הובלות משרדים

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

חברת הובלות משרדים

הובלות משרדים במחירים הוגנים

מעוניינים להעביר את העסק או המשרד למיקום חדש? הגעתם למקום הנכון!

פורטל הובלות MoversTLV מתמחה במתן פתרונות מקצועיים לבעלי עסקים וחברות המעוניינים להעביר את כל תכולם המשרד בצורה מקצועית ובטוחה בשילוב מחיר הוגן.

בעזרתנו תוכלו לחסוך עד 40% בהזמנת שירותי הובלות לעסקים או למשרד שלכם

צרו קשר עם פורטל ההובלות MoversTLV ונשמח לעמוד לשירותכם ולתת אך ורק את המקסימום!

מעבר המשרד למקום חדש כרוך בכאב ראש לא פשוט. חשוב לתכנן את המעבר היטב על מנת שלא לפגוע בסדרי העבודה, כמו כן חשוב לתת למשרד החדש את הצביון של העסק, שיהיה איזשהו קשר בזיהוי המקום על ידי הלקוחות הוותיקים וגם החדשים. כל זה דורש ממנהל המשרד ומכל העובדים הרבה משאבים ורצון טוב למען הצלחת המשימה. זהו פרויקט מורכב לכל דבר שיש להיערך אליו מראש במלוא המרץ והכוח.

הובלות משרדים

כמה זמן מראש יש לחפש חברה לצורך הובלות משרדים?

חברות ההובלה נתפסות מהר, ובמיוחד בימים ובשעות בהם הביקוש לביצוע ההעברה גובר. לכן ברגע שתכננתם את כל הפרטים, כדאי מיד לסגור עם חברת הובלות משרדים, המתמחה גם בהובלת קופסאות וקרטונים, שיבצעו את המלאכה. אף אם נראה לכם שזה מוקדם מידי, אל תשתהו. חודשיים לפני ההעברה זה כבר זמן הגיוני לסכם ולתפוס תאריך לביצוע העבודה.

הובלות משרדים

הובלות משרדים מקצועיות בכל הארץ

איך תבחרו חברת הובלות להעברת המשרד?

חברה שעובדת באזור של המשרד – חשוב מאוד שחברת ההובלות תכיר היטב את האזור, ולא יסבכו אתכם עם איחורים בשל חוסר ההתמצאות שלהם באזור.
חברה שמתמחה בהעברת משרדים – העברת משרד לגמרי לא דומה להעברת דירה, חשוב לבדוק אם החברה מתמחה בהעברה של משרדים וכן האם יש לה את הניסיון הדרוש בתחום הובלות ריהוט משרדי, יש צורך בעבודה זהירה ורגישה בשל הציוד המיוחד הנמצא בכל משרד, והניוד שלהם לא עושה להם ממש טוב. כדי שתצאו ללא נזקים מכל הסיפור, שימו לב שהחברה הינה מנוסה וגם צברה וותק בתחום ספציפי זה של העברת משרדים והובלתם.
חברה מוכרת בשוק – בררו אצל מכרים וחברים שנהנו משירותי הובלה בתקופה האחרונה ושמעו מהם את התרשמותם לטובה וגם לרעה. התעניינות אצל לקוחות היא בדרך כלל האינדיקציה האמינה ביותר. אל תסתמכו על ההבטחות של החברות השונות. הכלל של 'אין הנחתום מעיד על עיסתו' תקף גם כאן.
ביקור של נציג מטעם החברה – חשוב מאוד כאשר עומדים לסגור עם חברה מסוימת, לדרוש ביקור של נציג מטעמם, שיציג בפניכם מחירון הובלות משרדים, יבדוק את תכולת המשרד, ויראה מה בדיוק כוללת העבודה. חשוב שהוא ייתן הצעת מחיר רק לאחר שהתרשם מהיקף העבודה הכרוכה בהעברת הציוד למשרד החדש.

מה אמור להיכלל במחיר שתשלמו על ההובלה?

כאשר אתם מסכמים עם חברת ההובלות עליכם לדרוש מסמך כתוב, שישמש מעין חוזה הובלות ביניכם, שבו מתחייבים חברת ההובלות להעביר את כל הציוד. יש לכתוב את כל הפרטים עד הקטן שבהם, כמו מי יספק את הארגזים לצורך האריזה ומי יארוז בפועל, האם הרהיטים יורכבו מחדש על ידם, מי ישלם על הוצאות שעלולות לצוץ, כמו שימוש במנוף לצורך העברת רהיטים שלא עוברים דרך הדלתות. כמו כן חשוב לקבוע סכום פיצוי אותו ישלמו החברה במקרה והם לא יעמדו בכל היעדים אותם הם הבטיחו לכם. קבעו יום מדויק ושעה מדויקת בהם יתחילו את העבודה אצלכם.

למתי מומלץ לקבוע את מועד ההובלה?

תמיד כדאי לתפוס את השעה הכי מוקדמת בבוקר, זה בדרך כלל יעזור לכם לעמוד ביעדים מבחינת הזמן. משום שכאשר אתם תופסים את השעה הראשונה, לא יהיו עיכובים של הובלות קודמות שגרמו לשינויים בלוח הזמנים.

אז כל שנותר לנו זה לברך אתכם בברכת העסק שתראו ברכה תמידית בעמלכם.


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן