תפריט סגור

הובלת קרטונים

מחפשים להוביל קרטונים במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש ולהוביל את הקרטונים לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת קרטונים עוד היום.

moverstlv הובלת קרטוניםהובלת קרטונים מהווה חלק בלתי נפרד מרוב ההובלות. כאשר, גם בהליך מעבר דירה וגם בהליך מעבר עסק או משרד, רוב התכולה תיארז בקרטונים.

אריזה בקרטונים טומנת בחובה יתרונות רבים ובין היתר:

  • שמירה מיטבית על התכולה – קרטון הוא חומר קשיח יחסית אשר יכול לשמור בצורה טובה על רוב סוג התכולה. כמובן, שיש מקרים בהם מלבד בקרטונים יהיה צורך לעטוף את הפריטים גם באמצעי אריזה נוספים.
  • שמירה על הסדר בהליך ההובלה – ניתן לציין על גבי הארגז אלו פריטים מאוחסנים בה ולאיזה חדר הם מיועדים, מה שיקל במידה רבה על פירוק וסידור התכולה ביעד החדש.
  • נוחות למובילים – רוב הסבלים אשר עובדים עם חברות הובלה מיומנים לסחוב קופסאות קרטון והם מסוגלים לעשות את זה בצורה מהירה ויעילה.
  • זמינות חומרי האריזה – ניתן למצוא קרטונים ליד כל סופר או חנות מכולת ויש גם לא מעט חברות הובלה אשר מציעות קרטונים למכירה.

הובלת קרטונים – עלות ההובלה

עלות הובלות קרטונים, תתבסס על פרמטרים רבים, כאשר בין הפרמטרים המרכזיים אשר ישפיעו על מחיר ההובלה:

  • סדר גודל ההובלה – בכמה קרטונים למעשה מדובר והאם ההובלה היא רק של קרטונים או שהיא כוללת הובלת ציוד נוסף אשר לא בהכרח ארוז בארגזים. האם מדובר בקרטונים סטנדרטיים בגודלם או בקרטונים גדולים וכבדים במיוחד.
  • מרחק – בין היעד ממנו יוצאת ההובלה אל היעד אליו היא אמורה להגיע.
  • קומה – פרמטר שרלוונטי בעיקר לדירות אשר שוכנות בקומות גבוהות ובלי מעלית, מה שיהפוך את ההובלה לקשה יותר ולכן, גם המחיר שלה יהיה גבוה יותר.
  • ביטוח תכולה – אם יש צורך בביטוח תכולה (במקרים בהם הארגזים מכילים תכולה יקרה וחשובה), דבר זה יכול לייקר במידת מה את מחיר ההובלה.

יש עוד מספר פרמטרים אשר ישפיעו על מחיר ההובלה, אבל כדי לקבל הצעות מחיר מחברות הובלה שונות, בדרך כלל אלו יהיו הדגשים אשר יאפשרו לתת הצעת מחיר מקיפה. לכל חברת הובלה יש כמובן את השיקולים האישיים שלה אשר ישפיעו על הצעת המחיר ולכן, פנייה למספר חברות הובלה שונות וקבלת הצעת מחיר מהן, תאפשר לבצע תהליך של השוואת מחירי הובלות ולבחור בסופו של תהליך את חברת ההובלה אשר תציע את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

דרך קצרה אל שירותי ההובלה
לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם מעוניינים בשירות של הובלת קרטונים, המטרה שלכם כמו של רוב האנשים אשר זקוקים לשירותי הובלה, תהיה ליהנות משירותיה של חברת הובלה מקצועית ומנוסה, אשר תציע לכם את השירות במחיר אטרקטיבי ובמקום הזה בדיוק, "פורטל ההובלות" נכנס לתמונה.

לפורטל קשרי עבודה עם חברות הובלות רבות, חלקן מציעות שירותי הובלות קטנות, הובלות של דירות סטודיו וחלקן ערוכות לבצע הובלות גדולות, הובלות כבדות ומורכבות יותר. כל מי שישאיר פרטים בפורטל או ייצור קשר טלפוני, יוכל לקבל בתוך זמן קצר, מספר הצעות מחיר מחברות מקצועיות ואמינות המציעות שירות של הובלות קרטונים. בזכות השירות הנ"ל בצורה פשוטה ומהירה יתאפשר לכל מי שמחפש שירותי הובלה, ליהנות משירות של חברה שהיא גם מקצועית וגם זולה (כאשר, ניתן לבחור מתוך הצעות המחיר את ההצעה הזולה ביותר).

לפרטים נוספים או להרשמה לשירות של "פורטל הובלות" מוזמנים להתקשר כבר עכשיו למספר: 072-3728-449

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן