אך הכל תלוי בצורה שבו שומרים עליו, ועל הדרך בו משנעים אותו. טלטולים רבים מידי עלולים לפגוע בחלקים העדינים שלו ואף לקצר את חייו.
הפסנתר הוא כלי כבד מאוד משקלו מגיע ל -800 ק"ג! והוא מורכב מהרבה מאוד חלקים עדינים שעלולים להיפגע אם הטיפול וההעברה לא יתבצעו כראוי. אסור להפוך את הפסנתר בזמן ההובלה ואי אפשר גם לגרור אותו. או לסחוב אותו. כדי להצליח בהובלה, חובה להיעזר במובילים שמתמחים בדיוק בזה. כי כאשר הפסנתר מועבר על ידי סבלים לא מתאימים, והוא ייפגע – האחריות על הפסנתר לא תהיה תקפה!

הובלת פסנתרים

תאפשרו רק למקצוענים להוביל את הפסנתר שלכם

הובלת פסנתרים מחיר

חשוב לדעת שכאשר עומדים לשנע פסנתרים זה יהיה כרוך במחיר שונה מהעברה של כל רהיט אחר שאינו רגיש כמו הפסנתר, וזאת כדי שאכן תתקבל תמורה הולמת בדמות עבודה אחראית עדינה ומדויקת.
בתחום של הובלת פסנתרים מחירים משתנים בהתאם לפסנתר, למשקל שלו לצורה שלו, ולמרחק אותו יש להעביר אותו. תלוי אם מדובר בפסנתר כנף או בפסנתר רגיל, תלוי גם כמה קומות יש להוריד או להעלות את הפסנתר. כך שהמחיר אינו קבוע והוא מושפע משלל גורמים.

איך מתבצעת הובלת הפסנתר?

הובלת פסנתר נעשית בצורה זהירה של עיטוף הפסנתר היטב מכל כיוון, כדי למנוע שריטות. לאחר מכן מרימים אותו באמצעות מנוף מיוחד עד לגובה של הרכב, וכשמגיעים ליעד פורקים אותו באותה צורה. כל זאת כדי למנוע נזק ולהביא אותו למינימום של תזוזות שעשויות לפגוע בו ולהוציא אותו מכלל שימוש.
מובן מהדברים שכאשר מעבירים תכולת דירה, אי אפשר לכרוך את הפסנתר באותה חבילה. הפסנתר דורש טיפול ופינוק מיוחד, וחשוב לספק לו אותם, למענו ולמענכם!

שירותים נוספים לרשותכם: אריזת דירה, הובלות משרדים, הובלות קטנות


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן