תפריט סגור

טיפ למובילים

טיפ (או תשר בעברית) הוא הדרך להראות לבעל מקצוע מסוים שאנחנו מרוצים מהשירות שלו ובעקיפין, גם מאפשרים לו להשתכר בצורה טובה יותר. יש לא מעט בעלי מקצוע להם נהוג לתת טיפ ובין היתר: שליחים, מלצרים, חופפות במספרה ובין היתר גם מובילים.

מכיוון שברוב המקרים, צוות ההובלה ימנה בין 3 ל-5 אנשים יש נטייה לחשוב שנתינת הטיפ יכולה להסתכם בסכומי כסף גבוהים (בכל זאת, גם עלות שירותי ההובלה היא לא נמוכה והתוספת הזאת, יכולה להרגיש כמו "הקש ששבר את גב הגמל").

moverstlv טיפ למובילים

מהסיבה הזאת, מה שנהוג לעשות זה לתת את הטיפ למי ש"מוביל" את ההובלה והוא יהיה זה שיקבל את האחריות לחלוקת הטיפים בין צוות ההובלה, כך שגם אם מדובר בסכום כסף נמוך יחסית או כזה שלא מתחלק למספרים שלמים בין כמות המובילים, עדיין, ההתעסקות בנושאים הללו לא תהיה מונחת על כתפי הלקוחות.

מהו הגובה של טיפ למובילים אותו מומלץ לתת?

ראשית כל, חשוב לציין שגובה סכום הטיפ אותו נהוג לתת למובילים ינוע בין 50 ₪ ל-200 ₪, כאשר ישנם מספר פרמטרים אשר ישפיעו על גובה הטיפ:

  • היקף ההובלה – אם היקף ההובלה הינו מצומצם או שמדובר בהובלה של פריט אחד, נהוג לתת טיפ יחסית נמוך בגובה של 50 ₪. לעומת זאת, במידה ומדובר בהובלה גדולה ומורכבת, סכום הטיפ יהיה גבוה יותר וינוע ברוב המקרים בין 150 ל-200 ₪.
  • גודל הצוות – אם ההובלה מתבצעת על ידי מוביל אחד בלבד, גובה הטיפ יהיה ברוב המקרים, נמוך יותר, מכיוון שהמוביל יקבל את מלוא סכום הטיפ. לעומת זאת, אם מדובר בצוות גדול של מובילים, יש לקחת בחשבון שהטיפ יתחלק ביניהם לכן, סכום הטיפ אמור להיות גבוה יותר.
  • מידת שביעות הרצון – בסופו של דבר טיפ נועד להביע את שביעות הרצון של הלקוחות מהשירות שהם קבלו. לכן, התשובה לשאלה אם הם אכן היו שבעי רצון מההובלה, תהיה בעלת השפעה רבה על ההחלטה אם לתת טיפ ובמידה וכן, מהו גובה סכום הטיפ אשר יינתן לאותם המובילים.

דגשים על כל הפרמטרים הללו, יאפשרו לקבל את ההחלטה לגבי גובה הטיפ אשר יינתן למובילים כאשר, ניתן לסכם את זה שעל הובלת פריט אחד כמו הובלת ספה או מכונת כביסה, נהוג לתת טיפ בגובה של בין 50 ל-80 ₪ ולהובלות גדולות או להובלות כבדות במיוחד נהוג לתת טיפ של בין 100 ל-200 ₪, בהתאם למורכבות ולגודל ההובלה.

חשיבותה של שביעות רצון
בסופו של דבר, הדגש החשוב ביותר בבחירת חברת הובלה הוא מידת שביעות הרצון של הלקוחות מההובלה, כאשר ברגע שהלקוחות יהיו מרוצים, רובם ישמחו להעניק למובילים טיפים שהינם יחסית גבוהים.

אם גם אתם רוצים להבטיח את שביעות רצונכם מהתהליך ובנוסף לבחור בחברת הובלה אשר תציע לכם שירותי הובלה בעלות אטרקטיבית (כזאת, שגם לאחר הוספת טיפ למובילים, עדיין תסתכם בסכומי כסף נמוכים יחסית), אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם "פורטל הובלות".

תוך זמן קצר מהרגע בו תשאירו פרטים בטופס הייעודי למטרה בפורטל או תחייגו למוקד למספר טלפון 072-3728-449 תוכלו לקבל הצעות מחיר מבית חברות ההובלה המובילות בתחום וליהנות בסופו של דבר מהצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.

דילוג לתוכן