הובלות בהרצליה

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

הובלות קטנות בהרצליה מתמחות בהובלת דירות ומשרדים לכל מקום בארץ, באריזה ובפריקה וסידור של התכולה וגם אם צריך במיון שלה. כאשר אתם מזמינים שירותי הובלות בהרצליה, ודאו אתם שהם יכולים להעניק לכם את כל מגוון השירותים בחבילה אחת שעשויה להוזיל מחירים. יש עונות פופולריות להובלות שבהן המחירים קופצים, וכן אם אתם מאלה שמבקשים לעבור משרד או דירה דווקא בשיא העונה החמה, שהיא בדרך כלל בקיץ, אתם יכולים להיעזר בשירותים הנלווים של מובילים בהרצליה. יש להם המון ידע וניסיון במיוחד באריזת תכולה כך שלא תינזק ושל יקרה לה שום דבר בטלטולי הדרך, ולכן אם יש לכם ציוד מאוד יקר או תכולה שאין לה תחליף, ודאו שאתם אורזים אותה כמו שצריך ולא בצורה חובבנית. אלה הטיפים הטובים ביותר שאפשר לתת למי שעובר דירה, וזה מלבד הטיפ להשתדל לא לעבור דירה בעונה החמה.

הובלות בהרצליה

הובלת דירות עם חברה מקצועית ואמינה

מעבר דירה עם הובלות הרצליה

כשהחופש הגדול מתחיל זוהי בדרך כלל התקופה שבה משפחות אורזות ועוברות דירה. אין בדרך כלל הרבה מה לעשות מלבד לנסות לקבל הצעת מחיר הובלות בהרצליה בזול ככל האפשר. אם אתם יכולים למצוא מועד אחר לאחר החגים זה יעזור לכם יותר אבל אם אין ברירה דעו שזאת עונת הביקושים הכי גדולים של מובילים בהרצליה. כשאתם מבקשים הצעות מחיר בקשו שישקפו כמה שיותר – זמן עבודה, מתי היא מתחילה ומתי מסתיימת, מה היא כוללת, כמה ארגזים, כה רהיטים, אילו פעולות נוספות נחוצות כמו פירוק והרכבה של ציוד וארונות, האם יש לכם ציוד רגיש כמו מכונות ומחשבים שהם בדרך כלל התכולה של מקום עבודה שעובר דירה, האם יש מעלית אצלכם ובכתובת החדשה, האם נחוץ מנוף או ציוד מיוחד להורדה והעלאה של חלק מהציוד שלכם, וכמה זה בעצם עולה. אל תוותרו על שום סעיף כדי לא למצוא עצמכם ללא הצעת מחיר מקיפה שתשלמו עלי המחיר מלא ללא תוספות מפתיעות בשטח.

ביטוח והיתרים

חברות מורשות להובלות מחזיקות בדרך כלל בכל התקנים של האיכות. הובלות הרצליה חייבות להחזיק בביטוחים הנדרשים כדי לבטח את הרכוש והתכולה מכל נזק, כדי להבטיח שאם נעשה נזק כלשהו בזמן העבודה יפצו אתכם ואת השכנים, וכדי להבטיח שלעובדים בעצם יש כיסוי ביטוחי למקרה של נזק מהעבודה. זוהי חברת הובלות בהרצליה שאתה כדאי לכם לעבוד משום שהיא מכסה הכל. הציוד שלהם תקני ולכן מובילים בהרצליה יודעים לעשות את העבודה כמו שצריך.

שירותים נוספים לרשותכם: הובלה עם מנוף מרכז, הובלת מקרר, הובלה ואחסנה במרכז


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן