תפריט סגור

הובלות בנהריה

אנחנו כאנשי מקצוע מאמינים שאין שום סיבה שלא לקבל שירותי הובלה מקצועיים ואמינים במחירים משתלמים. אצלנו בפורטל של MoversTLV ניתן למצוא בקלות וביעילות שירותי הובלות בנהריה בפרט ובאזור הצפון בכלל מחברות הובלה הטובות ביותר בשוק. כל שעליכם לעשות הוא להזין את הפרטים שלכם בחינם ולקבל רשימה של עד ארבע חברות הובלה מקצועיות ואיכותיות. הפורטל זמין באינטרנט עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה. אנחנו גאים לומר ששימוש בפורטל יכול לחסוך לכם עד 40% מעלויות ההובלה.

להובלות בנהריה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

הובלות בנהריה

מחירון הובלות בנהריה

פריט להובלה

טווחי מחירים להובלה

הובלת מיטה זוגית

250-400 ₪

הובלת ארון הזזה 2 דלתות

300-500 ₪

הובלת שידת טלוויזיה

200-350 ₪

הובלת מקרר

250-400 ₪

הובלת סלון סט 1+2+3

300-400 ₪

הובלת פינת אוכל

250-400 ₪

הובלת דירה 2-4 חדרים

1000-4000 ₪

הובלת דירה 5-7 חדרים

4000-7000 ₪

הובלת משרדים

500-800 ₪ לחדר

מה תמצאו בין שירותי הובלות בנהריה?

  1. אריזה ואחסון – שירותים של אריזה ואחסון מתחילים עם אספקת הציוד המתאים לאריזה ומסתיימים בהכנסת כל פריט ופריט למקום המתאים לו.
  2. פירוק והרכבה – כאשר נדרשת הובלה של רהיטי עץ גדולים חשוב לפרק אותם לפני המעבר. במרבית המקרים עדיף שהפעולה תיעשה ביד מקצועית ומיומנת שתמנע פגיעה של הרהיטים בהמשך.
  3. הובלה קטנה – כאשר אנחנו מדברים על הובלה של פריטים בודדים ניתן להיעזר בשירות של הובלות קטנות. הובלות קטנות זה שירות שנולד מתוך הצורך לעזור לסטודנטים וזוגות צעירים לקבל שירות מקצועי ומיומן גם עבור הובלה קטנה מהובלה רגילה במחירים משתלמים.
  4. הובלה בעזרת מנוף – הובלה בעזרת מנוף מיועדת כהובלה למכשירי חשמל עדינים או כלי נגינה שכל טלטול שלהם עלול לפגוע בהם לאורך זמן. כדוגמת פסנתר וכיוצא באלו.
  5. הובלת משרדים ובתי עסק – קיים שוני מהותי בין הובלה של בית מגורים להובלה של משרדים ובתי עסק המכילים לא פעם ציוד רגיש ויקר במיוחד. הובלה מהסוג הזה מצריכה שימוש בציוד מיוחד והקפדה יתרה.
  6. הובלה מהיום למחר – אנחנו תמיד ממליצים לשריין את חברת ההובלות אותה אתם רוצים מראש אבל כמו שכולנו יודעים לפעמים החיים מתכננים לנו תכניות אחרות בשביל מקרים כאלו בדיוק טוב שתדעו כי ניתן לקבל שירותי הובלה מהיום למחר בדקה ה- 90.
  7. הובלות מיוחדות – שירות של הובלות מיוחדות מיועד לכלים חקלאיים, מכולות וכיוצא באלו.

על מה אסור לוותר כאשר אתם בוחרים מוביל בנהריה?

  • חוזה: תיאום ציפיות מוקדם זה אחד הדברים שאנחנו ממליצים לא לוותר עליהם אף פעם. שלב החתימה על החוזה זה הרגע להבין מה המשמעויות הכלכליות של שינויים כאלו ואחרים בתוך תהליך המעבר, להיות בטוחים מה חברת ההובלות בה בחרתם עומדת לספק לכם ועוד.
  • ביטוח מתאים: תמיד צריך לזכור כי שילמתם על הציוד שלכם כסף יקר. גם אם מצאתם מוביל מומלץ בנהריה עליו אתם סומכים בעיניים עצומות אנחנו כולנו יודעים שיכולות להתרחש תקלות. תמיד טוב להיות מכוסים ובטוחים שיש מי ששומר עליכם בכל מצב.
  • מיקוד: היו בטוחים כי אתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים. זה לא תמיד קל. עולם ההובלות מורכב משירותים שונים וכולם רוצים להוריד במחיר. אבל יש מקרים בהם שירותים מסוימים עלולים להיות עבורכם ממש קריטיים. אם לדוגמא אתם משפחה צעירה עם ילדים יכול להיות ששירותי אריזה יהיו ממש קרש הצלה עבורכם. אם אין לכם ילדים אולי כל מה שאתם מחפשים אלו שירותים של הובלה קטנה ועוד. אין תחליף להבנה שלכם של מה אתם מחפשים. ככל שתהיו יותר ממוקדים כך גדל הסיכוי שבסופו של יום תקבלו את השירות אותו אתם מחפשים.

מה עליכם לעשות כדי לבחור נכון שירותי הובלה בנהריה?

אמנם אתם מקבלים מאיתנו רשימה מצומצמת ואיכותית מתוכה תוכלו לבחור חברת הובלות בנהריה. אבל גם כאן אתם צריכים להיות ערניים. שימו לב שאתם לא בוחרים הובלות בנהריה לפני קריאת המלצות ברשת ושיחה עם נציג. ככל שתבררו יותר מראש כך תוכלו לקבל תמונה מהימנה של אופן השירות אותו נותנת חברת ההובלות בה בחרתם ללקוחות.

אין לנו ספק כי שימוש נכון בפורטל של MoversTLV יכול להקל עליכם בחיפוש ומציאת שירותי הובלות בנהריה באופן כזה שייתן לכם מענה איכותי ומקצועי במחירים משתלמים. זכרו, אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה. אתם מוזמנים להיעזר בפורטל עוד היום ולקבל במהירות שיחה מנציג שירות שיעזור לכם בחיפושים אחר מוביל בנהריה.

להובלות בנהריה על ידי המקצוענים שלנו התקשרו: 072-3728-449

שירותים נוספים לתושבי נהריה

דילוג לתוכן