אריזת דירה

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

כל מי שעבר פעם דירה יודע שמלאכת האריזה היא מהמלאכות הקשות ביותר, אולי אפילו הקשה שבכל הפרויקט שנקרא – מעבר דירה. יש צורך לתכנן כראוי את האריזה שתיעשה בחכמה ביישוב הדעת ותוך שיקול נכון והגיוני, על מנת שהפריקה ומיקום הפריטים בדירה החדשה תהיה פשוטה מהירה וללא בלבולים מיותרים.

אריזת דירה באופן עצמאי –

אנשים רבים מחפשים לחסוך עד כמה שניתן, ולכן הם מוותרים על הארגזים שמציעה להם חברת ההובלות לצורך אריזת תכולת דירה. הם יוצאים לסיבוב על יד המרכולים והסופרמרקטים ואוספים מהמכולות את הקרטונים המיותרים ובהם הם אורזים את החפצים. ברור שיש כאן חסכון כספי, אך זה כרוך בכאב ראש לא קטן. קשה מאוד לשער לכמה ארגזים יזדקקו לצורך אריזה והובלת דירה. חברה מקצועית כן תוכל להעריך את הכמות ביחס לדירה ולחפצים שלה, ויספקו את הכמות הדרושה.

שירותי אריזת דירה –

ישנם אנשים רבים שמוותרים מראש על ה'תענוג' של אריזה למעבר דירה, הם מיד קופצים על ההצעה של חברת ההובלות שמציעה להם עזרה בחלק הזה של האריזה, כך הם לא נאלצים לבזבז ימים ארוכים במלאכת האריזה המתישה. החברה מגיעה עם מספר הפועלים הדרושים לשם כך, והאריזה נעשית במהירות במקצועיות וביעילות.

אריזת דירה

שירותי אריזת דירה לפני מעבר והובלה

אריזות למעבר דירה – טיפים

לפני שאתם מתחילים לזרוק הכל לארגזים, כדאי לכם לעצור ולהשקיע מחשבה איך לעשות זאת בצורה הכי טובה על מנת למנוע בלאגנים מיותרים, וחיפושים מייגעים אחר פריטים שונים לאחר שהם נארזו באופן לא מסודר.
מיינו את התכולה לפני שאתם אורזים. יש חפצים רבים בכל בית המונחים שנים על גבי שנים כאבן שאין לה הופכין. זה הזמן להתפטר מהחפצים הללו.
הקדישו לכל תחום קרטון נפרד. כלי מטבח שהם בשימוש תכוף, כדאי שיהיו בארגז אחד ועליו תציינו מה נמצא בתוך ארגז זה, כך שכאשר תגיעו לדירה החדשה, לא תצטרכו להפוך את כל הארגזים כדי למצוא את הכפית לערבב את הקפה…
הקדישו ארגז מיוחד שבו תארזו את הבגדים אליהם תזדקקו ליום יומיים הראשונים לאחר המעבר, כך שאפילו אם לא תספיקו לפרוק את הארגזים, לא תצטרכו לבזבז זמן על חיפושים מיותרים כשאתם זקוקים בסך הכל לזוג גרביים…
כתבו על כל ארגז לאיזה חדר הוא מיועד ובקשו מחברת ההובלות להכניס כל ארגז לחדר שלו. זה יחסוך לכם המון בזמן פירוק הארגזים.
כאשר אתם בוחרים  לקבל עזרה בחלק של אריזת דירה מחיר שתשלמו יצדיק לגמרי את החיסכון בזמן וכאב הראש הכרוך בעבודה עצמאית ללא עזרה.


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן