תפריט סגור

הובלות משרדים

שירות הובלות משרדים במקצועיות ובמחירים ללא תחרות!
בדיוק כמו דירה, גם הובלת משרד צריכה להיעשות על ידי מומחים כדי לאפשר מעבר חלק, יעיל וחסכוני. החשש הגדול בכל מה שקשור להובלת משרד הוא כמובן בזבוז ימי העבודה כתוצאה מהמעבר ולכן אנחנו מציעים לך להעביר את המשרד שלך ביום שישי ולהקים את כל העמדות באותו היום כך שהעובדים שלך יחזרו לעבודה ביום ראשון בקלות ובמהירות!

לשירות הובלת משרדים על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות משרדים

הובלות משרדים בדרך הנכונה והיעילה ביותר

במחשבה ראשונה, הובלות משרדים לעסקים נשמע כמו תהליך ארוך ומסורבל שעלול לשרוף לא מעט ימי עסקים. אבל אנחנו כאן כדי להרגיע אותך ולהסביר לך איך ניתן לקצר ולייעל את תהליך הובלת המשרד שלך על ידי מספר פעולות פשוטות:

 • ספירת מלאי
  המשרד שלך עמוס בציוד משרדי, מחשבים, מוצרי חשמל, מטהרי מים ומה לא. ספירת מלאי מדויקת של כל החפצים במשרד תעזור לך ולנו להבין מהו סדר הגודל של ההובלה ולתכנן נכון יותר את העברת החפצים.
 • צילום דרכי הגישה למשרד
  בין אם המשרד שלך שוכן במגדל מפואר, בית פרטי בתל אביב או כל משרד אחר, אנחנו ממליצים לך לצלם בוידאו את דרכי הגישה אליו ולשלוח אותם למובילים כדי להעניק להם תמונה ויזואלית שתסביר בצורה הטובה ביותר איך ניתן להגיע למשרד שלך, כך שניתן יהיה למנוע הפתעות בהמשך.
 • עשיית סדר בציוד
  מעבר לספירת המלאי, הובלת משרד היא דרך מצוינת להבין מהי כמות הציוד שהמשרד שלך מחזיק ולבחון ויתור על חלק מהציוד או התחדשות בציוד חדש מה שיוזיל במעט את עלות ההובלה.
 • מועד הובלת המשרד
  כדי למנוע בזבוז מיותר של ימי עבודה, אנחנו ממליצים לבצע הובלת משרדים בערבי חג או בימי שישי כך שהמובילים יספיקו להעביר ולהרכיב את המשרד שלך באותו היום והעובדים שלך יוכלו להתחיל לעבוד מיד ביום העסקים הבא.
 • עדכון הלקוחות
  במידה ולא יסתדר לך להעביר את המשרד בימי שישי או בערבי חג, אנחנו ממליצים לך בחום לשתף את הלקוחות שלך במעבר כדי לייצר שקיפות ולהוריד דאגה אחת מהראש שמא הלקוחות לא מסונכרנים ולא מבינים למה אף אחד לא עונה למיילים שלהם.
 • גיבוי קבצים ושרתים
  על כל מקרה שלא יהיה, כדאי מאוד לגבות את כל המערכת כדי לוודא שבמקרה הכי גרוע והמערכות נתקעות לאחר המעבר, יש לך את כל המסמכים שמורים ומוכנים לעבודה.

מה ההבדל בין הובלת משרד להובלת דירה?

נתחיל בזה שנגיד שלא כל מוביל מתאים להובלת משרד. זה שהמוביל מעביר דירות לא מסמיך אותו להעביר משרדים או כל דבר אחר כמו פסנתרים, מקררים, ספות או מזנונים. ההבדל נעוץ בסוג הציוד שיש להוביל והמומחיות הנדרשת כדי לשמור עליו תקין במהלך ההובלה. משרדים לרוב יכילו כמות גדולה של מחשבים, שרתים, מסכים ועוד ציוד אלקטרוני שרגיש לטלטלות וזעזועים שבידיים הלא נכונות עלול להישבר ולגרום לך להוצאות מיותרות. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לשכור מוביל שמתמחה בהובלת משרדים ולא עושה את זה על הדרך.

מה כוללים שירותי הובלת משרדים?

מעבר לשירות הובלות הטריוויאלי של העברת ציוד ממשרד למשרד, המובילים של TLV MOVERS יכולים להציע לך שירותים משלימים שיורידו לך את הדאגות מהראש ויחסכו לך לא מעט זמן:

 • אספקת ארגזים
  במקום לשבור את הראש מהיכן להשיג ארגזים, המובילים שלנו יכולים לספק לך ארגזים בכל מיני גדלים כך שמלאכת האריזה תהיה מהיר ויעילה מתמיד.
 • שירותי אריזה
  אין לך זמן לארוז את כל המשרד? אין שום בעיה! המובילים שלנו יארזו את המשרד שלך במקצועיות המתבקשת מאריזה של ציוד רגיש כמו מחשבים ומסכים.
 • פירוק והרכבה של רהיטים
  הובלת משרדים דורשת העברה של רהיטים בין המשרדים השונים שלא תמיד עוברים במעלית. זו הסיבה שאנחנו נעדיף לפרק את הרהיטים ולהרכיב אותם בחזרה במשרדים החדשים.

כמה עולה הובלת משרד?

מחיר הובלות משרדים משתנה ולכן נגזר מכל מיני גורמים כגון מועד ביצוע ההעברה (בקיץ המחירים גבוהים יותר מהחורף בגלל הביקוש הרב להובלות), כמות הציוד שיש להעביר, המרחק בין הנקודות השונות והגישה למשרד (מעלית תצמצם מעט את העלות ואילו רחוב שלא ניתן לגשת אליו עלול לייקר את העלות מכיוון שנצטרך להזמין מנוף).
אז כמו שנית להבין מחיר הובלות לא קבוע ולכן זו הסיבה שאנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנבין ממך מהם תנאי ההובלה הספציפיים שלך ונגיש לך הצעת מחיר קונקרטית, רזה וכמובן – משתלמת במיוחד!

לשירות הובלת משרדים על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

מחירון הובלות משרדים

מה מובילים?

טווחי מחירים להובלה

משרד חדר אחד

החל מ 500 ₪

הובלת ארון (תלוי בגודל הארון)

250-500 ₪

הובלת שולחן מחשב

200-250 ₪

אריזת חפצים

35-55 ₪

הובלת כסאות

200-250 ₪

הובלת ציוד חשמלי \ מחשבים

250-400 ₪

הובלת מלאי \ סחורות

משתנה בהתאם לאופי ההובלה
החל מ 500 ₪
דילוג לתוכן