הובלות סטודנטים

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

שירותי ההובלות למיניהם מציעים את שירותיהם בין היתר גם לסטודנטים. מה מיוחד או שונה בהובלות של סטודנטים לעומת הובלות רגילות? בשירותי ההובלות בדרך כלל המיועדים להעברת דירה, יש בדרך כלל צורך במערכת מורכבת של משאית גדולה ומס' פועלים גדול כאשר כולם יחד עובדים כצוות, באריזת הדירה, בשינוע וההובלה ליעד החדש, בהובלת ארונות ורהיטים שונים הכוללת פירוק והרכבה. כאשר מדובר בסטודנטים הזקוקים להובלה, בדרך כלל זה יהיה משהו הרבה יותר קטן ומינימלי. אך גם כאן חייבים את שירות ההובלה כדי שההעברה תתבצע ביעילות תוך שמירה מלאה על כל החפצים עד להגעה שלהם למקום החדש.

הובלות לסטודנטים

הובלות סטודנטים על יד מי?

ישנן כמה אפשרויות של הובלות לסטודנטים. ישנה האפשרות הפורמאלית והרגילה, של חברת הובלות רגילה שמציעה גם את האפשרות של הובלות קטנות. הם בדרך כלל יחזיקו בין המשאיות שלהם גם רכבים קטנים יותר לצורך ביצוע של הובלות נקודתיות כמו העברת חפצים, רהיטים בודדים או הובלה של מוצרי חשמל למיניהם. שירות זה של ההובלות הקטנות יתאימו גם לסטודנטים אשר בדרך כלל הם אינם משופעים בחפצים ובמטלטלים לרוב. בדרך כלל הציוד שלהם יסתפק בספרי הלימוד המחברות המחשב ועוד כמה חפצים אישיים כמו ביגוד וכלי מיטה וכד'. חברת ההובלות תספק להם את כלי הרכב הדרוש לשם כך, והמוביל יעביר את החפצים תוך מתן אחריות וביטוח מלא על כל החפצים עד שיגיעו בשלום ליעדם החדש.

הובלות סטודנטים

הובלות סטודנטים בכל רחבי הארץ במחירים הוגנים

ישנה אפשרות נוספת, אך לא ממש מומלצת, ישנם נהגים שמחזיקים ברשותם כלי רכב גדול, כמו טנדר או וואן, והם מחפשים לייצר לעצמם הכנסה נוספת מהצד בשעות הפנויות שלהם. לשם כך הם מציעים שירות של הובלת רהיטים וחפצים, העברת דירות קטנות ועוד. האופציה הזו לגמרי לא מומלצת משום שכאשר מדובר בהעברת חפצים ושינוע ממקום למקום יש צורך ברישיון עבודה ובביטוח מתאים. הניסיון והמיומנות גם משחקים תפקיד נכבד כאשר מדובר בהעברת מטלטלים ממקום למקום, כך שאפילו אם אתם מחפשים לחסוך את הכסף שכרוך בהובלה שמתבצעת על ידי חברת הובלות גדולה, כאן זה לא המקום. החיסכון הזה אמור לעלות לכם ביוקר. היות והחאפרים למיניהם העובדים בצורה פיראטית עלולים לפגוע מבלי משים ברכוש שלכם, או שהם עלולים חלילה להיקלע לתאונה שתזיק לחפצים, והעדר הביטוח יותיר אתכם מול שוקת שבורה.
לכן, אף כאשר מדובר בהובלה קטנה, ונראה לכם שחבל על הכסף, חשבו פעמיים. כדאי לשלם עבור הובלות סטודנטים מחיר שהוא לא בשמיים, והוא ייתן לכם תמורה מלאה ושקט נפשי.


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן