תפריט סגור

סבלים

מחפשים שירותי סבלים להובלת דירה במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת לשירותי סבלים עוד היום.

moverstlv סבלים

התשובה לשאלה האם הובלה תתבצע בצורה מקצועית ואיכותית, תלויה במידה רבה על כתפיהם של הסבלים (תרתי משמע). מהסיבה הזאת, בעת בחירת חברת הובלה, עבור כל סוג וסדר גודל של הובלה, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על המקצועיות והניסיון של הסבלים אשר יבצעו את העבודה.

יש לוודא שאותם סבלים הינם בעל ניסיון פרטני בעולם ההובלה ובמידה ומדובר בעבודה מורכבת כמו במקרים של הובלות כבדות כמו רהיט גדול או כשיש צורך בהובלת מנוף, מומלץ לבדוק שיש ברשותם את הכלים והיכולות המקצועיות לצלוח גם את ההובלה הזאת.
כאן חשוב לציין שרוב חברות ההובלה בעלות המוניטין, מקפידות להעסיק אך ורק סבלים מנוסים ולכן, בחירה מושכלת של חברת ההובלה תבטיח במידה רבה את רמת המקצועיות של הסבלים.

התפקידים של הסבלים

אם משווים את התפקיד של סבלים לתפקיד שלהם בעבר, אפשר להגיע למסקנה חד משמעית כי החיים של סבלים כיום הרבה יותר קלים מאלו שהיוו את נחלתם בשנים קודמות.

בעבר סבלים היו צריכים לשאת את הציוד והתכולה באופן ידני למרחקים ארוכים. כיום, בזכות מעליות וציוד חדשני ומתקדם בעולם ההובלה, עבודתם של הסבלים היא מעט יותר קלים. יחד עם זאת הם עדיין צריכים להיות חזקים פיזית, מיומנים בתחומם ולהכיר שיטות שונות לסחיבה של ציוד (לדוגמא, ציוד גדול וכבד פיזית כמו מקרר אותו צריך להוביל, מצריך טכניקות מיוחדות על מנת לשמור על הציוד מפני פגיעות שונות).

כמובן, שהסבלים אמורים לשאוף ולבצע את הליך הסבלות בצורה המהירה, הבטיחותית והיעילה ביותר האפשרית. מהסיבה הזאת, במקרים רבים הסבלים יגיעו לביקור מקדים במקום ממנו מתבצעת ההובלה, על מנת לראות איזה ציוד הם צריכים להעביר, האם ניתן להוביל את הציוד במעלית או שיש צורך להשתמש במדרגות ואולי אפילו לתכנן את הליך ההובלה. חשוב לציין שסבלים ניתן למצוא לא רק בחברות הובלה אלא גם בשירותי שליחויות, במפעלים ובמחסנים – כך שיש להם לא מעט אפשרויות תעסוקה אופציונאליות.

מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר
אז זה אומנם נכון שכדי לעבוד בסבלות לא צריך להירשם ללימודים מקדימים או לעבור הכשרה מורכבת, אבל כן חשוב שתהיה מיומנות, כאשר המיומנות מגיעה עם הניסיון.

ברוב המקרים חברות הובלה מקצועיות מקפידות להוציא את הסבלים אותם הן מעסיקות להכשרות ייעודיות, במטרה ללמד אותם כיצד נכון להוביל ארגזים, כיצד לקשור מוצרי חשמל ואיך לוודא שכל הציוד אותו הם מובילים יגיע לרכב ההובלה בשלום, כאשר גם לצורת הנחת הציוד ברכב וצורת הפריקה שלו ביעד החדש יש השפעה על הצלחת ההובלה. כך יוצא, שבעת בחירת חברת הובלה כדאי לוודא שהחברה מעסיקה סבלים מקצועיים ומנוסים המתמחים באופן פרטני בסחיבת ציוד מכל הסוגים ובכל הגדלים.

החדשות הטובות הן שאם אתם תרים אחר חברת הובלה ורוצים להבטיח שהחברה תגיע עם צוות סבלים מקצועיים אשר יסייעו לתהליך לעבור בהצלחה, תשמחו לגלות שהגעתם לכתובת הנכונה למטרה.

מוזמנים ליצור קשר בטלפון 072-3728-449 או להשאיר פרטים ב"פורטל הובלות" ובתוך זמן קצר מרגע הפניה, תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מחברות הובלה מקצועיות ומנוסות, המעסיקות סבלים מנוסים, כך שלצד הרמה המקצועית, תוכלו גם לבחור את החברה אשר תציע את המחיר האטרקטיבי ביותר עבור השירות.

דילוג לתוכן