תפריט סגור

הובלות סטודנטים

הובלות סטודנטים במקצועיות ובזול
הובלת סטודנטים היא הובלה קטנה לכל דבר ועניין ולכן אין טעם לשלם עליה מחיר יקר! Movers TLV העבירו עשרות רבות של ציוד סטודנטים במשך השנים ויעידו על כך הלקוחות המרוצים שלנו שחוזרים אלינו בכל הובלה מחדש. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל להעניק לך הצעת מחיר רזה ומדויקת עבור ההובלה שלך!

להזמנת שירות הובלות לסטודנטים התקשרו: 072-3728-449

הובלות לסטודנטים

כל מה שצריך לדעת על הובלה לסטודנטים

לרוב, הובלת סטודנטים תתבצע בתחילת הלימודים, בחופשות הסמסטרים שלך או בסיום הלימודים כשיסתיים לך חוזה השכירות עם הדירה בה התגוררת. היות והתאריכים די ידועים מראש, זה מקל עליך לתכנן הובלת סטודנטים לתאריכים הנוחים לך. מצד שני, גם החברים הסטודנטים שלך קרוב לוודאי יזמינו הובלה סמוך מאוד לתאריך שלך ולכן היינו ממליצים להיות עם האצבע על הדופק בכל מה שקשור לתזמון ההובלה. יחד עם זאת, הובלת סטודנטים היא הובלה קטנה כך שלא תהיה לך בעיה למצוא מוביל גם בהתראה קצרה.
למרות שיש לך מעט ציוד להעברה, כדאי לך לשכור חברת הובלות שמתמחה בהובלות סטודנטים מכיוון שהציוד הקטן הזה שביר וקריטי להצלחה שלך בלימודים ולכן כדאי מאוד שהוא יהיה בידיים מיומנות. חברת הובלת סטודנטים מקצועית תעניק לך בנוסף אחריות על ההובלה ותוודא שהציוד שלך עובר בדרך המקצועית ביותר.

שיטות הובלה של הובלת סטודנטים

כמו שאמרנו לא יהיה לך יותר מדי ציוד להעברה ולכן יש לך שתי אפשרויות להעביר את הציוד שלך, אחת זולה יותר ואחת יקרה יותר, כך שהכל תלוי בבחירה שלך.

 • הובלת סטודנטים על הדרך
  האפשרות הראשונה היא הזולה יותר והיא עובדת בצורה הזו – במקום לשלוח משאית גדולה עם מעט ציוד, חברת ההובלות תאסוף ממך את הציוד ותמשיך ליעדים נוספים בהם היא תעמיס ציוד נוסף עד שהמשאית תתמלא. לאחר מכן המשאית תתחיל לפזר את הציוד במקומות הרלוונטיים לפי סדר שנקבע מראש. היתרון בסוג זה של הובלת סטודנטים הוא במחיר הנמוך יחסית שישולם עבור ההובלה. החיסרון בשיטת ההובלה הזו הוא שככל הנראה ההובלה לא תתבצע באותו היום ולכן כמו שאמרנו בהתחלה, הכל תלוי בך.
 • הובלה קטנה
  בשיטה הזו הציוד שלך יקבל את כל הבמה ויועבר בשלמותו מהדירה הישנה אל היעד החדש במשאית אחת ובאותו היום. רוב חברות ההובלה הגדולות לא מתעסקות בסוג כזה של הובלה ולכן מומלץ לוודא את זה קודם לפני ההזמנה. היתרון בשיטה זו הוא כמובן הבלעדיות שיש לך על המשאית וההעמסה והפריקה שמתבצעות באותו היום. החיסרון הוא במחיר גבוה יותר שישולם על "תפיסת המשאית" להובלה שלך כך שגם כאן, תלוי בצרכים שלך ובתלות שלך בציוד שמועבר.

איך לבחור מובילים להובלות לסטודנטים?

בהיעדר רגולציה, תחום ההובלות הוא תחום פרוץ אשר מאפשר לכל אדם באשר הוא לרכוש משאית ולהצהיר שהוא מוביל. לצערנו שמענו המון סיפורים לא נעימים על הובלות חובבניות שהסתיימו במקרה הטוב בהוצאה כספית מיותרת ובנזקים לציוד ואיחורים במקרה הרע ולכן אנחנו ממליצים לא להקל ראש בבחירת חברת ההובלות. כדי שהבחירה שלך תהיה נכונה, יצרנו מספר כללי ברזל פשוטים אך משמעותיים:

 • ותק וניסיון
  חברת הובלות ותיקה היא חברה שאפשר לסמוך עליה אחרת היא לא הייתה מתקיימת וזה הדבר הראשון שאנחנו ממליצים לך לחפש בחברה. הניסיון של החברה יאפשר לך לקבל ראש שקט בהובלה כך שהיא תתבצע על הצד הטוב ביותר.
  לקוחות ממליצים
  חד משמעית הדרך הטובה ביותר להבין מהי איכות השירות והמקצוענות של חברת ההובלות שראיינת. לאחר שיטוט באתר ובעמוד הפייסבוק שלה, כדאי לך לבקש לשוחח עם לקוחות עבר כדי להבין איך הייתה ההתנהלות מול המובילים, איך ההובלה התבצעה והאם החברה באמת עמדה בכל ההתחייבויות שלה והעבירה את הציוד כמו שצריך ליעד שלו.
  מחיר הובלה לסטודנטים
  זה נכון שהארנק שלך לא עמוק כל כך (בינתיים!) אבל עדיין למחיר יש פקטור משמעותי בכל מה שקשור למקצוענות החברה. גם כאן הזול עולה ביוקר ולכן כדאי לך לא להתפתות למחירים נמוכים מדי אלא לעשות סקר שוק קצר כמו להציץ במחירון ההובלות המלא שלנו שיספק לך קנה מידה לגבי מחיר ההובלה הספציפית שלך ולאחר מכן לבחור את חברת ההובלה המקצועית ביותר שניתן להשיג בתקציב שלך.

כמה עולה הובלה לסטודנטים?

מחיר הובלה לסטודנטים נגזר ממספר פרמטרים כגון מרחק מהנקודות, כמות הציוד שלך ומועד ביצוע ההובלה (קיץ נחשב לעונה חמה ויקרה יותר ואילו בחורף המחירים מעט יורדים). באותה נשימה, Movers TLV מבינה את המצב הכלכלי שלך ומזמינה אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל להעניק לך הצעת מחיר רזה ומשתלמת במיוחד!

מחירון הובלות לסטודנטים כללי

מה מובילים?

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה \ מיטה זוגית

250-400 ₪

ארונות \ ארוניות

300-500 ₪

הובלת טלויזיה \ שידה של טלויזיה

200-350 ₪

מקרר

250-400 ₪

סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירת חדר 1

500-800 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת משרד

500-800 ₪ לחדר

סטודנטים? עוברים דירה? חייגו אלינו: 072-3728-449

דילוג לתוכן