תפריט סגור

הובלת תנור

מחפשים להוביל תנור במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש, לפרק ולהוביל את התנור לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת תנור עוד היום.

moverstlv הובלת תנורתנור הינו מוצר חשמלי גדול, כבד ויחסית מורכב להובלה, לכן, בהליך חיפוש אחר חברת הובלה לצורך הובלת תנור, ההמלצה תהיה לשים דגש מיוחד על בחירה בחברת הובלה המנוסה בהובלת מוצרי חשמל וערוכה להוביל פריטים כבדים.

זה אומנם נכון שאם הצורך הוא בהובלה של תנור בלבד (צורך אשר יכול לעלות במקרים של רכישת תנור חדש לדוגמא), מיקוד החיפוש יהיה בחברות הובלה להובלות קטנות, אשר מציעות שירותי הובלה במחירים נמוכים יותר (בכל זאת, המטרה תהיה שההובלה תהיה משתלמת). יחד עם זאת, לצד פרמטרים כמו מחיר אטרקטיבי וזמינות כדאי לוודא שהחברה מחזיקה גם בניסיון פרטני בהובלה של אלמנטים כבדים ומורכבים כמו במקרה של תנור.

הובלת תנור – מורכבות ההובלה

יש לא מעט סוגים של תנורים, בין היתר: תנורים ביתיים בסיסיים יותר, אשר ברוב המקרים יהיו פשוטים יותר להובלה ויש גם תנורים תעשייתיים גדולים וכבדים, שההובלה שלהם תהיה מסורבלת יותר.

בעת בחירת חברת ההובלה יש לוודא שהיא מתמחה גם בהובלה של פריטים בודדים ואכן ערוכה לבצע הובלה של סוג התנור המדובר (סוג התנור, ישפיע במידה רבה גם על מחיר ההובלה). יש לשים לב, שבחירה לא מוקפדת, עלולה להוביל למצב בו מגיע מוביל אחד בלבד לבצע את ההובלה ובמידה ומדובר בתנור גדול או כבד משמעותית ממה שהובהר לו בטרם ההגעה, הוא עלול שלא להצליח לבצע את ההובלה – מה שידרוש להתחיל מחדש את הליך החיפוש אחר חברת ההובלה ולבזבוז של זמן יקר.

פרטים חשובים שיש לציין בפני חברת ההובלה הנבחרת בטרם ההובלה נוגעים לנושאים כגון: מרחק ההובלה, קומות, האם יש מעלית בשני הבניינים והאם יש דרישות או בקשות מיוחדות מההובלה.
אם יש אפשרות לארוז את התנור ולהגן עליו בצורה כזאת או אחרת, כדאי לא לוותר עליה על מנת להבטיח הגנה מרבית על התנור לאורך כל הליך ההובלה.

חיפוש אחר חברת ההובלה
לרוב האנשים אין באמת את הזמן המיותר להתחיל בחיפוש אחר חברת הובלה, בעיקר כשהצורך יהיה לשוחח עם נציג מטעם כל חברה, לשאול שאלות, להמתין להצעות מחיר ולעבור תהליכים שאורכים זמן – אשר לא תמיד יהיה זמין. לכן, סביר להניח שאם תתגלה דרך אשר בכוחה לקצר תהליכים בדרך לאיתור חברת ההובלה המתאימה, הדרך הזאת תחשב כמבורכת במיוחד ותגרום לרצות ללכת בה.

את הדרך הזאת בדיוק מציעים ב"פורטל הובלות". בפורטל מאפשרים לכל מי שמחפש אחר חברת הובלה הן עבור הובלת תנור והן עבור הובלה לכל מטרה אחרת, למצוא את החברה המתאימה והזולה ביותר בהליך קצר ויעיל במיוחד. כל מה שצריך לעשות זה להשאיר פרטים בטופס באתר או לחייג אלינו והחל משלב זה, נציגי הפורטל כבר יתחילו לעבוד בעבור הפונים.

לפורטל קשרים עם לא מעט חברות הובלה מקצועיות ואמינות, כך שהנציגים יפנו לחברות הרלוונטיות ויעבירו בתוך זמן קצר הצעות מחיר מחברות הובלה. מה שזה בעצם אומר, שכל מה שהפונים יצטרכו לעשות בדרך למציאת חברת הובלה לצורך הובלת תנור, זה פשוט להסתכל בהצעות המחיר ולבחור את אותה חברת הובלה אשר תציע את המחיר הזול ביותר עבור השירות המבוקש ולסגור מול אותה החברה את כל הפרטים לגבי מועד ההובלה.

מעוניינים בשירות של הובלת תנור? מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם "פורטל ההובלות" בטלפון –  072-3728-449

דילוג לתוכן