תפריט סגור

מנוף הרמה

מחפשים לבצע הובלה באמצעות מנוף הרמה במחיר הכי משתלם?
למה לשבור את הראש אם אפשר להיעזר במומחים שלנו?
פנו לצוות המומחים של MoversTLV ונשמח להציע לכם הצעת מחיר הוגנת להובלה עם מנוף הרמה עוד היום.

מנוף הרמה

יש לא מעט סיבות בגינן יכול לעלות הצורך להשתמש במנוף הרמה בהליך מעבר דירה.
הסיבה העיקרית בגינה יהיה צורך באותו מנוף הרמה, היא כאשר עולה הצורך לבצע הובלות מורכבות או הובלות כבדות במיוחד, ואין למעשה שום אפשרות אחרת לבצע אותן מלבד באמצעות שימוש במנוף הרמה, לדוגמא, כאשר עולה הצורך להוביל פסנתר והדירה נמצאת בקומה גבוהה במיוחד. כמובן, גם במקרים בהם ההובלה מתבצעת מדירה הממוקמת בבניין עם מסדרונות צרים במיוחד ולא ניתן להעביר את אותם הרהיטים באותם המסדרונות – ויש מקרים בהם אותם פריטים גם לא יעברו דרך הפתח הצר של הדלת. שימוש במנוף הובלה נחוץ לעיתים גם בהובלות של עצים על מנת להרים את העץ ולשנע אותו למשאית ההובלה.

יחד עם זאת, בשנים האחרונות, יש חברות הובלה, אשר עושות שימוש באותו מנוף הרמה, בכל עבודת הובלה, מה שמייעל את התהליך ומאפשר לחברה לדאוג שכל תכולת הדירה תגיע בצורה יעילה ומהירה אל משאית ההובלה.

מה לבדוק בעת בחירת חברת הובלה עם מנוף הרמה?

תחילה, חשוב לציין שלא כל חברת הובלה מציעה שירותי הובלת מנוף. מעבר לעובדה, שמנוף הרמה הוא כלי יקר אשר לא כל חברה יכולה להרשות לעצמה להחזיק בו או להשתמש בו, יש צורך גם באישורים מיוחדים על מנת לתפעל את המנוף בצורה איכותית ובטיחותית.
כך יוצא שהדבר החשוב ביותר אותו צריך לבדוק בעת בחירת חברת ההובלה, הוא שיש ברשותה את הידע, היכולות והאישורים לבצע עבודה באמצעות מנוף הרמה.

כמובן, שלצד הנושא של מנוף ההרמה, כדאי לשים דגש גם על פרמטרים נוספים אשר בכוחם לסייע בבחירה נכונה באותה חברת הובלה ובין היתר: שנות ניסיון בתחום ההובלה, המלצות ייעודיות על שירותי הובלת המנוף של אותה החברה, עלות השירות (זה אומנם נכון שעלות שירות של הובלת מנוף יהיה יקר יותר מאשר הובלה רגילה, אך כל חברת הובלה תציע את השירות במחיר שונה ולכן, כדאי לנסות ולקבל הצעות מחיר ממספר חברות שונות).

חשוב לציין שבחירה מושכלת ונבונה באותה חברת הובלה המתמחה בהובלת מנוף, תאפשר בסופו של דבר שקט נפשי בידיעה שהחברה תבצע את ההובלה בצורה בטיחותית, מקצועית ואיכותית במיוחד (כידוע, שירותי הובלת מנוף, אשר יבוצעו בצורה לא מקצועית, עלולים לגרום לנזקים לא רק לציוד אלא גם לסביבה).

קבלת החלטה מושכלת ונבונה
הצורך בהובלת מנוף יכול להיות צורך של מזמיני שירותי ההובלה או להתגלות בשטח – ברוב המקרים, כאשר מדובר בהובלות גדולות או מורכבות, נציג מחברת ההובלה יגיע לפגישה מקדימה בדירה ובמעמד הזה יוכל להגיע להבנה אם יש צורך בשירותי הובלת מנוף או שלא.

בכל מקרה, חשוב לזכור שגם אם יש סיכוי קטן שיעלה צורך בהובלת מנוף, חשוב למקד את החיפוש לחברות אשר עובדות עם מנוף הובלה.

אם גם אתם תרים אחר חברות הובלה מקצועיות ומנוסות, בין אם לצורך הובלת מנוף ובין אם לצורך ביצוע של הובלה נכונה, הגעתם למקום הנכון.

מוזמנים לחייג אלינו לטלפון 072-3728-449 או למלא טופס עם פרטיכם ב"פורטל הובלות" ותוך זמן קצר תוכלו לקבל הצעות מחיר מחברות הובלה מקצועיות ומנוסות המציעות שירות של הובלה עם מנוף. כך שתוכלו ליהנות גם משירות מקצועי ואיכותי וגם משירות אשר יוצע בעלות האטרקטיבית ביותר מבין אותן האפשרויות.

דילוג לתוכן