הובלות בנהריה

שירותי הובלות מקצועיים במחירים ללא תחרות

פורטל הובלות

בעזרת פורטל הובלות תוכלו לחסוך עד 40% בעלות ההובלה. צרו קשר והעזרו רק במובילים מומחים עם אחריות מלאה!

moverstlv הובלות
072-3728-449

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

כל אחד מאתנו נזקק מידי פעם לשירות של מובילים בנהריה, לעיתים מדובר רק בצורך של הובלות קטנות בנהריה, ולעיתים מדובר בהובלה גדולה ורצינית של העברת דירה או משרד וכדומה.
איך נדע באיזו חברת הובלות לבחור? השוק גדול ומבלבל, טווח המחירים שונה מאחד לשני וזה גם מוסיף לבלבול. ננסה לעשות קצת סדר בעניין ולהעניק לכם כמה טיפים איך לבחור הובלות נהריה.

איך תדעו באיזו חברה לבחור?

חברה מוכרת בשוק – חשוב מאוד לבדוק ולברר האם אנשים מכירים את החברה, האם יש לה וותק ומוניטין? היו הרבה מקרים של חברות הובלה לא מוכרות, שהגיעו, פרקו את כל החפצים הרהיטים ומוצרי החשמל שבדירה, ו- נעלמו! לכן, בדקו היטב האם החברה אליה פניתם הינה מוכרת ואמינה.

חברה שנותנת לכם אחריות – חשוב מאוד שהחברה תהיה אחראית, עם ביטוח על התכולה אותה הם מובילים (ולא רק ביטוח על המשאית…) וכמובן עם הרישיון המתאים לצורך ביצוע הובלות.

הובלות בנהריה

הובלות בנהריה עם חברה מנוסה וותיקה

חברת הובלות בנהריה מחירים – חשוב מאוד לבקש מהחברה לשלוח נציג מטעמם, שיעשה סיור בבית ויבדוק כמה תכולה יש להעביר, כמה מוצרי חשמל, אלו רהיטים, האם יש צורך בפירוק ובהרכבה מחדש ורק על פי כל הנתונים הללו ייתן לכם הצעת מחיר. לא כדאי לחפש הובלות בנהריה בזול מבלי לבדוק מה השרות אותו יתנו לכם, היות והרבה פעמים ההצעות הזולות אינן כוללות את כל הסעיפים ועלולים לצוץ בחשבון הסופי עוד ועוד סעיפים שלא חשבתם עליהם. מחיר מוביל בנהריה צריך לכלול את כל מה שכרוך בהעברת הדירה.

הובלה עם מנוף – לעיתים יש צורך בהעברה של רהיטים שונים באמצעות הובלה עם מנוף. לדוגמא כאשר בדירה ישנו גם פסנתר שאותו אי אפשר להעביר בדרך הרגילה. אין אפשרות לגרור או לסחוב כי הנזק שעלול להיגרם לפסנתר עשוי לקצר משמעותית את חייו. במקרה כזה לא יהיה מנוס משימוש במנוף לצורך העברת הפסנתר. ישנם רהיטים או חפצים שונים שרק כאשר ינסו להעביר אותם, יתברר שהחפץ לא עובר דרך פתח הדלת או שהוא אינו נכנס למעלית, או אז יהיה צורך להכניס לתמונה את המנוף. לכן כאשר מגיע נציג מקצועי מטעם חברה מקצועית, יוכל הוא להבחין בעינו החדה אם ישנם פריטים שיחייבו העברה על ידי מנוף.

יוצא מהדברים שכאשר מדובר בחברת הובלות נהריה, העניין לא פשוט כפי שזה נראה. יש צורך בבדיקת השטח ובערנות רבה מטעם בעלי הבית. רק כך תוכלו להעביר את החפצים שלכם בשלום ובשלמות!

הובלות באיזורים נוספים:
הובלות במעלות תרשיחא, הובלות בקריות

 


להזמנת השירות התקשרו 072-3728-449

מחירון הובלות:

מחירון הובלות

הובלות עם אחריות

moversltv.com הובלות תל אביב

שירות לקוחות ארצי:

טלפון מוקד הובלות

Call Now Button072-3728449 דילוג לתוכן