תפריט סגור

הובלת טלויזיה

מחפשים להוביל טלויזיה במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש, לפרק ולהוביל את הטלויזיה לבד אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלת טלויזיה עוד היום.

moverstlv הובלת טלויזיהאנחנו חיים בתקופה בה המחירים של מסכי טלויזיה גדולים וחדשניים הולכים ויורדים, כך שאנשים רבים, מנצלים את המחירים האטרקטיביים הללו כדי לרכוש מסך לד גדול במיוחד (אשר יכול להגיע במקרים רבים ל-60 אינץ' ויותר).
בעקבות כך, כאשר עולה הצורך בשירות של הובלת טלויזיה, הובלה עצמאית כמעט ולא באה בחשבון, כאשר בחלק מהמקרים, יהיה גם קושי בפירוק מסך הטלויזיה והרכבתו ביעד החדש וכאן, החדשות הטובות שיש חברות הובלה אשר מציעות גם שירות של פירוק והרכבת המסך לצד ההובלה, מה שיאפשר שקט נפשי בידיעה שהצורך להסתבך עם הפירוק וההרכבה של המסך ימנע ממזמין השירות.

יש לא מעט סיבות בגינן יעלה הצורך בהובלה של טלוויזיה ובין היתר: בהליך רכישת טלויזיה חדשה, בהליך רכישת טלויזיה מיד שניה, בהליך מעבר דירה בה הציוד היחיד אותו יהיה עניין להעביר הוא הטלוויזיה או ייתכן שיש צורך בהובלת המזנון יחד עם הטלויזיה ובסיטואציות נוספות, כאשר המשותף לכולן הוא כאמור, הצורך בשירותי הובלה מקצועית ומנוסה.

חשיבות המקצועיות בהליך הובלת טלויזיה

מסך הטלויזיה חשוף למגוון רחב של מפגעים בהליך ההובלה כמו: טלטולים בנסיעה, פגעי מזג אוויר שונים ופגיעות שונות בזמן הסחיבה לרכב ההובלה או ממנו, כאשר כל פגיעה קטנה עלולה להרוס את המסך.
לכן, בעת בחירת חברת הובלה כדאי לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה בהובלת טלוויזיות ובהובלת מוצרי חשמל נוספים כגון תנורים, מכונות כביסה, הובלה של מיקרוגלים, הובלת כיריים ועוד. בחרו בחברה אשר מעסיקה צוות סבלים מקצועיים ומנוסים, אשר מחזיקים ביכולות להעביר את המסך בצורה זהירה ובטוחה.

מעבר לכך, כדאי גם לבדוק את רכב ההובלה, כאשר הובלה של טלויזיה בטנדר, בעונת החורף הגשומה יכולה לדוגמא, להוות מתכון לאסון. כמובן, שאם חברת ההובלה תציע ביטוח למסך הטלוויזיה, מדובר בפרמטר אשר יכול להסב במידה רבה רוגע בידיעה שגם אם חלילה המסך יפגע כתוצאה מההובלה, בעלי המסך עתידים לקבל פיצוי הולם עבור אותה הפגיעה.

דגש נוסף, אשר ישפיע על בחירת חברת הובלה לצורך הובלה של מסך טלויזיה, יהיה כמובן עלות ההובלה. בכל זאת, מדובר בהובלה של פריט אחד בלבד, כך שהמטרה תהיה ליהנות מהצעת המחיר האטרקטיבית ביותר אותה ניתן יהיה לקבל עבור שירות ההובלה (כמובן, שיש להקפיד שהעלות הנמוכה לא תבוא על חשבון פרמטרים חשובים אחרים כמו: מקצועיות או ניסיון בתחום).

דרך קצרה, מהירה ויעילה אל חברת ההובלה

בסופו של דבר, כאשר עולה הצורך בהובלה קטנה של פריט אחד כמו במקרה של הובלת טלויזיה, המטרה תהיה לאתר את חברת ההובלה כמה שיותר מהר, מבלי שמהירות איתור החברה תבוא על חשבון פרמטרים חשובים כמו מהירות או מקצועיות ההובלה.

אם גם אתם תרים אחר חברת הובלה מקצועית ומנוסה להובלה של טלוויזיה ומעוניינים לאתר את החברה בטווח הזמן הקצר ביותר, מוזמנים להתקשר לטלפון 072-3728-449 או להשאיר פרטים ב"פורטל הובלות". לפורטל קשרים עם חברות הובלה מקצועיות ומנוסות המתמחות בין היתר בהובלה של מסך טלויזיה.

הפורטל יספק הצעות מחיר ממספר חברות הובלה שונות אשר מקצועיותן ואמינותן נבדקו בקפידה, כאשר כל מה שהפונים יצטרכו לעשות בשלב הבא, זה פשוט לבחור מתוך הצעות המחיר את ההצעה המשתלמת ביותר מחברת ההובלה אשר נראית כמתאימה ביותר למטרה. מדובר כאמור, בהליך מהיר, יעיל ופשוט לאיתור חברת ההובלה המתאימה.

דילוג לתוכן