תפריט סגור

חוזה הובלות

ישנה חשיבות גבוהה שכל מי שמעוניין בשירותי הובלה ובעיקר במקרים בהם מדובר בהובלה גדולה או מורכבת אשר כוללת גם ציוד יקר או בהובלות של ציוד מכני כבד עבור מפעלים, יקפיד לחתום על חוזה הובלות מול החברה המובילה.

חשוב לציין שחוזה הובלות לא חייב להיכתב באופן פרטני. קיימת אפשרות להוריד חוזה סטנדרטי מרשת האינטרנט, ובמידת הצורך לבצע על גביו את השינויים הנדרשים. חוזה שכזה מול חברת ההובלה, יכול לאפשר שקט נפשי ל-2 הצדדים ולמנוע מצבים של אכזבות מצד הלקוחות או אפילו מצעים של סכסוכים משפטיים.

moverstlv חוזה הובלות

חוזה מסודר, אשר תוכנו יהיה מוסכם על ידי 2 הצדדים, יסייע בכך שהלקוחות ידעו בדיוק אילו שירותים הם עתידים לקבל על ידי חברת ההובלה והחברה תדע אילו שירותים היא אמורה לספק, מה שיתרום תרומה גדולה למעבר חלק של שירותי ההובלה.

דגשים לפני חתימה על חוזה הובלות

יש מספר פרמטרים עליהם חשוב לשים דגש בטרם החתימה על החוזה ובין היתר:

  • יש לדאוג שהחוזה נכתב ונחתם רק לאחר שנציג מטעם חברת ההובלה מגיע לדירה ומקבל פרספקטיבה על כמויות וסוג הציוד אותו יש להעביר וכמובן גם על מורכבות ההובלה.
  • כדאי לבדוק שהנושא של ביטוח התכולה מצוין בחוזה וכמובן מהו גובה סכום הביטוח (במקרים בהם החברה מתחייבת על ביטוח התכולה).
  • מומלץ לעבור לעומק על כל סעיפי החוזה ולבדוק שכל השירותים שחברת ההובלה אמורה להעניק לכם, אכן מוזכרים בחוזה ושהם כלולים במחיר כמו למשל הובלה המשלבת מנוף הרמה.
  • כדאי לבדוק שכל התכולה או לפחות הפריטים הגדולים והכבדים מוזכרים בחוזה. אם לדוגמא, אתם מעוניינים להעביר פריטים הנחשבים למורכבים להובלה כמו לדוגמא הובלה של פסנתר, כדאי לבדוק שהנושא הזה מודגש בחוזה.
  • כאשר עולה קושי להבין לעומק את פרטי החוזה חשוב להיוועץ עם עורך דין או לפחות עם אדם שלישי אשר מבין בתחום החוזים.

מעבר קפדני על החוזה, יסב לכם שקט נפשי, בידיעה שאתם מסונכרנים מול החברה ואתם עתידים לקבל ממנה את כל השירותים עליהם סיכמתם מולה. מעבר לכך, אם חברת ההובלה לא תעמוד בהתחייבותה, החוזה יכול לשמש כראייה לכך ולסייע ללקוחות בהליכי הגשת תביעה כנגד החברה (בתקווה שזה לא יגיע למצב הזה).

חשיבותה של בחירת הובלות אמינה

גם אם הבנתם את החשיבות הגבוהה הטמונה באותו חוזה הובלות, עדיין חשוב שתקפידו לבחור בחברת הובלה מקצועית, מנוסה ואמינה (חשוב לזכור, שגם חוזה ניתן להפרה ולאף אחד אין באמת את הכוח או הרצון להתחיל לנהל תביעה כנגד החברה).

בחירה מושכלת בחברת הובלות מקצועית ואמינה, תאפשר רוגע בידיעה כי מרבית הסיכויים הם שההובלה תתקיים בצורה המתוכננת (כמובן, שגם אם מדובר בחברה בעלת מוניטין שניתן לסמוך עליה כמעט בעיניים עצומות, לא כדאי לוותר על חתימה על חוזה מול החברה).

אם גם אתם תרים אחר חברת הובלות מקצועית ואמינה, כל שאתם צריכים לעשות לצורך המטרה, זה ליצור קשר עם פורטל הובלות בטלפון 072-3728449 להשאיר פרטים בטופס הייעודי באתר וצוות החברה ידאג לשלוח לכם הצעות מחיר מבית חברות הובלה מקצועיות ומנוסות. 

כל מה שנותר לכם כעת לעשות זה לבחור את החברה המועדפת, לחתום מולה על חוזה הובלה ולהיות שקטים בידיעה שהחברה הולכת לבצע את שירותי ההובלה על הצד הטוב ביותר.

דילוג לתוכן