תפריט סגור

אריזת דירה

אריזת דירה במחירים שלא יפרקו לך את הכיס!
כולנו נמצאים באותו מירוץ – עבודה, ילדים, בית וחוזר חלילה, מה שמשאיר לנו מעט מדי זמן פנוי להתעסק בדברים אחרים ובמיוחד באריזת דירה. Movers TLV יכולה להוריד לך דאגה רצינית אחת מהראש ולארוז את הדירה הישנה שלך ולפרוק ולסדר את החפצים שלך בדירה החדשה במהירות, ביעילות ובמחירים משתלמים במיוחד!

להזמנת שירות הובלות +אריזת דירה חייגו: 072-3728-449

אריזת דירה

איך להתכונן לאריזת דירות

האתגר המשמעותי באריזת דירה הוא הטיימינג הנכון להתחיל את האריזה. הרי אי אפשר לחיות ממזוודות ליותר מדי זמן אבל מצד שני אנחנו גם לא רוצים להגיע למצב של אריזת דירה בלחץ ממש לפני המעבר. הנוסחה, כמו הרבה דברים בחיים, נמצאת באמצע. כדי לעזור לך להתכונן טוב יותר למעבר הדירה, גיבשנו עבורך מספר טיפים מועילים במיוחד:

 • תזמון התחלת אריזת הדירה
  כמו שהזכרנו בפסקה הקודמת, אי אפשר לארוז את כל הבית ואז להתחיל לחיות מארגזים ומזוודות ומצד שני איחור באריזת הדירה יעשה לך לחץ לא הגיוני ולכן אנחנו ממליצים לך להתחיל לארוז כחודש עד שבועיים לפני המעבר עצמו. כך יהיה לך קל יותר לתכנן את האריזה מצד אחד ולא יהיה לך צורך להתעסק עם שליפה של חפצים או בגדים שכבר ארזת.

 • דיאטת חפצים
  אריזת דירה היא הזדמנות מצוינת לעבור על כל החפצים שנמצאים אצלך בבית ולהתחיל לנפות אותם אחד אחד. סדר הוא תמיד טוב ובמקרה הזה סדר יעזור לך לזרז את תהליך הובלת הדירה ולחסוך כסף על החפצים שיובלו לאחר כבוד לרחוב.

 • ארגזים לאריזת דירות
  הכלים השימושיים ביותר במעבר הדירה שלך הם הארגזים או הקרטונים בשמם העממי. אנחנו לא יודעים כמה קרטונים המעבר שלך ידרוש אבל הנתון הבא בהחלט יתן לך קנה מידה – משפחה ישראלית ממוצעת משתמשת בשבעים עד מאה קרטונים כך שלהתחיל עם 70 קרטונים זה בהחלט רעיון טוב. אין צורך לשבור את הראש מאיפה להשיג את הקרטונים מכיוון שהמובילים שלך יוכלו לדאוג לך לכל כמות קרטונים שיידרשו לטובת אריזת הדירה שלך.

 • לארוז לפי קטגוריות ולא לפי חדרים
  כשאורזים הרבה מאותו הדבר, פתאום הפרספקטיבה משתנה והתמונה המלאה על כמות החפצים שיש לך הופכת לברורה יותר. לדוגמא – אריזה של כל הסכו"ם שאצלך בבית לתוך קרטון אחד יגרום לך לחשוב האם יש צורך אמיתי בכמות הזו או שאפשר לוותר על חלק ממנה.

הדרך הנכונה להתחיל אריזת דירה

גם באריזת דירה, חובה להגיע עם אסטרטגיה שתעזור לך לזרז את היום המתיש הזה ולכן אנחנו נשתף אותך בניסיון שלנו עם אריזת דירה באמצעות שלושה כללי ברזל:

 1. סימון הארגזים
  הארגזים נראים אותו הדבר ולכן קשה מאוד להבחין ביניהם. אבל! באמצעות שתי פעולות פשוטות ניתן להפוך את אריזת הדירה ליעילה במיוחד – לרשום על הארגז או במחברת או באקסל מהי התכולה שלו ולסמן אותו באמצעות מדבקות בעלות צבעים שונים שמסמלים את החדרים מהם נלקחו המארזים.

 2. מיקום הרהיטים בדירה החדשה
  בגלל שרהיטים הם עסק כבד, אנחנו ממליצים לך לסמן על הרצפה את המיקום של הרהיטים בדירה החדשה כך המובילים לא יבזבזו זמן ואנרגיות על ניחושים והזזות מיותרות.

 3. הכנת מזוודה לימי המעבר
  היות וכל הבית שלך ארוז, אין לך את הנגישות שהייתה לך לחפצים שלך ולכן כדאי להכין מזוודה שתכיל כל מיני פריטים שידרשו לך בימים הראשונים למעבר כמו מצעים, בגדים ולבנים, כלי רחצה, תרופות וכו'.

שירות נוסף ומועיל – פריקת דירה

מעבר דירה הוא תהליך מתיש, במיוחד כשמעורבים בו שגרה, עבודה וילדים. רוב הסיכויים שאחרי המעבר יהיה לך קשה לפרוק ולסדר את החפצים מחדש בדירה החדשה ולכן אנחנו מציעים לך שירות פריקה וסידור של הדירה כך שאחרי שהמובילים יפרקו את כל הארגזים אצלך, הם מיד יתחילו לסדר את כל הבית שלך ולך ישאר רק לנוח!

כמה עולה אריזת דירה?

הדבר החסכוני ביותר שניתן לעשות הוא להזמין אריזת דירות מחברת ההובלות ששכרת לטובת מעבר הדירה. חברות ייעודיות לאריזת דירות יגבו ממך מחיר מלא מצד אחד וידרשו ממך להתעסק עם עוד ספק מהצד השני ולכן אנחנו ממליצים לעשות הכל באותו הבית. מחיר אריזת דירה נגזר משני פרמטרים והם כמות החדרים ומספר הארגזים שיש לארוז. כזה פשוט.

כאן המקום לציין שאריזת דירה לא כוללת פריקה וסידור התכולה בבית החדש ולכן אם השירות הזה מעניין אותך, כדאי לסגור אותו במעמד חתימת ההסכם עם חברת ההובלות. רוצה רגע להבין אם משתלם לך להזמין אריזת דירה? נשמח לעמוד לשירותך עם שירות ייעוץ והכוונה בחינם וללא התחייבות!
מחיר בסיסי לאריזת חפצים מתחיל מ 35 עד 55 שקלים וכמובן שהמחיר משתנה בהתאם לכמות הפריטים ולאופי ההובלה.

להזמנת שירות הובלות +אריזת דירה חייגו: 072-3728-449

דילוג לתוכן