תפריט סגור

הובלות מנוף בזכרון יעקב

MoversTLV הוא פורטל הפתוח לשימושכם עשרים וארבע שעות ביממה. הפורטל נותן לכם את הכלים לבחור בחברת ההובלה הטובה והמשתלמת עבורכם מתוך מאגר של עד ארבע חברות הובלה מקצועיות ומשתלמות בזכרון יעקב וסביבתה. בפורטל תוכלו לקבל מידע אודות חברות הובלה שנותנות שירות הובלות מנוף בזכרון יעקב. השימוש בפורטל חינמי ויכול לחסוך לכם עד 40% מעלויות המעבר, אז למה אתם מחכים? הכינסו, בדקו וחיסכו!

להובלות מנוף בזכרון יעקב על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות מנוף בזכרון יעקב

מה כולל שירות הובלות מנוף בזכרון יעקב?

 1. הרמה של פריטים בעזרת מנוף הרמה עד קומה 15
 2. שימוש במנוף לפריטים עדינים כמו פסנתר, כלי חשמל וכיוצא באלו
 3. הנפה של רהיטים גדולים המיועדים לרוב לסלון, לחדר השינה והמטבח
 4. הרמה של ציוד לחומרי בניין. השירות מיועד בעיקר לקבלנים
 5. הרמה של פריטים קטנים בעזרת שימוש במנוף קטן
 6. שירות מהיום למחר במידת הצורך

להובלות מנוף בזכרון יעקב על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

איך תבחרו נכון בחברת הובלות מנוף בזיכרון יעקב?

לפניכם 4 טיפים מנצחים:

 1. קראו המלצות. הובלת מנוף בזכרון יעקב היא הובלה הדורשת ידע ומקצועיות. אתם לא רוצים להיות הלקוחות הראשונים של חברה לא מיומנת. המלצות רבות הן לא פעם סימן ההיכר של חברות הובלה וותיקות המכבדות את עצמן.
 2. אל תהססו לקבוע פגישה עם נציג. פגישה עם נציג יכולה לשפוך אור על טיב השירות אותו אתם עתידים לקבל. ההמלצה שלנו היא לבקש את חוות דעתו של הנציג על סוג ההובלה שלכם, הובלה עם מנוף, ולקבל באותה הזדמנות חוות דעת של איש מקצוע על דרך ההובלה הטובה ביותר עבורכם.
 3. עשו בירור מקדים וחשבו מה אתם באמת צריכים. יכול להיות שאתם צריכים להעביר את כל תכולת הדירה שלכם בעזרת מנוף, יכול להיות שאתם צריכים רק הובלה של כמה פריטים בודדים כמו הובלות שידות או חדר שינה ועוד כמה קרטונים. חשיבה מוקדמת של מה השירות אותו אתם באמת צריכים יכולה לעשות הרבה סדר בראש בתחילת התהליך ולחסוך לא מעט כסף בהמשך. זכרו, מיקוד יכול לחסוך לכם לא מעט כסף בתהליך המעבר.
 4. חוזה. תיאום ציפיות מוקדם והעלאתו על הכתב בחוזה הובלות בינכם יכול למנוע אי הבנות ועוגמת נפש משירות ההובלות עם מנוף בזכרון יעקב.
 5. ביטוח. אנחנו מאחלים לכם כי הציוד שלכם יגיע אל מעונכם החדש בבטחה. אבל לכל מקרה שווה להיות מכוסים עם ביטוח מתאים לפני שמבצעים הובלה עם מנוף בזכרון יעקב.

אנחנו בMoversTLV מאמינים כי אין סתירה בין קבלת שירות טוב ומקצועי למחירים משתלמים. אנחנו מזמינים אתכם למלא את הפרטים שלכם עוד היום ולקבל שיחה מנציג השירות שלנו בתוך עשר דקות בלבד מרגע הזנת הפרטים.

להובלות מנוף בזכרון יעקב על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי זכרון יעקב:

דילוג לתוכן